ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 00:34

UNESCO, Maqedonia dhe Shqipëria me Komitet për menaxhim të aktiviteteve

UNESCO, Maqedonia dhe Shqipëria me Komitet për menaxhim të aktiviteteve
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...
Flaka | 17-Jan-2020 15:35
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...

UNESCO, Maqedonia dhe Shqipëria me Komitet për menaxhim të aktiviteteve
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...
Shprehja | 17-Jan-2020 15:30
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...

UNESCO, Maqedonia dhe Shqipëria me Komitet për menaxhim të aktiviteteve
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 15:28
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...

UNESCO, Maqedonia dhe Shqipëria me Komitet për menaxhim të aktiviteteve
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 15:25
Dhjetë ditë para mbërritjes së misionit të UNESCO-s në vend, sot u formua një Komitet Ndër-Shtetëror në Ohër, midis Maqedonisë dhe Shqipërisë. Të dy vendet do të administrojnë së bashku të gjitha aktivitetet në lidhje ...

Objektet pa leje ngulfatin Çarshinë e Vjetër në Shkup
Çarshia e Shkupit nuk është më edhe aq e vjetër, siç i thonë. Banorët e lagjes më të moçme të kryeqytetit ankohen se ndërtimet e reja dhe mbindërtimet i kanë shkatërruar identitetin Çarshisë. Përreth dyqaneve të vogla, ...
Arbresh | 15-Jan-2020 23:27
Çarshia e Shkupit nuk është më edhe aq e vjetër, siç i thonë. Banorët e lagjes më të moçme të kryeqytetit ankohen se ndërtimet e reja dhe mbindërtimet i kanë shkatërruar identitetin Çarshisë. Përreth dyqaneve të vogla, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved