ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:37

Bora paralizon Teheranin

Bora paralizon Teheranin
Reshje të mëdha bore kanë paralizuar jetën në Teheran, duke e bërë të vështirë për banorët që të jetojnë çdo ditë në qytet, thanë zyrtarët e qytetit. Bora filloi të binte të sot në mëngjes dhe menjëherë ndërpreu ...
Medial | 19-Jan-2020 23:49
Reshje të mëdha bore kanë paralizuar jetën në Teheran, duke e bërë të vështirë për banorët që të jetojnë çdo ditë në qytet, thanë zyrtarët e qytetit. Bora filloi të binte të sot në mëngjes dhe menjëherë ndërpreu ...

Bora paralizon Teheranin
Bora filloi të binte të sot në mëngjes dhe menjëherë ndërpreu trafikun në kryeqytetin iranian. “Ne e dinim që do të fillonte të binte borë gjatë natës dhe se do të ndikonte në trafikun në qytet,” tha shefi i policisë së ...
Lajminet | 19-Jan-2020 23:44
Bora filloi të binte të sot në mëngjes dhe menjëherë ndërpreu trafikun në kryeqytetin iranian. “Ne e dinim që do të fillonte të binte borë gjatë natës dhe se do të ndikonte në trafikun në qytet,” tha shefi i policisë së ...

Bora paralizon Teheranin
Reshje të mëdha bore kanë paralizuar jetën në Teheran, duke e bërë të vështirë për banorët që të jetojnë çdo ditë në qytet, thanë zyrtarët e qytetit.
Kosova Press | 19-Jan-2020 23:40
Reshje të mëdha bore kanë paralizuar jetën në Teheran, duke e bërë të vështirë për banorët që të jetojnë çdo ditë në qytet, thanë zyrtarët e qytetit.

Sylë Tahirsylës i “përzihet” Kosova me Alaskën
Dimri i këtij viti më shumë ngjau me vjeshtën. Të paktën deri më tani, shkruan gazeta inFokus. Kjo pasi ani se jemi në gjysmën e janarit, ende nuk ka rëndë borë përveq disa reshjeve të shkurtëra. Ndërsa, edhe ...
InFokusi | 19-Jan-2020 18:20
Dimri i këtij viti më shumë ngjau me vjeshtën. Të paktën deri më tani, shkruan gazeta inFokus. Kjo pasi ani se jemi në gjysmën e janarit, ende nuk ka rëndë borë përveq disa reshjeve të shkurtëra. Ndërsa, edhe ...

Sylë Tahirsylaj paralajmëron borë dhe ulje të temperaturave
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 07:28
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

Pr.Sylë Tahirsylaj jep paralajmërimin për motin e pabesushme qfar thotë !
Profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për temperaturat e ftohta që do të kaplojnë vendin përgjatë ditëve në vijim të muajit janar duke thënë se në gjysmën e dytë të këtij muaji, temperaturat do të ...
Albportali | 19-Jan-2020 01:21
Profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për temperaturat e ftohta që do të kaplojnë vendin përgjatë ditëve në vijim të muajit janar duke thënë se në gjysmën e dytë të këtij muaji, temperaturat do të ...

Tahirsylaj: Do të ketë reshje bore dhe ulje të temperaturave
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
Arbresh | 18-Jan-2020 23:16
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

Tahirsylaj: Do të ketë reshje bore dhe ulje të temperaturave
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
InFokusi | 18-Jan-2020 23:16
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

Tahirsylaj: Do të ketë reshje bore dhe ulje të temperaturave
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në......
Zeri | 18-Jan-2020 22:50
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në......

Tahirsylaj: Do të ketë reshje bore dhe ulje të temperaturave
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 22:47
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

Tahirsylaj: Do të ketë reshje bore dhe ulje të temperaturave
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:36
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

S’ka reshje në Kosovë, rrezikohet të ketë mungesë të ujit të pijshëm
Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të borës, me telashe mund të përballen edhe bujqit.
Lajminet | 18-Jan-2020 21:20
Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të borës, me telashe mund të përballen edhe bujqit.

Kosova pa të reshura rrezikohet për ujë (VIDEO)
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 21:10
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

Kosova pa të reshura rrezikohet për ujë (VIDEO)
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...
Medial | 18-Jan-2020 21:10
Reshje në Kosovë për një kohë të gjatë pothuajse nuk pati, ani pse ka kaluar më shumë se gjysma e janarit. Ky fakt, po i shqetëson shumë banorët, të cilët frikësohen për mungesë uji. Ndërkohë, në mungesë të shiut e të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved