ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:47

Bahtiri thotë se Thaçi po e pengon koalicionin LVV-LDK

Bahtiri thotë se Thaçi po e pengon koalicionin LVV-LDK
Zyrtari i LVV-së dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe VV-së. Ani ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 21:15
Zyrtari i LVV-së dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe VV-së. Ani ...

Bahtiri thotë se Thaçi po e pengon koalicionin LVV-LDK
Zyrtari i LVV-së dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe VV-së. Ani ...
Shenja | 19-Jan-2020 22:09
Zyrtari i LVV-së dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe VV-së. Ani ...

“Arsyet i di vetëm ai”, Agim Bahtiri thotë se Thaci është fajtor që s’po arrihet marrëveshja
Zyrtari i Vetëvendosjes dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 21:38
Zyrtari i Vetëvendosjes dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe ...

Bahtiri thotë se Thaçi po e pengon koalicionin LVV-LDK
Zyrtari i LVV-së dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe VV-së. Ani ...
Zeri | 19-Jan-2020 21:15
Zyrtari i LVV-së dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një gjetje mjaftë interesante, pasi që sipas tij Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është ai që po pengon arritjen e koalicionit mes LDK’së dhe VV-së. Ani ...

Agim Bahtiri e fajëson presidentin Thaçi për mos arritjen e marrëveshjes LVV-LDK
Agim Bahtiri, Kryetari i Komunës së Mitrovicës siq thotë ai ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë për arritjen e një marrëveshjeje në mes të LVV dhe LDK e sheh presidentin Hashim Thaçi, ...
InFokusi | 19-Jan-2020 20:58
Agim Bahtiri, Kryetari i Komunës së Mitrovicës siq thotë ai ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë për arritjen e një marrëveshjeje në mes të LVV dhe LDK e sheh presidentin Hashim Thaçi, ...

Agim Bahtiri: Thaçi fajtor për mos-formimin e Qeverisë!
Agim Bahtiri ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë e sheh presidentin Hashim Thaçi, ndonëse nuk tregoi si po e pengon ai arritjen e marrëveshjes në mes Vetëvendosjes e LDK-së.
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 20:49
Agim Bahtiri ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë e sheh presidentin Hashim Thaçi, ndonëse nuk tregoi si po e pengon ai arritjen e marrëveshjes në mes Vetëvendosjes e LDK-së.

Bahtiri fajëson presidentin Thaçi, nuk tregon arsyen (VIDEO)
Agim Bahtiri ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë e sheh presidentin Hashim Thaçi, ndonëse nuk tregoi si po e pengon ai arritjen e marrëveshjes në mes Vetëvendosjes e LDK-së. Kronikë nga ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 20:25
Agim Bahtiri ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë e sheh presidentin Hashim Thaçi, ndonëse nuk tregoi si po e pengon ai arritjen e marrëveshjes në mes Vetëvendosjes e LDK-së. Kronikë nga ...

Bahtiri fajëson presidentin Thaçi, nuk tregon arsyen (VIDEO)
Agim Bahtiri ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë e sheh presidentin Hashim Thaçi, ndonëse nuk tregoi si po e pengon ai arritjen e marrëveshjes në mes Vetëvendosjes e LDK-së. Kronikë nga ...
Medial | 19-Jan-2020 20:25
Agim Bahtiri ka gjetur fajtorin për vonesat në krijimin e Qeverisë. Ai si pengesë e sheh presidentin Hashim Thaçi, ndonëse nuk tregoi si po e pengon ai arritjen e marrëveshjes në mes Vetëvendosjes e LDK-së. Kronikë nga ...

5 ‘perlat’ e Agim Bahtirit në një debat, që vështirë se u kuptuan nga dikush
Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, njëherësh edhe pjesë e Vetëvendosjes së Albin Kurtit, mbrëmë qe mysafir në një emision politik në vend, dhe jo e pazakontë tek ai, disa herë qe vështirë ta kuptoje se ç’po thoshte, ...
Shprehja | 17-Jan-2020 21:09
Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, njëherësh edhe pjesë e Vetëvendosjes së Albin Kurtit, mbrëmë qe mysafir në një emision politik në vend, dhe jo e pazakontë tek ai, disa herë qe vështirë ta kuptoje se ç’po thoshte, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved