ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 11:51

Aksion për kontrolle në trafikun rrugor në Gostivar | VIDEO

Aksion për kontrolle në trafikun rrugor në Gostivar | VIDEO
Të enjten në periudhën prej ora 09.00 deri ora 14.00, në rajonin e Gostivarit, është realizuar aksion kontrollues të gjendjes teknike të automjeteve pjesmarrës në trafik.Gjatë kontrollit, janë zbuluar dhe në mënyrë ...
Televizioni Koha | 17-Jan-2020 17:50
Të enjten në periudhën prej ora 09.00 deri ora 14.00, në rajonin e Gostivarit, është realizuar aksion kontrollues të gjendjes teknike të automjeteve pjesmarrës në trafik.Gjatë kontrollit, janë zbuluar dhe në mënyrë ...

Aksion lokal kontrollues, të gjendjes teknike të automjeteve
Dje në periudhën prej ora 09.00 deri ora 14.00, në rajonin e Departamentit për Punë të Brendshme Gostivar, është realizuar aksion lokal kontrollues, të gjendjes teknike të automjeteve, pjesmarrëse në trafik. Gjatë ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 16:58
Dje në periudhën prej ora 09.00 deri ora 14.00, në rajonin e Departamentit për Punë të Brendshme Gostivar, është realizuar aksion lokal kontrollues, të gjendjes teknike të automjeteve, pjesmarrëse në trafik. Gjatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved