ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 11:16

A do të kemi më aktorë me karakter si Kadri Roshi, Margarita Xhepa apo Tinka Kurti? Ja si përgjigjet Kiço Londo

A do të kemi më aktorë me karakter si Kadri Roshi, Margarita Xhepa apo Tinka Kurti? Ja si përgjigjet Kiço Londo
Kiço Londo, drejtuesi që iu dha fizionomi dy teatrove të reja në Tiranë, Teatrit të Metropolit, që u themelua në vitin 2005 dhe Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli” të themeluar 10 vjet më parë, për gati 20 vjet të ...
Lexo | 19-Jan-2020 15:57
Kiço Londo, drejtuesi që iu dha fizionomi dy teatrove të reja në Tiranë, Teatrit të Metropolit, që u themelua në vitin 2005 dhe Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli” të themeluar 10 vjet më parë, për gati 20 vjet të ...

A do të kemi më aktorë me karakter si Kadri Roshi, Margarita Xhepa apo Tinka Kurti? Kiço Londo: Sfidat për aktrimin, kur teatri ishte në rënie
Kiço Londo, drejtuesi që iu dha fizionomi dy teatrove të reja në Tiranë, Teatrit të Metropolit, që u themelua në vitin 2005 dhe Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli” të themeluar 10 vjet më parë, për gati 20 vjet ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 15:17
Kiço Londo, drejtuesi që iu dha fizionomi dy teatrove të reja në Tiranë, Teatrit të Metropolit, që u themelua në vitin 2005 dhe Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli” të themeluar 10 vjet më parë, për gati 20 vjet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved