ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:41

Conte shpërthen pas barazimit me Leccen: Ja deklarata e italianit…

Conte shpërthen pas barazimit me Leccen: Ja deklarata e italianit…
Trajneri i Interit, Antonio Conte, pas barazimit në Leçe u duk mjaft i zhgënjyer dhe komentoi 90 minutat që prodhuan dy gola në total. “Situata e barazimit lind nga një vëmendje e ulët e lojtarëve dhe nëse nuk ecim me ...
Shenja | 19-Jan-2020 19:16
Trajneri i Interit, Antonio Conte, pas barazimit në Leçe u duk mjaft i zhgënjyer dhe komentoi 90 minutat që prodhuan dy gola në total. “Situata e barazimit lind nga një vëmendje e ulët e lojtarëve dhe nëse nuk ecim me ...

Conte pas barazimit ndaj Lecces
Trajneri i Interit, Antonio Conte, pas barazimit në Leçe u duk mjaft i zhgënjyer dhe komentoi 90 minutat që prodhuan dy gola në total. “Situata e barazimit lind nga një vëmendje e ulët e lojtarëve dhe nëse nuk ecim me ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 18:23
Trajneri i Interit, Antonio Conte, pas barazimit në Leçe u duk mjaft i zhgënjyer dhe komentoi 90 minutat që prodhuan dy gola në total. “Situata e barazimit lind nga një vëmendje e ulët e lojtarëve dhe nëse nuk ecim me ...

“Duhet të ecim me 200 km/h”, – Conte i tërbuar pas barazimit
Janari duket i njëjtë për Interin që merr dy barazime radhazi dhe humb terren ndaj Juventusit. Gara për titull duket shumë e ashpër me trajnerin Antonio Conte që e ka kuptuar se ekipi i tij vuan shumë dhe ka mangësi. ...
Politiko | 19-Jan-2020 18:23
Janari duket i njëjtë për Interin që merr dy barazime radhazi dhe humb terren ndaj Juventusit. Gara për titull duket shumë e ashpër me trajnerin Antonio Conte që e ka kuptuar se ekipi i tij vuan shumë dhe ka mangësi. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved