ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 23:17

Brenda ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vjet mbushi

Brenda ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vjet mbushi
Kiara Tito brenda një kohe të shkurtër u bë një nga emrat më të lakuar në show bizin shqiptar. Lidhja e saj me Butrint Imerin, i dha famë asaj, derisa vazhdon të jetë mjaftë e ndjekur në rrjete sociale. Dje, ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 21:38
Kiara Tito brenda një kohe të shkurtër u bë një nga emrat më të lakuar në show bizin shqiptar. Lidhja e saj me Butrint Imerin, i dha famë asaj, derisa vazhdon të jetë mjaftë e ndjekur në rrjete sociale. Dje, ...

Moderatorja festoi sot ditëlindjen, nuk iu shkon dot në mend sesa vjeç mbush Ilda Bejleri (Foto)
lda Bejleri është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra mijëra fansa. Me anë të ...
Lexo | 19-Jan-2020 18:35
lda Bejleri është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra mijëra fansa. Me anë të ...

Fundjava e vipave në foto!
Është gjithmonë e më e nxehtë fundjava, kur bëhet fjalë për personazhet e njohur. Megjithatë pjesa më e madhe e tyre, ketë moment e shfrytëzojnë për të gjetur sadopak freski përgjatë bregdetit në jug të vendit, apo edhe ...
Dritare | 10-Jun-2018 18:40
Është gjithmonë e më e nxehtë fundjava, kur bëhet fjalë për personazhet e njohur. Megjithatë pjesa më e madhe e tyre, ketë moment e shfrytëzojnë për të gjetur sadopak freski përgjatë bregdetit në jug të vendit, apo edhe ...

Ilda Bejleri feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur!
Ilda është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale ku ndiqet nga qindra mijëra fansa në llogarinë e saj ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 12:10
Ilda është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale ku ndiqet nga qindra mijëra fansa në llogarinë e saj ...

Nga festa e ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vite mbushi
Kiara Tito festoi ditëlindjen. Kiara Tito mbrëmë ka festuar për një arsye të veçantë, shkruan lajmi.net. Ishte ditëlindja e saj e 24-ërt dhe nuk ka pasur se si të mungojë festa, urimet e dhuratat. Nëpërmjet disa ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 10:24
Kiara Tito festoi ditëlindjen. Kiara Tito mbrëmë ka festuar për një arsye të veçantë, shkruan lajmi.net. Ishte ditëlindja e saj e 24-ërt dhe nuk ka pasur se si të mungojë festa, urimet e dhuratat. Nëpërmjet disa ...

Nga festa e ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vite mbushi
Kiara Tito mbrëmë ka festuar për një arsye të veçantë, shkruan . Ishte ditëlindja e saj e 24-ërt dhe nuk ka pasur se si të mungojë festa, urimet e dhuratat. Nëpërmjet disa postimeve në Instastory Kiara ka treguar ...
Lajminet | 19-Jan-2020 10:13
Kiara Tito mbrëmë ka festuar për një arsye të veçantë, shkruan . Ishte ditëlindja e saj e 24-ërt dhe nuk ka pasur se si të mungojë festa, urimet e dhuratat. Nëpërmjet disa postimeve në Instastory Kiara ka treguar ...

Ditë e veçantë për Kiara Tito, prezantuesja seksi feston ditëlindjen
Sot për prezantuesen e njohur shqiptare, Kiara Tito është një ditë e veçantë. Në këtë ditë (18 janar) Kiara feston ditëlindjen, bukuroshja e ekranit ka mbushur 24 vjet. Kiara mori urime të shumta nga miqtë dhe ...
Arbresh | 18-Jan-2020 17:25
Sot për prezantuesen e njohur shqiptare, Kiara Tito është një ditë e veçantë. Në këtë ditë (18 janar) Kiara feston ditëlindjen, bukuroshja e ekranit ka mbushur 24 vjet. Kiara mori urime të shumta nga miqtë dhe ...

Ditë e veçantë për Kiara Tito, prezantuesja seksi feston ditëlindjen
Sot për prezantuesen e njohur shqiptare, Kiara Tito është një ditë e veçantë. Në këtë ditë (18 janar) Kiara feston ditëlindjen, bukuroshja e ekranit ka mbushur 24 vjet. Kiara mori urime të shumta nga miqtë dhe ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 15:56
Sot për prezantuesen e njohur shqiptare, Kiara Tito është një ditë e veçantë. Në këtë ditë (18 janar) Kiara feston ditëlindjen, bukuroshja e ekranit ka mbushur 24 vjet. Kiara mori urime të shumta nga miqtë dhe ...

“Ti je inspirim”, Rita zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën
E ëma e Rita Orës, Vera, sot feston ditëlindjen, duke pranuar kështu urime të shumta, shkruan . Atë e uroi edhe vajza Rita, e cila publikoi një fotografi krah saj, e falënderoi për gjithçka dhe e quajti inspirim. “Urime ...
Lajminet | 17-Jan-2020 21:02
E ëma e Rita Orës, Vera, sot feston ditëlindjen, duke pranuar kështu urime të shumta, shkruan . Atë e uroi edhe vajza Rita, e cila publikoi një fotografi krah saj, e falënderoi për gjithçka dhe e quajti inspirim. “Urime ...

Vera Ora feston ditëlindjen, ka një mesazh domethënës
Vera Ora me këtë datë feston ditëlindjen dhe pranoi urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës, shkruan . Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, pranë së cilës dha një mesazh me shumë domethënie. “Ditëlindja është ...
Lajminet | 17-Jan-2020 18:03
Vera Ora me këtë datë feston ditëlindjen dhe pranoi urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës, shkruan . Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, pranë së cilës dha një mesazh me shumë domethënie. “Ditëlindja është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved