ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 10:49

‘Der Standard’: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt

‘Der Standard’: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’, në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...
Lajminet | 19-Jan-2020 22:03
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’, në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...

Der Standard: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka Qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse Qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...
Aktuale.MK | 19-Jan-2020 22:02
Është e paqartë nëse Qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...

Der Standard: Kosova në zgjedhje nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan gazeta austriake “Der Standard” në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 21:56
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan gazeta austriake “Der Standard” në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të ...

Der Standard: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka Qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse Qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...
Medial | 19-Jan-2020 21:38
Është e paqartë nëse Qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...

Mosmarrëveshjet: A do ta thyejnë rekordin Kurti e Mustafa? Ja sa kohë ka marrë formimi i qeverive ndër vite
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 17:40
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...

Der Standard: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse Qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 21:35
Është e paqartë nëse Qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...

Sa kohë mori formimi i qeverive ndër vite, a do ta thyejnë rekordin Kurti e Mustafa?
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...
Top Channel | 18-Jan-2020 17:22
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...

‘Der Standard’: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar......
Zeri | 19-Jan-2020 21:32
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar......

‘Der Standard’: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 21:23
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...

‘Der Standard’: Kosova drejt zgjedhjeve nëse s’ka qeveri deri më 24 shkurt
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 21:21
Është e paqartë nëse qeveria e re do të formohet pasi Albin Kurti ka 15 ditë për të vendosur, shkruan ‘Der Standard’ në një artikull dedikuar aktualitetit politik në Kosovë në mesin e ngërçit politik të krijuar për ...

“Der Standard”: Nëse nuk ka qeveri deri më 24 shkurt, në Kosovë ka zgjedhje
Gazeta e njohur austriake me emrin “Der Standard” i ka dedikuar një shkrim të shkurtër edhe aktualitetit politik në Kosovë. Kjo gazetë ka shkruar se partitë politike në Kosovë që po kërkojnë formimin e qeverisë, VV dhe ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 20:19
Gazeta e njohur austriake me emrin “Der Standard” i ka dedikuar një shkrim të shkurtër edhe aktualitetit politik në Kosovë. Kjo gazetë ka shkruar se partitë politike në Kosovë që po kërkojnë formimin e qeverisë, VV dhe ...

Gazeta austriake: Nëse nuk ka qeveri deri më 24 shkurt, në Kosovë ka zgjedhje
Është bërë e ditur se gazeta e përditëshme austriake me emrin “Der Standard” i ka dedikuar një shkrim të shkurtër edhe aktualitetit politik në Kosovë. Partitë politike në Kosovë që po kërkojnë formimin e qeverisë, VV ...
AlbInfo | 19-Jan-2020 20:04
Është bërë e ditur se gazeta e përditëshme austriake me emrin “Der Standard” i ka dedikuar një shkrim të shkurtër edhe aktualitetit politik në Kosovë. Partitë politike në Kosovë që po kërkojnë formimin e qeverisë, VV ...

“Der Standard”: Nëse nuk ka qeveri deri më 24 shkurt, në Kosovë ka zgjedhje
Gazeta e njohur austriake me emrin “Der Standard” i ka dedikuar një shkrim të shkurtër edhe aktualitetit politik në Kosovë. Kjo gazetë ka shkruar se partitë politike në Kosovë që po kërkojnë formimin e qeverisë, VV dhe ...
InFokusi | 19-Jan-2020 18:57
Gazeta e njohur austriake me emrin “Der Standard” i ka dedikuar një shkrim të shkurtër edhe aktualitetit politik në Kosovë. Kjo gazetë ka shkruar se partitë politike në Kosovë që po kërkojnë formimin e qeverisë, VV dhe ...

Mjaft është mjaft, formojeni qeverinë
Nga Faton MEHMETAJ/ Ditët po shkojnë por koalicioni nuk po ndodh. Tanimë është bërë e zakonshme të hasësh në tituj të ndryshme në mediet elektronike për mundësitë që të ndodhë apo jo “koalicioni i shpresës”. E dhimbshme ...
Ina-Online | 19-Jan-2020 08:25
Nga Faton MEHMETAJ/ Ditët po shkojnë por koalicioni nuk po ndodh. Tanimë është bërë e zakonshme të hasësh në tituj të ndryshme në mediet elektronike për mundësitë që të ndodhë apo jo “koalicioni i shpresës”. E dhimbshme ...

Sa kohë mori formimi i qeverive ndër vite, a do ta thyejnë rekordin Kurti e Mustafa?
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...
Gazeta Monitor | 18-Jan-2020 16:06
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...

Sa kohë mori formimi i qeverive ndër vite, a do ta thyejnë rekordin Kurti e Mustafa?
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 15:29
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...

Kosova ende pa qeveri të re, studentët protestë para Kuvendit: Boll luajtët me këtë popull
KOSOVA Studentët protestojnë kundër mosformimit të qeverisë, “Boll luajtët me këtë popull” Një grup studentësh ka protestuar përmes grafiteve kundër mosformimit të Qeverisë së Kosovës. Ata protestuan para hyrjes së ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 22:26
KOSOVA Studentët protestojnë kundër mosformimit të qeverisë, “Boll luajtët me këtë popull” Një grup studentësh ka protestuar përmes grafiteve kundër mosformimit të Qeverisë së Kosovës. Ata protestuan para hyrjes së ...

Sa kohë mori formimi i qeverive ndër vite, a do ta thyejnë rekordin Kurti e Mustafa?
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...
Arbresh | 18-Jan-2020 15:58
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...

Sa kohë mori formimi i qeverive ndër vite, a do ta thyejnë rekordin Kurti e Mustafa?
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...
EkonomiaOnline | 18-Jan-2020 15:37
Në kohën kur do të duhej që të bëheshin analiza e vlerësime për 100-ditëshin e qeverisjes në Republikën e Kosovës, po bëhen parashikime rreth të mundësisë për formimin e koalicionit qeverisë mes dy partive që dolën të ...

Baraliu: Presidenti mund të konsultohet me partitë tjera për formimin e qeverisë së re
Sipas Kushtetutës së Republikës së Kosovës, në qoftëse Albin Kurti nga Vetëvendosje dhe Isa Mustafa nga Lidhja Demokratike e Kosovës nuk do të mund të arrijnë një marrëveshje për koalicionin qeverisë, Presidenti Hashim ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 22:48
Sipas Kushtetutës së Republikës së Kosovës, në qoftëse Albin Kurti nga Vetëvendosje dhe Isa Mustafa nga Lidhja Demokratike e Kosovës nuk do të mund të arrijnë një marrëveshje për koalicionin qeverisë, Presidenti Hashim ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved