ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 11:57

Ceferin do të jetë i pranishëm në ndeshjen Maqedoni – Kosovë

Ceferin do të jetë i pranishëm në ndeshjen Maqedoni – Kosovë
Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, ka zbuluar se presidenti i shtëpisë më të madhe në të futbollit evropain UEFA, Aleksander Çeferin do te jetë i pranishëm në ndeshjen ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 21:38
Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, ka zbuluar se presidenti i shtëpisë më të madhe në të futbollit evropain UEFA, Aleksander Çeferin do te jetë i pranishëm në ndeshjen ...

Ronaldo realizon gol të bukur ndaj Parmas
Presidenti i UEFA’s, Aleksander Ceferin do të jetë i pranishëm në Shkup me 26 mars, kur do të zhvillohet takimi mes Maqedonisë dhe Kosovës, në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve. Eroll Salihu, sekretari i ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 21:38
Presidenti i UEFA’s, Aleksander Ceferin do të jetë i pranishëm në Shkup me 26 mars, kur do të zhvillohet takimi mes Maqedonisë dhe Kosovës, në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve. Eroll Salihu, sekretari i ...

Eroll Salihu konfirmon një mysafir special në ndeshjen Maqedoni e Veriut - Kosovë
Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, ka zbuluar se presidenti i shtëpisë më të madhe në të futbollit evropain UEFA, Aleksander Çeferin do te jetë i pranishëm në ndeshjen ...
Zeri | 19-Jan-2020 21:32
Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, ka zbuluar se presidenti i shtëpisë më të madhe në të futbollit evropain UEFA, Aleksander Çeferin do te jetë i pranishëm në ndeshjen ...

Eroll Salihu rikthehet ta komentojë 'hallakamën' e Arianit Ahmetit: Ju tregoj se çfarë dëmi ka shkaktuar ai
Njeriu i dytë në Federatën e Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu është kthyer të flasë edhe njëherë për 'hallakamën' e krijuar muajve të fundit në shtëpinë më të madhe të futbollit......
Zeri | 19-Jan-2020 21:26
Njeriu i dytë në Federatën e Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu është kthyer të flasë edhe njëherë për 'hallakamën' e krijuar muajve të fundit në shtëpinë më të madhe të futbollit......

Salihu: Ne mund ta bëjmë menjëherë orarin, por u jemi përshtatur kushteve të klubeve
Nëse një tifozi të futbollit evropian i internojnë datat e zhvillimit të ndeshjeve të skuadrës së tij të zemrës, atij i duhen pak minuta për t’i mësuar ato, madje edhe orën e zhvillimit të ndeshjeve. Por një tifoz i ...
Zeri | 18-Jan-2020 10:19
Nëse një tifozi të futbollit evropian i internojnë datat e zhvillimit të ndeshjeve të skuadrës së tij të zemrës, atij i duhen pak minuta për t’i mësuar ato, madje edhe orën e zhvillimit të ndeshjeve. Por një tifoz i ...

Ndeshja e marsit, Sejdini takon Ambasadorin e Kosovës, premtojnë spektakël
Kryetari i Federatës së Futbollit të Maqedonisë Muhamed Sejdini në objektin e Federatës ka takuar ambasadorin e Kosovës në vend Gjergj Dedaj me të cilin kanë biseduar lidhur me ndeshjen ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 16:32
Kryetari i Federatës së Futbollit të Maqedonisë Muhamed Sejdini në objektin e Federatës ka takuar ambasadorin e Kosovës në vend Gjergj Dedaj me të cilin kanë biseduar lidhur me ndeshjen ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe ...

15:10 Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës Presidenti i Federatës së Futbollit...
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 15:14
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Maqedoni – Kosovë, Sejdini pret Dedajn
Shkup, 17 janar – Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 15:11
Shkup, 17 janar – Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua ...

Muamed Sejdin takohet me ambasadorin e Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” ka pritur në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 15:09
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” ka pritur në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
Lexo | 17-Jan-2020 15:01
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen......
Zeri | 17-Jan-2020 14:57
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen......

Presidenti i Federatës maqedonase: Presim ndeshje korrekte dhe spektakël kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:48
Presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini në “Shtëpinë e Futbollit” priti në takim pune ambasadorin e Kosovës në vendin tonë, Gjergj Dedaj. Në kuadër të këtij takimi u bisedua për ndeshjen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved