ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 14:32

Cardi B, gati për tu futur në politikë

Cardi B, gati për tu futur në politikë
Cardi B mund të jetë shumë shpejt një politikane.27-vjeçarja ka treguar se do të jetë pjesë e politikës në Amerikë përmes një postimi në llogarinë e vet në “Twitter”.“Mendoj se dua të bëhem politikane. Unë me të vërtetë ...
Lapsi | 18-Jan-2020 12:01
Cardi B mund të jetë shumë shpejt një politikane.27-vjeçarja ka treguar se do të jetë pjesë e politikës në Amerikë përmes një postimi në llogarinë e vet në “Twitter”.“Mendoj se dua të bëhem politikane. Unë me të vërtetë ...

Cardi B shumë shpejt do të jetë një politikane
Cardi B mund të jetë shumë shpejt një politikane.27-vjeçarja ka treguar se do të jetë pjesë e politikës në Amerikë përmes një postimi në llogarinë e vet në “Tëitter”.“Mendoj se dua të bëhem politikane. Unë me të vërtetë ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 21:26
Cardi B mund të jetë shumë shpejt një politikane.27-vjeçarja ka treguar se do të jetë pjesë e politikës në Amerikë përmes një postimi në llogarinë e vet në “Tëitter”.“Mendoj se dua të bëhem politikane. Unë me të vërtetë ...

David Beckham tregon se sa mundohet gruaja e tij për të bërë selfie (VIDEO)
Së fundmi ata po shijojnë ca kohë së bashku në Paris, ku ishin të ftuar të merrnin pjesë në Javën e Modës për Dior Men. E nga ky vend David Beckham ndau me ndjekësit e tij gjithçka që bën bashkëshortja e tij, Victoria, ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 16:38
Së fundmi ata po shijojnë ca kohë së bashku në Paris, ku ishin të ftuar të merrnin pjesë në Javën e Modës për Dior Men. E nga ky vend David Beckham ndau me ndjekësit e tij gjithçka që bën bashkëshortja e tij, Victoria, ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit (FOTO)
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:24
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
InFokusi | 17-Jan-2020 21:36
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:31
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Gjysmë e zhv eshur midis Parisit, reperja e njohur “lë pa fjalë” të gjithë (Foto)
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
Lexo | 17-Jan-2020 20:28
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin ...
Zeri | 17-Jan-2020 19:42
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:39
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
InFokusi | 17-Jan-2020 19:39
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Loredana e harron Mozzikun, shfaqet duke ia mbajtur dorën një mashkullit tjetër
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 18:41
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
Zeri | 17-Jan-2020 18:08
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 17:57
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:50
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Loredana e harron Mozzikun, shfaqet duke ia mbajtur dorën një mashkullit tjetër
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...
InFokusi | 17-Jan-2020 17:40
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli, shkruan . Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se është producenti i njohur Macloud, me të cilin ka bashkëpunuar për ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:18
Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli, shkruan . Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se është producenti i njohur Macloud, me të cilin ka bashkëpunuar për ...

Loredana e harron Mozzikun, shfaqet duke ia mbajtur dorën një mashkullit tjetër
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 16:54
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...

Zbulohet identiteti i mashkullit ‘misterioz’ në jetën e Loredana Zefit
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...
Zeri | 17-Jan-2020 16:19
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...

Shtëpia e Princit Harry dhe Meghan Markle në Mbretërinë e Bashkuar po mbyllet
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 16:16
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...

Cardi B sfidon të ftohtin, gjysmë e zhveshur në mes të Parisit
Vetëm Cardi B mund ta sfidonte Parisin e ftohtë të Janarit. Reperja 27 vjeçare, bëri hyrjen e saj në Javën e Modës në Paris dje pasdite, e shoqëruar nga i dashuri i saj Offset. E vetmja pjesë e trupit e mbuluar? Epo ...
InFokusi | 17-Jan-2020 14:32
Vetëm Cardi B mund ta sfidonte Parisin e ftohtë të Janarit. Reperja 27 vjeçare, bëri hyrjen e saj në Javën e Modës në Paris dje pasdite, e shoqëruar nga i dashuri i saj Offset. E vetmja pjesë e trupit e mbuluar? Epo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved