ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 16:24

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së nënës, mban fjalimin emocional

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së nënës, mban fjalimin emocional
Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe. Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të ...
Telegraf | 19-Jan-2020 13:16
Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe. Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të ...

Celine Dion humb mamanë e saj, i dedikon një koncert të plotë
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeçare. Lajmin e dha vetë këngëtarja duke publikuar një foto bardhë e zi në Tëitter ku shihen prindërit e ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 21:47
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeçare. Lajmin e dha vetë këngëtarja duke publikuar një foto bardhë e zi në Tëitter ku shihen prindërit e ...

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së nënës, mban fjalimin emocional (VIDEO)
Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe. Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 19:03
Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe. Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të ...

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së nënës, mban fjalimin emocional
Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe. Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 11:23
Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe. Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të ...

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së të ëmës, mban fjalimin emocional
Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe, shkruan . Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të vazhdojë. Në paraqitjen e saj të parë publike pas ...
Lajminet | 19-Jan-2020 11:06
Celine Dion së fundmi është përballur me një humbje të madhe, shkruan . Nga jeta është ndarë nëna e saj mirëpo këngëtarja 51 vjeçare ka konfirmuar se turneu i saj do të vazhdojë. Në paraqitjen e saj të parë publike pas ...

Orë më parë i vdiç nëna, këngëtarja e njohur shfaqet në skenë
Celine Dion është aktualisht në turneun e saj “Courage World Tour”. Këngëtarja 51-vjeçare performoi vetëm disa orë pas vdekjes së nënës së saj, shkruan Indeksonline. “Jam e sigurt që keni dëgjuar lajmet për vdekjen e ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 20:43
Celine Dion është aktualisht në turneun e saj “Courage World Tour”. Këngëtarja 51-vjeçare performoi vetëm disa orë pas vdekjes së nënës së saj, shkruan Indeksonline. “Jam e sigurt që keni dëgjuar lajmet për vdekjen e ...

Celine Dion gjatë koncertit: Nëna ime ishte e sëmurë, e dinim që do largohej (VIDEO)
Këngëtarja e njohur, Celine Dion, koncertin në Miami të Floridës ia kushtoi nënës së saj, e cila ka ndërruar jetë para disa dite. Dion para adhuruesve të saj deklaroi se është mirë pas vdekjes së nënës së saj. “Nëna ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 18:37
Këngëtarja e njohur, Celine Dion, koncertin në Miami të Floridës ia kushtoi nënës së saj, e cila ka ndërruar jetë para disa dite. Dion para adhuruesve të saj deklaroi se është mirë pas vdekjes së nënës së saj. “Nëna ...

Sara Hoxha feston ditëlindjen, surprizohet me tortën më të veçantë
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur nënën në moshën 92-vjeçare. Gjendja e saj shëndetësore ishte përkeqësuar shumë së fundmi, teksa kishte humbur shikimin, dëgjimin dhe kujtesën. 51-vjeçarja Celine, i ka dedikuar ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 14:51
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur nënën në moshën 92-vjeçare. Gjendja e saj shëndetësore ishte përkeqësuar shumë së fundmi, teksa kishte humbur shikimin, dëgjimin dhe kujtesën. 51-vjeçarja Celine, i ka dedikuar ...

Celine Dion humb njeriun më të afërt të saj (Foto)
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeçare. Lajmin e dha vetë këngëtarja duke publikuar një foto bardhë e zi në Twitter ku shihen prindërit ...
Lapsi | 18-Jan-2020 10:16
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeçare. Lajmin e dha vetë këngëtarja duke publikuar një foto bardhë e zi në Twitter ku shihen prindërit ...

Pasi humbi bashkëshortin, Celine Dion përballet me një tjetër humbje në familje
Ky fillim vit ka qenë i trishtë për Celine Dion. Artistja e njohur mësohet se ka humbur të ëmën mëngjesin e së premtes, 17 Janar. Theresa Dion u nda nga jeta në moshën 92-vjeçare pasi prej disa muajsh vuante nga disa ...
Bordo | 18-Jan-2020 10:10
Ky fillim vit ka qenë i trishtë për Celine Dion. Artistja e njohur mësohet se ka humbur të ëmën mëngjesin e së premtes, 17 Janar. Theresa Dion u nda nga jeta në moshën 92-vjeçare pasi prej disa muajsh vuante nga disa ...

Këngëtarja e njohur në zi, i vdes nëna
Nëna e superyllit ndërkombëtar Celine Dion- ka vdekur pas disa muajsh duke luftuar me probleme serioze shëndetësore. Nëna e Celine, e cila në Kanada njihej me dashuri si “Maman Dion”, raportohet se kaloi vonë të enjten ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:05
Nëna e superyllit ndërkombëtar Celine Dion- ka vdekur pas disa muajsh duke luftuar me probleme serioze shëndetësore. Nëna e Celine, e cila në Kanada njihej me dashuri si “Maman Dion”, raportohet se kaloi vonë të enjten ...

Morena Taraku bën tatuazh njeriun e zemrës
Këngëtarja Morena Taraku shquhet për tatuazhet e saj të shumta, me të cilat duket shumë cool dhe plot stil. Së fundmi, Morena i ka shtuar një tatuazh të ri trupit të saj, me të cilin ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Në ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 21:36
Këngëtarja Morena Taraku shquhet për tatuazhet e saj të shumta, me të cilat duket shumë cool dhe plot stil. Së fundmi, Morena i ka shtuar një tatuazh të ri trupit të saj, me të cilin ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Në ...

Ndërron jetë nëna e këngëtares legjendare
Nëna e Celine Dion, Thérèse Tanguay Dion ka ndërruar jetë në moshën 92 vjeç. Nëna e 14 fëmijëve v diq të enjten vonë teksa Familjen e kishte përreth saj, sipas Radio-Kanada. Verën e kaluar u njoftua nga familja se ...
Lexo | 17-Jan-2020 21:00
Nëna e Celine Dion, Thérèse Tanguay Dion ka ndërruar jetë në moshën 92 vjeç. Nëna e 14 fëmijëve v diq të enjten vonë teksa Familjen e kishte përreth saj, sipas Radio-Kanada. Verën e kaluar u njoftua nga familja se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved