ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:41

Ancelotti e ka seriozisht, ofertë zyrtare për mesfushorin e Juventusit

Ancelotti e ka seriozisht, ofertë zyrtare për mesfushorin e Juventusit
Emre Can kërkon minuta, por Juventusi nuk ia premton dot. Konkurrenca te bardhezinjtë është e madhe dhe Sarri nuk e sheh mesfushorin si titullar. 26-vjeçari nuk dëshiron të rrezikojë grumbullimin me Gjermaninë në Euro ...
ABCNews | 19-Jan-2020 12:52
Emre Can kërkon minuta, por Juventusi nuk ia premton dot. Konkurrenca te bardhezinjtë është e madhe dhe Sarri nuk e sheh mesfushorin si titullar. 26-vjeçari nuk dëshiron të rrezikojë grumbullimin me Gjermaninë në Euro ...

Ancelotti “gërmon” te Juventusi, do mesfushorin që kushton 35 mln euro
Emre Can pritet të largohet nga Juventusi. Destinacioni i tij i ri mund të jetë Evertoni i trajnerit Carlo Ancelotti në Premier League. Mesfushori gjerman kërkon minuta, por Juventusi nuk ia garanton. Maurizio Sarri nuk ...
Politiko | 19-Jan-2020 13:53
Emre Can pritet të largohet nga Juventusi. Destinacioni i tij i ri mund të jetë Evertoni i trajnerit Carlo Ancelotti në Premier League. Mesfushori gjerman kërkon minuta, por Juventusi nuk ia garanton. Maurizio Sarri nuk ...

Ancelotti bën merkato te Juventusi, i heq lojtarin e padëshiruar Sarrit
Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelottit, po mendon për merkaton dhe ka vendosur piketat për ekipin e tij. Emri i ri që pritet të afrohet në Angli është Emre Can. Mesfushori i Juventusit nuk ka gjetur hapësira në skuadrën ...
Politiko | 18-Jan-2020 16:32
Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelottit, po mendon për merkaton dhe ka vendosur piketat për ekipin e tij. Emri i ri që pritet të afrohet në Angli është Emre Can. Mesfushori i Juventusit nuk ka gjetur hapësira në skuadrën ...

Ancelotti ka një “fiksim”, mesfushori drejt rikthimit në Premier League
Mesfushori i Juventus, Emre Can, nuk do të jetë më pjesë e bardhezinjve pas merkatos së janarit. Turko-gjermani po kalon një periudhë të vështirë në Torino, pasi Maurizio Sarri nuk e ka në planet e tij. Madje ai u la ...
ABCNews | 18-Jan-2020 10:32
Mesfushori i Juventus, Emre Can, nuk do të jetë më pjesë e bardhezinjve pas merkatos së janarit. Turko-gjermani po kalon një periudhë të vështirë në Torino, pasi Maurizio Sarri nuk e ka në planet e tij. Madje ai u la ...

Juventus merr lajme të mira para ndeshjes me Parma
Kampionët e Serie A do të kenë një test jo të lehtë në fundjavë, kur do të përballen me skuadrën e Parmës. Para kësaj ndeshje, ‘Zonja e vjetër’ ka mësuar një lajm mjaft të mirë, lidhur me kundërshtarin. Gervinho është ...
Lajminet | 17-Jan-2020 20:40
Kampionët e Serie A do të kenë një test jo të lehtë në fundjavë, kur do të përballen me skuadrën e Parmës. Para kësaj ndeshje, ‘Zonja e vjetër’ ka mësuar një lajm mjaft të mirë, lidhur me kundërshtarin. Gervinho është ...

Rabiot: Inter dhe Lazio na ndihmojmë të përmirësohemi – të dyja kanë shanset për ‘Scudetto’
Serie A këtë edicion po del të jetë më interesante sesa vitet e fundit, me Juventus që më në fund po has në konkurrencë. Lidhur me situatën aktuale të kampionatit italian ka folur edhe mesfushori i Juventus, Adrien ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:03
Serie A këtë edicion po del të jetë më interesante sesa vitet e fundit, me Juventus që më në fund po has në konkurrencë. Lidhur me situatën aktuale të kampionatit italian ka folur edhe mesfushori i Juventus, Adrien ...

Emre Can kërkon takim me drejtuesit e Juventusit
Mesfushori i Juventus, Emre Can, ka kërkuar një takim me bordin drejtues të skuadrës. Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 17:27
Mesfushori i Juventus, Emre Can, ka kërkuar një takim me bordin drejtues të skuadrës. Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në ...

Emre Can kërkon takim me drejtuesit e Juventus
Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në dispozicion. Emri i lojtari është lidhur me një largim të mundshëm nga Torino, por skuadra ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:18
Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në dispozicion. Emri i lojtari është lidhur me një largim të mundshëm nga Torino, por skuadra ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved