ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 11:40

Video/ Kasemiro dhe VAR-i nënshtrojnë Seviljen, Reali fluturon në krye të renditjes

Video/ Kasemiro dhe VAR-i nënshtrojnë Seviljen, Reali fluturon në krye të renditjes
Real Madrid kishte një sfidë delikate sot pasdite, teksa në “Bernabeu” priste skuadrën e Seviljes. Ashtu siç parashikohej, takimi ishte i vështirë dhe Reali ka mundur të fitojë me shifrat 2-1 falë një dygolëshi të ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 18:35
Real Madrid kishte një sfidë delikate sot pasdite, teksa në “Bernabeu” priste skuadrën e Seviljes. Ashtu siç parashikohej, takimi ishte i vështirë dhe Reali ka mundur të fitojë me shifrat 2-1 falë një dygolëshi të ...

Real Madridi refuzon huazimin e James Rodriguezit, preferon shitjen e tij
Real Madridi është i interesuar ta lejojë largimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, vetëm si shitje përfundimtare. Kolumbiani, i cili luajti shpesh në fillimin e sezonit, ka parë minutat e tij të bëhen më të ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 10:43
Real Madridi është i interesuar ta lejojë largimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, vetëm si shitje përfundimtare. Kolumbiani, i cili luajti shpesh në fillimin e sezonit, ka parë minutat e tij të bëhen më të ...

VIDEO: Kasemiro bën ligjin ndaj Sevillia-s, Reali merr kryesimin
Real Madrid ka festuar në mënyrën më të mirë para tifozëve të vet suksesin në Superkupën e Spanjës, duke shoqëruar ceremoninë e paradës së trofeut në fillimin e sfidës ndaj Seviljes, me një fitore 2-1 që i jep mundësinë ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 18:28
Real Madrid ka festuar në mënyrën më të mirë para tifozëve të vet suksesin në Superkupën e Spanjës, duke shoqëruar ceremoninë e paradës së trofeut në fillimin e sfidës ndaj Seviljes, me një fitore 2-1 që i jep mundësinë ...

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 23:16
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...

Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas
Zinedine Zidane i është kundërpërgjigjur drejtorit sportiv të Sevillas, i cili kishte shprehur pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtarit për anulimin e golit të Luuk de Jong. Real Madridi e fitoi me rezultat 2-1 derbin ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 23:04
Zinedine Zidane i është kundërpërgjigjur drejtorit sportiv të Sevillas, i cili kishte shprehur pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtarit për anulimin e golit të Luuk de Jong. Real Madridi e fitoi me rezultat 2-1 derbin ...

Reagimi i Lopeteguit për golin e anuluar: Nuk po arrij ta kuptoj, është një gabim i madh
Julen Lopetegui ka reaguar ndaj vendimit për ta anuluar golin e Luuk de Jong, në pjesën e parë të ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Sevillas. Los Blancos e fituan sfidën në Santiago Bernabeu me rezultat 2-1, mirëpo ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 21:37
Julen Lopetegui ka reaguar ndaj vendimit për ta anuluar golin e Luuk de Jong, në pjesën e parë të ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Sevillas. Los Blancos e fituan sfidën në Santiago Bernabeu me rezultat 2-1, mirëpo ...

70 mln euro plus ‘yllin’ e skuadrës, propozimi i çmendur i Realit për yllin e Serisë A
Real Madrid duket se është gati të hidhet në sulm për mbrojtësin senegalez, Kalidou Koulibaly. Sipas El Desmarque, Los Blancos kanë gati një ofertë të çmendur për qendërmbrojtësin e skuadrës së Gennaro Gattusos. ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 16:36
Real Madrid duket se është gati të hidhet në sulm për mbrojtësin senegalez, Kalidou Koulibaly. Sipas El Desmarque, Los Blancos kanë gati një ofertë të çmendur për qendërmbrojtësin e skuadrës së Gennaro Gattusos. ...

70 mln euro plus ‘yllin’ e skuadrës, propozimi i çmendur i Real-it për yllin e Serisë A
Real Madrid duket se është gati të hidhet në sulm për mbrojtësin senegalez, Kalidou Koulibaly. Sipas El Desmarque, Los Blancos kanë gati një ofertë të çmendur për qendërmbrojtësin e skuadrës së Gennaro Gattuso-s. ...
Lexo | 19-Jan-2020 16:22
Real Madrid duket se është gati të hidhet në sulm për mbrojtësin senegalez, Kalidou Koulibaly. Sipas El Desmarque, Los Blancos kanë gati një ofertë të çmendur për qendërmbrojtësin e skuadrës së Gennaro Gattuso-s. ...

Real Madrid po refuzon ofertat për James Rodriguez
Ylli kolumbian i cili luan me skuadrën e Real Madrid, nuk po arrin që të gjej hapësirat e duhura nën urdhrat e Zinedine Zidane. ‘Marca’ raporton se Real Madrid nuk janë të gatshëm të lirojnë James në formë huazimi, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 13:38
Ylli kolumbian i cili luan me skuadrën e Real Madrid, nuk po arrin që të gjej hapësirat e duhura nën urdhrat e Zinedine Zidane. ‘Marca’ raporton se Real Madrid nuk janë të gatshëm të lirojnë James në formë huazimi, ...

Reali dëshiron ta shesë James Rodriguezin
Zizu nuk e do Jamesin, por Reali s’do ta japë në formë huazimi Real Madrid nuk dëshiron ta japë James Rodriguezin në formë huazimi, raporton Marca. Shumë klube janë duke u interesuar për kolumbianin, por Los Blancos ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 13:31
Zizu nuk e do Jamesin, por Reali s’do ta japë në formë huazimi Real Madrid nuk dëshiron ta japë James Rodriguezin në formë huazimi, raporton Marca. Shumë klube janë duke u interesuar për kolumbianin, por Los Blancos ...

Zidane flet për VAR-in: Një ditë të dëmton, një ditë të shpëton
Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës. Reali e fitoi takimin 2-1 me golat e Casemiros, një ndeshje me polemika. Sevillës iu anulua një gol nga ...
InFokusi | 19-Jan-2020 13:18
Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës. Reali e fitoi takimin 2-1 me golat e Casemiros, një ndeshje me polemika. Sevillës iu anulua një gol nga ...

12:49 Zidane: VAR një ditë të dëmton, tjetrën ditë të shpëton Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që...
Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës. Reali e fitoi takimin 2-1 me golat e Casemiros, një ndeshje me polemika. Sevillës iu anulua një gol ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 12:53
Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës. Reali e fitoi takimin 2-1 me golat e Casemiros, një ndeshje me polemika. Sevillës iu anulua një gol ...

Zidane: VAR një ditë të dëmton, tjetrën ditë të shpëton
Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës. Reali e fitoi takimin 2-1 me golat e Casemiros, një ndeshje me polemika. Sevillës iu anulua një gol ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 12:31
Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës. Reali e fitoi takimin 2-1 me golat e Casemiros, një ndeshje me polemika. Sevillës iu anulua një gol ...

Eksperti i gjyqtarëve, Andujar Oliver: Goli i De Jong ishte i rregullt, VAR-i e anulojë gabimisht
Juan Andujar Oliver, ekspert i gjyqtarëve në garën spanjolle Marca, beson se goli i Luuk de Jong kundër Real Madridit u anulua gabimisht. Sevilla mendoi se ata do të merrnin epërsinë kur sulmuesi holandez shënoi gol të ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 19:48
Juan Andujar Oliver, ekspert i gjyqtarëve në garën spanjolle Marca, beson se goli i Luuk de Jong kundër Real Madridit u anulua gabimisht. Sevilla mendoi se ata do të merrnin epërsinë kur sulmuesi holandez shënoi gol të ...

Real Madridi refuzon huazimin e James Rodriguezit, preferon shitjen e tij
Real Madridi është i interesuar ta lejojë largimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, vetëm si shitje përfundimtare. Kolumbiani, i cili luajti shpesh në fillimin e sezonit, ka parë minutat e tij të bëhen më të ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 11:59
Real Madridi është i interesuar ta lejojë largimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, vetëm si shitje përfundimtare. Kolumbiani, i cili luajti shpesh në fillimin e sezonit, ka parë minutat e tij të bëhen më të ...

11:54 Real Madridi refuzon huazimin e James Rodriguezit, preferon shitjen e tij Real Madridi është i interesuar ta...
Real Madridi është i interesuar ta lejojë largimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, vetëm si shitje përfundimtare. Kolumbiani, i cili luajti shpesh në fillimin e sezonit, ka parë minutat e tij të bëhen më të ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 11:57
Real Madridi është i interesuar ta lejojë largimin e yllit kolumbian, James Rodriguez, vetëm si shitje përfundimtare. Kolumbiani, i cili luajti shpesh në fillimin e sezonit, ka parë minutat e tij të bëhen më të ...

TURP/ Tifozët e Realit vërshëllyen Marcelon, lojtarin që jep “shpirtin” për fanellën
Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vendimtarë për vendasit që tani shkojnë në +3 ndaj Barcelonës. Mirëpo, një rast tjetër ndodhi e që mori ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 11:24
Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vendimtarë për vendasit që tani shkojnë në +3 ndaj Barcelonës. Mirëpo, një rast tjetër ndodhi e që mori ...

Tifozët e Realit vërshëllyen Marcelon, njeriun që dha gjithçka për klubin
Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vendimtarë për vendasit që tani shkojnë në +3 ndaj Barcelonës, shkruan Indeksonline. Mirëpo, një rast ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 11:01
Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vendimtarë për vendasit që tani shkojnë në +3 ndaj Barcelonës, shkruan Indeksonline. Mirëpo, një rast ...

Protesta e Sevillës, Monchi: Çfarë turpi, isha gati të tërhiqja skuadrën nga fusha
Real Madrid iu fal dygolëshit të Casemiros dhe mposhti 2-1 Sevillën e Lopeteguit në “Santiago Bernabeu”. Sukses i vështirë për ekipin e Zidane dhe polemika të shumta të krijuara pas anulimit të një goli të ekipit mik. ...
ABCNews | 18-Jan-2020 20:30
Real Madrid iu fal dygolëshit të Casemiros dhe mposhti 2-1 Sevillën e Lopeteguit në “Santiago Bernabeu”. Sukses i vështirë për ekipin e Zidane dhe polemika të shumta të krijuara pas anulimit të një goli të ekipit mik. ...

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 01:00
Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi, ka shprehur pakënaqësinë e tij për anulimin e golit të Luuk de Jong në pjesën e parë të ndeshjes kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu. Andaluzianët kaluan në epërsi me një gol ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved