ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:54

Shkup, goditet një tetëmbëdhjetë vjeçar me një mjet të fortë

Shkup, goditet një tetëmbëdhjetë vjeçar me një mjet të fortë
Një djalosh 18-vjeçar dje është lënduar me një mjet të fortë ku ka marrë lëndime të rënda trupore. “Më 18.01.2020 në orën 12:15 në stacionin policorë në Karposh E.S. (39) nga Shkupi ka paraqitur se më 17.01.2020 rreth ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 15:33
Një djalosh 18-vjeçar dje është lënduar me një mjet të fortë ku ka marrë lëndime të rënda trupore. “Më 18.01.2020 në orën 12:15 në stacionin policorë në Karposh E.S. (39) nga Shkupi ka paraqitur se më 17.01.2020 rreth ...

Lushtaku: Personit që vdiq në aksident në Skenderaj, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Në një aksident komunikacioni që ka ndodhur mbrëmë në Runikë të Skenderajt, kishte vdekur Faik Imerajt nga fshati Pemishtë. Por, ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku ka treguar një histori të rëndë për Faikun. ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 23:07
Në një aksident komunikacioni që ka ndodhur mbrëmë në Runikë të Skenderajt, kishte vdekur Faik Imerajt nga fshati Pemishtë. Por, ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku ka treguar një histori të rëndë për Faikun. ...

Aksident në Runik, vdes Faik Imeraj
Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë në Runik të Skenderajt, ku si pasojë ka humbur jetën Faik Imeraj nga Padalishta dhe janë lënduar disa persona, njofton Kosovapress.
Top Channel | 18-Jan-2020 14:54
Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë në Runik të Skenderajt, ku si pasojë ka humbur jetën Faik Imeraj nga Padalishta dhe janë lënduar disa persona, njofton Kosovapress.

Aksident në Shkup: Përplasen dy makina (FOTO)
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Bulevardin “Partizanski Odredi” në lagjen Karposh 3 të Sjkupit, përcjell TS. Në aksident janë përfshirë dy automjete, nuk dihet nëse ka të lënduar. ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 23:24
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Bulevardin “Partizanski Odredi” në lagjen Karposh 3 të Sjkupit, përcjell TS. Në aksident janë përfshirë dy automjete, nuk dihet nëse ka të lënduar. ...

Nëntëmbëdhjetë vjeçari që u aksidentua në Tetovë të enjten ka humbur jetën
Ka humbur jetën Bojan S. njëri nga tre personat e lënduar në aksidentin që ka ndodhur ditën e enjte në rrugën e vjetër Tetovë- Shkup. Ai ishte për shërim në spitalet në Shkup, por nuk ka mundur të ju mbijetojë plagëve ...
Shenja | 19-Jan-2020 22:27
Ka humbur jetën Bojan S. njëri nga tre personat e lënduar në aksidentin që ka ndodhur ditën e enjte në rrugën e vjetër Tetovë- Shkup. Ai ishte për shërim në spitalet në Shkup, por nuk ka mundur të ju mbijetojë plagëve ...

Aksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut: “Fluturojnë” me BMW, një i vdekur dhe tre të plagosur (FOTO)
Një person humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën në një aksident i rëndë që ndodhi sonte rreth orës 17:00 në vendin e quajtur ujëvarrat e Gabrovskit në rrugën Bansko-Koleshino. Makina e tipit “BMW”, drejtuar nga 39 ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 22:08
Një person humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën në një aksident i rëndë që ndodhi sonte rreth orës 17:00 në vendin e quajtur ujëvarrat e Gabrovskit në rrugën Bansko-Koleshino. Makina e tipit “BMW”, drejtuar nga 39 ...

Ky është i riu nga Tetova që vdiq sot nga aksidenti i rëndë (FOTO)
Portali TetovaSot ka siguruar edhe foton e të riut 19 vjeçar Bojan Smilevski nga Saraçina e Tetovës, i cili sot vdiq nga plagët e marra nga aksidenti i rëndë që ndodhi të enjten në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë. Ai ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 21:51
Portali TetovaSot ka siguruar edhe foton e të riut 19 vjeçar Bojan Smilevski nga Saraçina e Tetovës, i cili sot vdiq nga plagët e marra nga aksidenti i rëndë që ndodhi të enjten në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë. Ai ...

Vdes i riu nga Tetova nga një aksident i rëndë (FOTO)
Ndërron jetë 19-vjeçari Bojan Smilevski nga Saraçina e Tetovës, njëri nga tre të plagosurit që ndodhi të enjten në një aksident trafiku në rrugën e vjetër Tetovë -Zhelinë. Ai iu nënshtrua plagëve në Klinikën në Shkup, i ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 21:23
Ndërron jetë 19-vjeçari Bojan Smilevski nga Saraçina e Tetovës, njëri nga tre të plagosurit që ndodhi të enjten në një aksident trafiku në rrugën e vjetër Tetovë -Zhelinë. Ai iu nënshtrua plagëve në Klinikën në Shkup, i ...

Shkup, goditet një tetëmbëdhjetë vjeçar me një mjet të fortë
Një djalosh 18-vjeçar dje është lënduar me një mjet të fortë ku ka marrë lëndime të rënda trupore. “Më 18.01.2020 në orën 12:15 në stacionin policorë në Karposh E.S. (39) nga Shkupi ka paraqitur se më 17.01.2020 rreth ...
Republika | 19-Jan-2020 16:07
Një djalosh 18-vjeçar dje është lënduar me një mjet të fortë ku ka marrë lëndime të rënda trupore. “Më 18.01.2020 në orën 12:15 në stacionin policorë në Karposh E.S. (39) nga Shkupi ka paraqitur se më 17.01.2020 rreth ...

18-vjeçari nga Shkupi goditet me mjet të fortë
Një 18 vjeçar nga Shkupi, gjatë ditës së djeshme është lënduar me një mjet të fortë ku ka marrë lëndime të rënda trupore. “Më 18.01.2020 në orën 12:15 në stacionin policorë në Karposh E.S. (39) nga Shkupi ka paraqitur ...
Shenja | 19-Jan-2020 15:46
Një 18 vjeçar nga Shkupi, gjatë ditës së djeshme është lënduar me një mjet të fortë ku ka marrë lëndime të rënda trupore. “Më 18.01.2020 në orën 12:15 në stacionin policorë në Karposh E.S. (39) nga Shkupi ka paraqitur ...

Personit që vdiq sot në aksident, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...
TetovaSot | 18-Jan-2020 23:26
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...

Personit që vdiq sot në aksident, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...
InFokusi | 18-Jan-2020 23:13
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...

Personit që vdiq sot në aksident, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 22:46
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...

Personit që vdiq sot në aksident, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...
Arbresh | 18-Jan-2020 22:45
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...

Personit që vdiq sot në aksident, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2......
Zeri | 18-Jan-2020 22:45
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2......

Personit që vdiq sot në aksident, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:42
Një aksident që ndodhi në Runik të Skenderajt ia mori jetën Faik Imerajt nga fshati Pemishtë të po kësaj komune. Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar. ...

E dhimbshme: Personit që vdiq sot në aksident në Skenderaj, serbët ia kishin vrarë nënën dhe djalin 2 vjeç
Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar, shkruan . Ish-kryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku përmes një postimi në Facebook ka treguar të kaluarën e Imerajt, që ...
Lajminet | 18-Jan-2020 21:47
Historia e Imerajt është e trishtë. Atij gjatë luftës serbët ia vranë nënën dhe djalin 2 vjeçar, shkruan . Ish-kryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku përmes një postimi në Facebook ka treguar të kaluarën e Imerajt, që ...

Aksident në rrugën Shkup-Tetovë
Rreth orës 19:00 në autostradën Shkup – Tetovë ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku si pasojë një veturë është rrokullisur, ndërsa jozyrtarisht mësohet se ka edhe persona të lënduar. Me këtë rast është bllokuar ...
Koha.mk | 18-Jan-2020 21:07
Rreth orës 19:00 në autostradën Shkup – Tetovë ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku si pasojë një veturë është rrokullisur, ndërsa jozyrtarisht mësohet se ka edhe persona të lënduar. Me këtë rast është bllokuar ...

Aksident në autostradën Tetovë – Shkup, ka persona të lënduar
Rreth orës 19:00 në autostraden Tetov-Shkup është bllokuar komunikacioni,një veturë është rokullisur. Në vendëngjarje ka arrituar policia, kurse thuhet që ka edhe të lënduar. Source:
Albportali | 18-Jan-2020 20:27
Rreth orës 19:00 në autostraden Tetov-Shkup është bllokuar komunikacioni,një veturë është rokullisur. Në vendëngjarje ka arrituar policia, kurse thuhet që ka edhe të lënduar. Source:

Aksident i rëndë në autostradën Shkup-Tetovë (FOTO)
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën Shkup-Tetovë. Një veturë ka devijuar rrugën duke i shkatërruar edhe rrethojat mbrojtëse që ndajnë dy drejtimet dhe duke përfunduar në pjesët anësore të drejtimit të ...
Shprehja | 11-Jun-2017 19:06
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën Shkup-Tetovë. Një veturë ka devijuar rrugën duke i shkatërruar edhe rrethojat mbrojtëse që ndajnë dy drejtimet dhe duke përfunduar në pjesët anësore të drejtimit të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved