ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 01:33

Trepça ’89 mposht me rezultat të thellë Ramiz Sadikun

Trepça ’89 mposht me rezultat të thellë Ramiz Sadikun
Trepça’89 sot ka zhvilluar një ndeshje kontrolluese në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror në elitën e futbollit. Skuadra mitrovicase është përballur me Ramiz Sadikun derisa e ka mposhtur thellë me rezultat ...
Zeri | 17-Jan-2020 19:10
Trepça’89 sot ka zhvilluar një ndeshje kontrolluese në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror në elitën e futbollit. Skuadra mitrovicase është përballur me Ramiz Sadikun derisa e ka mposhtur thellë me rezultat ...

Flamurtari ndahet në paqe me Shkupin
Skuadra kuqezi Flamurtari i Prishtinës ka zhvilluar edhe ndeshjen e dytë miqësore në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror në elitën e futbollit, shkruan Zëri.info. Flamurtari pas ndeshjes me Renovën sot është ...
Zeri | 17-Jan-2020 18:17
Skuadra kuqezi Flamurtari i Prishtinës ka zhvilluar edhe ndeshjen e dytë miqësore në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror në elitën e futbollit, shkruan Zëri.info. Flamurtari pas ndeshjes me Renovën sot është ...

Prishtina nesër luan ndeshje miqësore, ky është kundërshtari
Skuadra e Prishtinës është në vlugun e përgatitjeve për edicionin pranveror, derisa një ditë para se të udhëtojë drejt Antalias së Turqisë do ta zhvillojë një ndeshe miqësore- kontrolluese, shkruan Zëri.info. 2 ...
Zeri | 17-Jan-2020 16:22
Skuadra e Prishtinës është në vlugun e përgatitjeve për edicionin pranveror, derisa një ditë para se të udhëtojë drejt Antalias së Turqisë do ta zhvillojë një ndeshe miqësore- kontrolluese, shkruan Zëri.info. 2 ...

Më këtë rezultat është mbyllur ndeshja miqësore, Shkupi – Flamurtari
Flamurtari nga Prishtina ka luajtur baras 0-0 me skuadrën e Shkupit në një ndeshje miqësore të zhvilluar sot në kryeqytetin e Maqedonisë Veriore, shkruan Gazeta inFokus. Të dy skuadrat janë në vlugun e përgatitjeve për ...
InFokusi | 16-Jan-2020 17:05
Flamurtari nga Prishtina ka luajtur baras 0-0 me skuadrën e Shkupit në një ndeshje miqësore të zhvilluar sot në kryeqytetin e Maqedonisë Veriore, shkruan Gazeta inFokus. Të dy skuadrat janë në vlugun e përgatitjeve për ...

Lucas Biglia transferohet në La Liga
Flamurtari i Prishtinës ndahet baras (0:0) si mysafirë me skuadrën e Shkupit, në miqësoren e futbollit. Një ndeshje mjaft e mirë nga të dyja ekipet. Kryetrajneri i Flamurtarit, Sunaj Keçi dhe ai i Shkupit, Qatip Osmani, ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 16:55
Flamurtari i Prishtinës ndahet baras (0:0) si mysafirë me skuadrën e Shkupit, në miqësoren e futbollit. Një ndeshje mjaft e mirë nga të dyja ekipet. Kryetrajneri i Flamurtarit, Sunaj Keçi dhe ai i Shkupit, Qatip Osmani, ...

Altin Lloga, edhe zyrtarisht pjesë e KF Flamurtari
Futbollisti strugan Altin Lloga është zyrtarisht futbollist i KF Flamurtari nga Prishtina, pasi kaloi 6 muaj te Dukagjini në Kosovë. Lloga sot u aktivizua në pjesën e dytë te Flamurtari në miqësoren e luajtur ndaj FC ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 16:52
Futbollisti strugan Altin Lloga është zyrtarisht futbollist i KF Flamurtari nga Prishtina, pasi kaloi 6 muaj te Dukagjini në Kosovë. Lloga sot u aktivizua në pjesën e dytë te Flamurtari në miqësoren e luajtur ndaj FC ...

Shkupi u ndal në barazim pa gola ndaj Flamurtarit
Skuadra e Shkupit dhe Flamurtarit nga Kosova nuk shkuan përtej një barazimi në miqësoren e zhvilluar sot në stadiumet pran Federatës së Futbolit. Që të dy skuadrat kishin mundësi që të testojnë formacionet e ndryshme ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 15:56
Skuadra e Shkupit dhe Flamurtarit nga Kosova nuk shkuan përtej një barazimi në miqësoren e zhvilluar sot në stadiumet pran Federatës së Futbolit. Që të dy skuadrat kishin mundësi që të testojnë formacionet e ndryshme ...

Shkupi i nis me barazim miqësoret në prag të stinorit pranveror
Shkupi ka barazuar pa gola në ndeshjen e parë miqësore të zhvilluar ndaj Flamurtarit të Prishtinës, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja në fjalë u zhvillua në terenet pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë, ndërsa të dy ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 15:37
Shkupi ka barazuar pa gola në ndeshjen e parë miqësore të zhvilluar ndaj Flamurtarit të Prishtinës, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja në fjalë u zhvillua në terenet pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë, ndërsa të dy ...

Nuk ka fitues në miqësoren mes Shkupit dhe Flamurtarit
Ka përfunduar pa fitues përballja e parë miqësore ndërmjet FC Shkupit dhe Flamurtarit nga Prishtina. Ndeshja e cila u zhvillua sot në fushën ndihmëse të FFM-së, ndeshja përfundoi 0-0, bën të ditur gazeta Koha. Kanë qenë ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 15:18
Ka përfunduar pa fitues përballja e parë miqësore ndërmjet FC Shkupit dhe Flamurtarit nga Prishtina. Ndeshja e cila u zhvillua sot në fushën ndihmëse të FFM-së, ndeshja përfundoi 0-0, bën të ditur gazeta Koha. Kanë qenë ...

Shkupi – Flamurtari, ndeshja miqësore e zhvilluar sot mbyllet me këtë rezultat
Flamurtari i Prishtinës ka zhvilluar sot një miqësore kontrolluese në vlugun e përgatitjeve për stinorin pranveror në Superligën e Kosovës. Skuadra që drejtohet nga Sunaj Keqi është përballur sot me skuadrën shqiptare ...
Zeri | 16-Jan-2020 15:06
Flamurtari i Prishtinës ka zhvilluar sot një miqësore kontrolluese në vlugun e përgatitjeve për stinorin pranveror në Superligën e Kosovës. Skuadra që drejtohet nga Sunaj Keqi është përballur sot me skuadrën shqiptare ...

Dallku: 150 futbollistë na janë ofruar
FC Prishtina po vazhdon me vlugun e përgatitjeve për edicionin e ri, derisa tashmë është duke stërvitur dy herë në ditë, punë kjo që do të vazhdojë deri në ditën e diel kur skuadra edhe udhëton drejt Antalias së......
Zeri | 16-Jan-2020 10:34
FC Prishtina po vazhdon me vlugun e përgatitjeve për edicionin e ri, derisa tashmë është duke stërvitur dy herë në ditë, punë kjo që do të vazhdojë deri në ditën e diel kur skuadra edhe udhëton drejt Antalias së......

Prishtina në Antalia, John përforcimi i vetëm
Trajneri i Prishtinës, Armend Dallku, në një bisedë për gazetën “Zëri” ka dhënë detaje për udhëtimin dhe për punën që do ta bëjnë në Antalia, derisa ka folur edhe për mundësinë e transferimit......
Zeri | 16-Jan-2020 08:27
Trajneri i Prishtinës, Armend Dallku, në një bisedë për gazetën “Zëri” ka dhënë detaje për udhëtimin dhe për punën që do ta bëjnë në Antalia, derisa ka folur edhe për mundësinë e transferimit......

Kundërshtari i parë i Sloga Jugomagnatit  në kupat europiane mundi Partizanin në Turqi
Partizani nuk ka arritur të marrë rezultat pozitiv as në miqësoren e dytë që ka zhvilluar në tokën turke. Kampionët e Shqipërisë janë mundur me rezultatin 0:2 nga skuadra hungareze e Honved, aty ku kanë mjaftuar dy ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 03:09
Partizani nuk ka arritur të marrë rezultat pozitiv as në miqësoren e dytë që ka zhvilluar në tokën turke. Kampionët e Shqipërisë janë mundur me rezultatin 0:2 nga skuadra hungareze e Honved, aty ku kanë mjaftuar dy ...

Superliga rinis të martën, përcaktohen oraret e ndeshjeve të javës së 18
Skuadra e Flamurtarit nesër do të zhvillojë ndeshjen e parë përgatitore para startit të sezonit pranveror në Superligë. Ekipi i Flamurtarit nesër do të ballafaqohet me Shkupin me fillim nga ora 13:00, shkruan ...
GazetaBlic | 15-Jan-2020 23:35
Skuadra e Flamurtarit nesër do të zhvillojë ndeshjen e parë përgatitore para startit të sezonit pranveror në Superligë. Ekipi i Flamurtarit nesër do të ballafaqohet me Shkupin me fillim nga ora 13:00, shkruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved