ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 15:38

Ata u bën prindër duke qenë vetë fëmijë

Ata u bën prindër duke qenë vetë fëmijë
Të jesh prind nuk është një gjë e thjeshtë, pasi kërkon shumë kohë, durim dhe përgjegjësi. Por, çfarë ndodhë kur fëmija sjell në jetë një fëmijë? Rastet e mëposhtme kanë shokuar botën, kur vetë fëmijët kanë sjellë në ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 10:52
Të jesh prind nuk është një gjë e thjeshtë, pasi kërkon shumë kohë, durim dhe përgjegjësi. Por, çfarë ndodhë kur fëmija sjell në jetë një fëmijë? Rastet e mëposhtme kanë shokuar botën, kur vetë fëmijët kanë sjellë në ...

Prindërit më të rinj në botë
Të jesh prind nuk është një gjë e thjeshtë, pasi kërkon shumë kohë, durim dhe përgjegjësi. Por, çfarë ndodhë kur fëmija sjell në jetë një fëmijë? Rastet e mëposhtme kanë shokuar botën, kur vetë fëmijët kanë sjellë në ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 10:33
Të jesh prind nuk është një gjë e thjeshtë, pasi kërkon shumë kohë, durim dhe përgjegjësi. Por, çfarë ndodhë kur fëmija sjell në jetë një fëmijë? Rastet e mëposhtme kanë shokuar botën, kur vetë fëmijët kanë sjellë në ...

Prindërit më të rinj në botë
Të jesh prind nuk është një gjë e thjeshtë, pasi kërkon shumë kohë, durim dhe përgjegjësi. Por, çfarë ndodhë kur fëmija sjell në jetë një fëmijë? Rastet e mëposhtme kanë shokuar botën, kur vetë fëmijët kanë sjellë në ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 10:27
Të jesh prind nuk është një gjë e thjeshtë, pasi kërkon shumë kohë, durim dhe përgjegjësi. Por, çfarë ndodhë kur fëmija sjell në jetë një fëmijë? Rastet e mëposhtme kanë shokuar botën, kur vetë fëmijët kanë sjellë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved