ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 07:04

Barcelona e Manchester City në garë për Bastonin

Barcelona e Manchester City në garë për Bastonin
Mbrojtësi i ri i Interit, Alessandro Bastoni, është duke u kërkuar nga Barcelona dhe Manchester City, bën të ditur “Mundo Deportivo” të dielën. Bastoni 20-vjeçar ka dalë nga akademia e Atalantas dhe ka qenë impresiv me ...
Koha.net | 19-Jan-2020 22:29
Mbrojtësi i ri i Interit, Alessandro Bastoni, është duke u kërkuar nga Barcelona dhe Manchester City, bën të ditur “Mundo Deportivo” të dielën. Bastoni 20-vjeçar ka dalë nga akademia e Atalantas dhe ka qenë impresiv me ...

Barcelona dhe Man City duan shërbimet e talentit të Inter
Barcelona dhe Manchester City janë dy skuadrat që duan shërbimet e mbrojtësit të Inter, Bastoni, transmeton . Alessandro Bastoni është 20 vjeçari që ka zënë një vend në formacionin e Antonio Conte, dhe po tërheq ...
Lajminet | 19-Jan-2020 12:03
Barcelona dhe Manchester City janë dy skuadrat që duan shërbimet e mbrojtësit të Inter, Bastoni, transmeton . Alessandro Bastoni është 20 vjeçari që ka zënë një vend në formacionin e Antonio Conte, dhe po tërheq ...

11:55 Barcelona dhe Man City e duan Bastonin, anglezët ofrojnë shkëmbim me Cancelon Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u...
Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u shënjestrua si nga Barcelona ashtu edhe nga Manchester City, të cilët thuhet se kanë ofruar një shkëmbim me Joao Cancelo. Italiani 20-vjeçar erdhi përmes akademisë së të rinjve ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 11:59
Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u shënjestrua si nga Barcelona ashtu edhe nga Manchester City, të cilët thuhet se kanë ofruar një shkëmbim me Joao Cancelo. Italiani 20-vjeçar erdhi përmes akademisë së të rinjve ...

Barcelona dhe Man City e duan Bastonin, anglezët ofrojnë shkëmbim me Cancelon
Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u shënjestrua si nga Barcelona ashtu edhe nga Manchester City, të cilët thuhet se kanë ofruar një shkëmbim me Joao Cancelo. Italiani 20-vjeçar erdhi përmes akademisë së të rinjve ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 11:59
Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u shënjestrua si nga Barcelona ashtu edhe nga Manchester City, të cilët thuhet se kanë ofruar një shkëmbim me Joao Cancelo. Italiani 20-vjeçar erdhi përmes akademisë së të rinjve ...

Barcelona dhe Man City e duan Bastonin, anglezët ofrojnë shkëmbim me Cancelon
Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u shënjestrua si nga Barcelona ashtu edhe nga Manchester City, të cilët thuhet se kanë ofruar një shkëmbim me Joao Cancelo. Italiani 20-vjeçar erdhi përmes akademisë së të rinjve ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 11:53
Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni u shënjestrua si nga Barcelona ashtu edhe nga Manchester City, të cilët thuhet se kanë ofruar një shkëmbim me Joao Cancelo. Italiani 20-vjeçar erdhi përmes akademisë së të rinjve ...

Dështon shkëmbimi Spinazzola – Politano: Inter dhe Roma fajësojnë njëra tjetrën
Matteo Politano nuk është pjesë e planeve të Antonio Conte, dhe Inter po synon të gjej një skuadër për lojtarin. Një nga opsionet doli të shfaqej Roma, e cila synonte një marrëveshje shkëmbimi, e cila do të përfshinte ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:17
Matteo Politano nuk është pjesë e planeve të Antonio Conte, dhe Inter po synon të gjej një skuadër për lojtarin. Një nga opsionet doli të shfaqej Roma, e cila synonte një marrëveshje shkëmbimi, e cila do të përfshinte ...

Dështon transferimi i Spinazzola, Inter kthen sytë kah Victor Moses
Pasi ka dështuar shkëmbimi mes Matteo Politano dhe Leonardo Spinazzola, skuadra e Inter po shikon për alternativa tjera. ‘Sky Sport Italia’ bën të ditur se Inter është interesuar për shërbimet e lojtarit të Chelsea, ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:18
Pasi ka dështuar shkëmbimi mes Matteo Politano dhe Leonardo Spinazzola, skuadra e Inter po shikon për alternativa tjera. ‘Sky Sport Italia’ bën të ditur se Inter është interesuar për shërbimet e lojtarit të Chelsea, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved