ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 11:01

20:30 Në zorrë mund të keni 15 kilogramë helme Dihet se për t'u shëruar nga...

20:30 Në zorrë mund të keni 15 kilogramë helme Dihet se për t'u shëruar nga...
Dihet se për t'u shëruar nga shumë sëmundje nevojitet pastrim nga helmet, shtresat fekale dhe parazitët e tjerë. Për 70 vjet jetë përmes zorrëve tona kalojnë rreth 100 tonë ushqime dhe 40.000 litra lëngje, që sjellin ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 11:59
Dihet se për t'u shëruar nga shumë sëmundje nevojitet pastrim nga helmet, shtresat fekale dhe parazitët e tjerë. Për 70 vjet jetë përmes zorrëve tona kalojnë rreth 100 tonë ushqime dhe 40.000 litra lëngje, që sjellin ...

08:30 Ja si mund ta përdorni vezën për të fituar flokë më të shëndoshë Përdorimi i vezëve për...
Përdorimi i vezëve për përmirësimin e shëndetit të flokëve tuaj është i rëndësishëm për shkak të proteinave që ka. Flokët janë të përbërë 70 për qind nga proteina e quajtur keratin, andaj është e kuptueshme që vezët ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 08:34
Përdorimi i vezëve për përmirësimin e shëndetit të flokëve tuaj është i rëndësishëm për shkak të proteinave që ka. Flokët janë të përbërë 70 për qind nga proteina e quajtur keratin, andaj është e kuptueshme që vezët ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved