ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:25

Arratisja spektakolare nga burgu e 75 anëtarëve të bandës famëkeqe

Arratisja spektakolare nga burgu e 75 anëtarëve të bandës famëkeqe
Të paktën 75 të burgosur, shumë prej të cilëve janë anëtarë të bandës famëkeqe braziliane, janë arratisur sot nga një burg paraguaian në qytetin kufitar Pedro Juan Cabalero, thanë autoritetet e Paraguait. Zyrtarët thanë ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 20:55
Të paktën 75 të burgosur, shumë prej të cilëve janë anëtarë të bandës famëkeqe braziliane, janë arratisur sot nga një burg paraguaian në qytetin kufitar Pedro Juan Cabalero, thanë autoritetet e Paraguait. Zyrtarët thanë ...

Të paktën 75 anëtarë të bandës famëkeqe arratisen nga burgu
Zyrtarët thanë që zbuluan një tunel dhe gjetën qeliza të mbushura me rreth 200 qese tokë. Ata gjithashtu deklaruan se drejtori i burgut dhe shefi i sigurisë u pushuan menjëherë, raporton AP. “Është e pamundur që askush ...
Lajminet | 19-Jan-2020 20:53
Zyrtarët thanë që zbuluan një tunel dhe gjetën qeliza të mbushura me rreth 200 qese tokë. Ata gjithashtu deklaruan se drejtori i burgut dhe shefi i sigurisë u pushuan menjëherë, raporton AP. “Është e pamundur që askush ...

Të paktën 75 anëtarë të bandës famëkeqe arratisen nga burgu
Të paktën 75 të burgosur, shumë prej të cilëve janë anëtarë të bandës famëkeqe braziliane, janë arratisur sot nga një burg paraguaian në qytetin kufitar Pedro Juan Cabalero, thanë autoritetet e Paraguait. Zyrtarët thanë ...
Medial | 19-Jan-2020 20:04
Të paktën 75 të burgosur, shumë prej të cilëve janë anëtarë të bandës famëkeqe braziliane, janë arratisur sot nga një burg paraguaian në qytetin kufitar Pedro Juan Cabalero, thanë autoritetet e Paraguait. Zyrtarët thanë ...

Të paktën 75 anëtarë të bandës famëkeqe arratisen nga burgu - foto
Të paktën 75 të burgosur, shumë prej të cilëve janë anëtarë të bandës famëkeqe braziliane, janë arratisur sot nga një burg paraguaian në qytetin kufitar Pedro Juan Cabalero, thanë autoritetet e Paraguait.
Kosova Press | 19-Jan-2020 19:53
Të paktën 75 të burgosur, shumë prej të cilëve janë anëtarë të bandës famëkeqe braziliane, janë arratisur sot nga një burg paraguaian në qytetin kufitar Pedro Juan Cabalero, thanë autoritetet e Paraguait.

75 persona ikin nga burgu në Paraguai, dyshohet se u lanë të lirë nga rojet
75 të burgosur kanë ikur nga një burg në Paraguai afër kufirit me Brazilin, kanë bërë të ditur autoritetet atje. Sipas dyshimeve të tyre, të burgosurit janë lënë të lirë nga rojet që të dilnin përmes portës kryesore, ...
Koha.net | 19-Jan-2020 18:11
75 të burgosur kanë ikur nga një burg në Paraguai afër kufirit me Brazilin, kanë bërë të ditur autoritetet atje. Sipas dyshimeve të tyre, të burgosurit janë lënë të lirë nga rojet që të dilnin përmes portës kryesore, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved