ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 12:00

4593 banesa e 739 pallate për inspektim/ Bashkitë zbardhin totalin e objekteve që kanë nevojë për vlerësim të thelluar rreziku

4593 banesa e 739 pallate për inspektim/ Bashkitë zbardhin totalin e objekteve që kanë nevojë për vlerësim të thelluar rreziku
Në total, 10 bashkitë më të prekura në vend kanë kërkuar inspektim të thelluar për 4593 banesa dhe 739 pallate që mund të kenë pësuar dëmë strukturore. Shifra është zbardhur nga Këshilli i Ministrave në Vendimin që ...
ScanTv | 19-Jan-2020 16:33
Në total, 10 bashkitë më të prekura në vend kanë kërkuar inspektim të thelluar për 4593 banesa dhe 739 pallate që mund të kenë pësuar dëmë strukturore. Shifra është zbardhur nga Këshilli i Ministrave në Vendimin që ...

“Tërmeti”, Tirana më shumë fonde se Durrësi: 200 milionë lekë për vlerësimin e banesave
Në Tiranë janë inspektuar më shumë pallate të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Vendimet e zbardhura në fletoren zyrtare i kanë akorduar Bashkisë së Tiranës më shumë fonde për inspektimin e objekteve të cilat ...
ABCNews | 17-Jan-2020 19:16
Në Tiranë janë inspektuar më shumë pallate të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Vendimet e zbardhura në fletoren zyrtare i kanë akorduar Bashkisë së Tiranës më shumë fonde për inspektimin e objekteve të cilat ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved