ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:40

Tryeza për reformën zgjedhore, Salianji: Marrëveshje për të delegjitimuar parlamentin dokument të shkruar dhe pranuar nga Rama!

Tryeza për reformën zgjedhore, Salianji: Marrëveshje për të delegjitimuar parlamentin dokument të shkruar dhe pranuar nga Rama!
TIRANE “Më shumë se sa marrëveshje, më duket kushtëzim i ndërkombëtarëve për t’i hapur rrugë pushtetit. PD ka marrë pjesë në reformën zgjedhore pas konsultave të ndërkombëtarëve, shumë kohë më parë. Tani jemi në situatë ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 15:07
TIRANE “Më shumë se sa marrëveshje, më duket kushtëzim i ndërkombëtarëve për t’i hapur rrugë pushtetit. PD ka marrë pjesë në reformën zgjedhore pas konsultave të ndërkombëtarëve, shumë kohë më parë. Tani jemi në situatë ...

Tryeza per reformen zgjedhore, Salianji: Marreveshje per te delegjitimuar parlamentin
TIRANE “Më shumë se sa marrëveshje, më duket kushtëzim i ndërkombëtarëve për t’i hapur rrugë pushtetit. PD ka marrë pjesë në reformën zgjedhore pas konsultave të ndërkombëtarëve, shumë kohë më parë. Tani jemi në situatë ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 15:22
TIRANE “Më shumë se sa marrëveshje, më duket kushtëzim i ndërkombëtarëve për t’i hapur rrugë pushtetit. PD ka marrë pjesë në reformën zgjedhore pas konsultave të ndërkombëtarëve, shumë kohë më parë. Tani jemi në situatë ...

Fakt: Opozita e detyroi ‘Rilindsin’ ta nxjerrë procesin jashtë parlamentit
Nga Bujar Nishani Regjimi monist dhe më i korruptuari i këtyre 30 viteve të fundit po përpiqet të krijojë një tezë spekulimi për t’i ikur thelbit dhe përgjegjësisë madhore me propagandën e tij të sëmurë, për tryezën e ...
Standard | 16-Jan-2020 12:59
Nga Bujar Nishani Regjimi monist dhe më i korruptuari i këtyre 30 viteve të fundit po përpiqet të krijojë një tezë spekulimi për t’i ikur thelbit dhe përgjegjësisë madhore me propagandën e tij të sëmurë, për tryezën e ...

“Tryeza surprizë PD-PS”, Gjata: Fitore spektakolare e opozitës
I ftuar në studion e “Byro Politike” me Juli Xhokaxhi, sekretari për çështjet ligjore i PD, Çlirim Gjata ka folur për marrëveshjen e reformës zgjedhore. Sipas tij opozita ka dalë e fituar nga kjo marrëveshje. Duke e ...
Standard | 16-Jan-2020 12:59
I ftuar në studion e “Byro Politike” me Juli Xhokaxhi, sekretari për çështjet ligjore i PD, Çlirim Gjata ka folur për marrëveshjen e reformës zgjedhore. Sipas tij opozita ka dalë e fituar nga kjo marrëveshje. Duke e ...

Marrëveshja: Rama apo Basha? Flasin Fevziu dhe Shkullaku
Gazetarët e njohur Blendi Fevziu dhe Armand Shkullaku kanë komentuar marrëveshjen e mazhorancës dhe opozitës për të bërë së bashku reformën zgjedhore. Një kthesë e fortë kjo dhe e papritur në diskursin politik të ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 10:12
Gazetarët e njohur Blendi Fevziu dhe Armand Shkullaku kanë komentuar marrëveshjen e mazhorancës dhe opozitës për të bërë së bashku reformën zgjedhore. Një kthesë e fortë kjo dhe e papritur në diskursin politik të ...

“Tryeza surprizë”, Çlirim Gjata: Fitore spektakolare e PD, kemi garanci gjermane
I ftuar në studion e “Byro Politike” me Juli Xhokaxhi, sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata ka folur për marrëveshjen e reformës zgjedhore. Sipas tij opozita ka dalë e fituar nga kjo marrëveshje. Duke e ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 09:29
I ftuar në studion e “Byro Politike” me Juli Xhokaxhi, sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata ka folur për marrëveshjen e reformës zgjedhore. Sipas tij opozita ka dalë e fituar nga kjo marrëveshje. Duke e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved