ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 02:48

Tërmet i fortë në detin Jon

Tërmet i fortë në detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 21:45
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...

Lëkundje të forta tërmeti në Greqi
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 ballë, me thellësi 10 kilometra, dhe me epiqendër 17 km ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 20:48
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 ballë, me thellësi 10 kilometra, dhe me epiqendër 17 km ...

Tërmet në Detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës rihter ka rënë sot në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet ...
Arbresh | 17-Jan-2020 22:59
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës rihter ka rënë sot në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet ...

?Tërmet i fortë në detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...
InFokusi | 17-Jan-2020 22:32
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...

Tërmet në detin Jon
Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet mësohet se nuk ka pasur dëme.
AlbInfo | 17-Jan-2020 22:23
Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet mësohet se nuk ka pasur dëme.

Tërmet në detin Jon
Një tërmet me 4.3 ballë i shkallës Rihter ka rënë mbrëmjen e sotme në detin Jon në një thellësi 2 kilometra nën tokë. Sipas të dhënave sizmiologjike, lëkundjet u ndjenë në ishullin e Zakynthos në Greqi, në Patra dhe në ...
TV Klan | 17-Jan-2019 22:58
Një tërmet me 4.3 ballë i shkallës Rihter ka rënë mbrëmjen e sotme në detin Jon në një thellësi 2 kilometra nën tokë. Sipas të dhënave sizmiologjike, lëkundjet u ndjenë në ishullin e Zakynthos në Greqi, në Patra dhe në ...

Tërmet në Detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës rihter ka rënë sot në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:19
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës rihter ka rënë sot në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet ...

Tërmet 4.9 ballë në Greqi, ja ku ishte epiqendra
Një tërmet me magnitudë 4.9 të Shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë. Raportohet se, nuk ka dëme në njerëz apo në banesa ndërsa epiqendra e tërmetit ka qenë në detin Jon.
Telegraf | 17-Jan-2020 20:10
Një tërmet me magnitudë 4.9 të Shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë. Raportohet se, nuk ka dëme në njerëz apo në banesa ndërsa epiqendra e tërmetit ka qenë në detin Jon.

?Tërmet i fortë në detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:19
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...

Tërmet i fortë në detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:34
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon. Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. ...

Tërmet i fortë në detin Jon
Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet mësohet se nuk ka pasur dëme./TCH/
Lajminet | 17-Jan-2020 21:32
Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras. Nga lëkundjet mësohet se nuk ka pasur dëme./TCH/

Tërmet 4.9 ballë në detin Jon në Greqi, ja ku ishte epiqendra
GREQI Një tërmet me magnitudë 4.9 të Shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë duke u ndier dhe në zonat përreth. Raportohet se nuk ka dëme në njerëz apo në banesa ndërsa epiqendra e tërmetit ka qenë në ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 19:00
GREQI Një tërmet me magnitudë 4.9 të Shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë duke u ndier dhe në zonat përreth. Raportohet se nuk ka dëme në njerëz apo në banesa ndërsa epiqendra e tërmetit ka qenë në ...

Tërmet i fortë në Greqi, ja epiqendra!
Një tërmet 4.8 i shkallës Rihter ka tronditur ishullin e Zakynthos në Detin Jon. Thellësia e tërmetit ishte 28.2 kilometra, ndërsa epiqendra e tij, 18 kilometra në jug të Zakynthos./K.C/dritare.net
Dritare | 17-Jan-2020 21:31
Një tërmet 4.8 i shkallës Rihter ka tronditur ishullin e Zakynthos në Detin Jon. Thellësia e tërmetit ishte 28.2 kilometra, ndërsa epiqendra e tij, 18 kilometra në jug të Zakynthos./K.C/dritare.net

Tërmet i fuqishëm në Greqi
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 ballë, me thellësi 10 kilometra, dhe me epiqendër 17 km ...
Flaka | 17-Jan-2020 20:06
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 ballë, me thellësi 10 kilometra, dhe me epiqendër 17 km ...

Tërmet i fuqishëm në Greqi
Një tërmet me magnitudë 5.2 ballë i shkallës rihter ka goditur në orën 20:55, sipas orës lokale, zonën e Pirgosit në veri-perëndim të Peloponezit. Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, tërmeti kishte thellësi 10 ...
Lexo | 16-Feb-2016 08:48
Një tërmet me magnitudë 5.2 ballë i shkallës rihter ka goditur në orën 20:55, sipas orës lokale, zonën e Pirgosit në veri-perëndim të Peloponezit. Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, tërmeti kishte thellësi 10 ...

Tërmet i fuqishëm godet këtë vend!
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 ballë, me thellësi 10 kilometra, dhe me epiqendër 17 km ...
InFokusi | 17-Jan-2020 19:25
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.9 ballë, me thellësi 10 kilometra, dhe me epiqendër 17 km ...

U zgjodh ambasadore e SHBA në Shqipëri, zbulohet dita kur Yuri Kim merr detyrën zyrtarisht
TIRANË Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asaj dite. Balkan Web mëson se pas 13 ditësh Yuri Kim do të bëhet ambasadorja e SHBA në ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 18:06
TIRANË Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asaj dite. Balkan Web mëson se pas 13 ditësh Yuri Kim do të bëhet ambasadorja e SHBA në ...

Tronditet Greqia, tërmet 4.9 ballë në detin Jon, ja ku ishte epiqendra
Athinë, 17 janar – Një tërmet me magnitudë 4.9 të Shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë duke u ndier dhe në zonat përreth. Raportohet se nuk ka dëme në njerëz apo në banesa ndërsa epiqendra e tërmetit ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 19:13
Athinë, 17 janar – Një tërmet me magnitudë 4.9 të Shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë duke u ndier dhe në zonat përreth. Raportohet se nuk ka dëme në njerëz apo në banesa ndërsa epiqendra e tërmetit ...

Ambasadorja e SHBA, zbulohet dita kur do të vijë Yuri Kim në Tiranë
Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asaj dite. BalkanËeb mëson se pas 13 ditësh, Yuri Kim do të bëhet ambasadorja e SHBA në Shqipëri dhe ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 18:53
Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asaj dite. BalkanËeb mëson se pas 13 ditësh, Yuri Kim do të bëhet ambasadorja e SHBA në Shqipëri dhe ...

Ja kur e merr zyrtarisht detyrën ambasadorja e SHBA në Shqipëri
Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asaj dite. Balkan web mëson se pas 13 ditësh Yuri Kim do të bëhet ambasadorja e SHBA në Shqipëri dhe ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 18:44
Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asaj dite. Balkan web mëson se pas 13 ditësh Yuri Kim do të bëhet ambasadorja e SHBA në Shqipëri dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved