ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:31

Dëborë dhe ngricë, ja si paraqitet situata në dy akset rrugore në veri të vendit

Dëborë dhe ngricë, ja si paraqitet situata në dy akset rrugore në veri të vendit
Autoriteti Rrugor Shqiptar informon që akset Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë vijojnë qarkullimin normalisht. Siç e dimë, këto dy akse janë mjaft problematike për shkak të borës dhe ngricave të motit të ...
Telegraf | 19-Jan-2020 16:33
Autoriteti Rrugor Shqiptar informon që akset Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë vijojnë qarkullimin normalisht. Siç e dimë, këto dy akse janë mjaft problematike për shkak të borës dhe ngricave të motit të ...

FOTO/ Ngrica dhe borë, ARRSH tregon gjendjen e akseve të veriut
Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me gjendjen e akseve në verisiç janë Kukës – Fushë Arrëz dhe Fushë Arrëz – Pukë. Sipas ARRSH qarkullimin vijon normalisht. Këto dy akse ishin problematike për shkak të borës ...
Lapsi | 19-Jan-2020 17:38
Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me gjendjen e akseve në verisiç janë Kukës – Fushë Arrëz dhe Fushë Arrëz – Pukë. Sipas ARRSH qarkullimin vijon normalisht. Këto dy akse ishin problematike për shkak të borës ...

Bora dhe ngricat, ARRSH njofton për gjendjen e rrugëve në veri!
Për shkak të reshjeve të borës dhe temperaturave të ulëta, rrugët në veri të vendit janë bërë më të rrezikshme për qarkullimin e mjeteve. Autoriteti Rrugor Shqiptar, përmes një postimi në Facebook, njofton se janë ...
Dritare | 19-Jan-2020 18:27
Për shkak të reshjeve të borës dhe temperaturave të ulëta, rrugët në veri të vendit janë bërë më të rrezikshme për qarkullimin e mjeteve. Autoriteti Rrugor Shqiptar, përmes një postimi në Facebook, njofton se janë ...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri: Janë të pastruara
FUSHË ARRËZ Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak të borës dhe ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 15:54
FUSHË ARRËZ Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak të borës dhe ...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri: Janë të pastruara
FUSHË ARRËZ: Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak të borës ...
Lexo | 19-Jan-2020 16:08
FUSHË ARRËZ: Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak të borës ...

Reshje dëbore dhe ngrica, probleme në qarkullim me akset rrugore në Bulqizë
Pas mjegullës, e cila vijon prej 5 ditësh, duke sjellë probleme në qarkullim, e diela e gjeti Bulqizën të mbuluar nga bora dhe nën pushtetin e temperaturave të ulëta. Reshjet e borës kanë rënë në të gjitha njësitë ...
RTSH | 19-Jan-2020 13:04
Pas mjegullës, e cila vijon prej 5 ditësh, duke sjellë probleme në qarkullim, e diela e gjeti Bulqizën të mbuluar nga bora dhe nën pushtetin e temperaturave të ulëta. Reshjet e borës kanë rënë në të gjitha njësitë ...

Përplasjet mes Bashkisë dhe ARRSH, rruga që lidh Vlorën me Zvërnecin e amortizuar
Prej vitesh, rruga që lidh qytetin e Vlorës me fshatin turistik të Zvërnecit si dhe me portin e dytë, është jashtë çdo standardi. Edhe pse bëhet fjalë për vetëm 2 km rrugë, Bashkia e Vlorës dhe Autoriteti Rrugor ...
ABCNews | 19-Jan-2020 12:43
Prej vitesh, rruga që lidh qytetin e Vlorës me fshatin turistik të Zvërnecit si dhe me portin e dytë, është jashtë çdo standardi. Edhe pse bëhet fjalë për vetëm 2 km rrugë, Bashkia e Vlorës dhe Autoriteti Rrugor ...

Reshje dëbore dhe ngrica/ Bulqizë, probleme në qarkullimin. Disa fshatra pa energji
Pas mjegullës, e cila vijon prej 5 ditësh, duke sjellë probleme në qarkullim, e diela e gjeti Bulqizën të mbuluar nga bora dhe nën pushtetin e temperaturave të ulëta.
Top Channel | 19-Jan-2020 12:37
Pas mjegullës, e cila vijon prej 5 ditësh, duke sjellë probleme në qarkullim, e diela e gjeti Bulqizën të mbuluar nga bora dhe nën pushtetin e temperaturave të ulëta.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved