ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:51

VIDEO/ Projekti human ‘Screenome’: Të zbulojmë sa orë shpenzojmë në internet por jo vetëm…

VIDEO/ Projekti human ‘Screenome’: Të zbulojmë sa orë shpenzojmë në internet por jo vetëm…
Me rritjen e automatizmit vjen shqetësimi i shtuar për sjelljet digjitale. A ndikon vërtet koha që kalojmë në ekranet e telefonave, në rritjen e ankthit dhe depresionit, në rritjen e vështirësive për marrëdhënie ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 13:03
Me rritjen e automatizmit vjen shqetësimi i shtuar për sjelljet digjitale. A ndikon vërtet koha që kalojmë në ekranet e telefonave, në rritjen e ankthit dhe depresionit, në rritjen e vështirësive për marrëdhënie ...

Projekti human ‘Screenome’/ Kërkon të zbulojë sa orë shpenzojmë në internet, por jo vetëm.. (VIDEO)
Me rritjen e automatizmit vjen shqetësimi i shtuar për sjelljet digjitale. A ndikon vërtet koha që kalojmë në ekranet e telefonave, në rritjen e ankthit dhe depresionit, në rritjen e vështirësive për marrëdhënie ...
ScanTv | 18-Jan-2020 11:58
Me rritjen e automatizmit vjen shqetësimi i shtuar për sjelljet digjitale. A ndikon vërtet koha që kalojmë në ekranet e telefonave, në rritjen e ankthit dhe depresionit, në rritjen e vështirësive për marrëdhënie ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved