ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 05:23

Tahiri: Thaçi e Rama bënë gabim historik, unë s’e lejova Serbinë të hapë tema territoresh

Tahiri: Thaçi e Rama bënë gabim historik, unë s’e lejova Serbinë të hapë tema territoresh
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim ...
Arbresh | 17-Jan-2020 23:52
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim ...

Edita Tahiri: Coptimi i Kosovës, gabim historik i Ramës dhe Thaçit
Prishtinë, 17 janar – Ish-zëvendëskryeministrja dhe kryenegociatorja e Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri vijon me akuzat ndaj presidentit Hashim Thaçi dhen kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, lidhur me ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 23:49
Prishtinë, 17 janar – Ish-zëvendëskryeministrja dhe kryenegociatorja e Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri vijon me akuzat ndaj presidentit Hashim Thaçi dhen kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, lidhur me ...

Tahiri thotë se Vetëvendosje ka një etje për pushtet
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po arrihet. “LVV-ja po tregon një etje ...
InFokusi | 17-Jan-2020 23:46
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po arrihet. “LVV-ja po tregon një etje ...

Tahiri thotë se Vetëvendosje ka një etje për pushtet
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po arrihet. “LVV-ja po tregon një etje ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:59
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po arrihet. “LVV-ja po tregon një etje ...

Edita Tahiri: VV’ja ka një etje për pushtet të pakontrolluar
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po arrihet. “VV’ja po tregon një etje ...
Arbresh | 17-Jan-2020 23:34
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po arrihet. “VV’ja po tregon një etje ...

Edita Tahiri: Thaçi dhe Rama bënë gabim historik duke hapur çështjen e kufijve të Kosovës
Ish-ministrja për Dialog në Kosovë, Edita Tahiri akuzoi presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se kanë gabuar, duke e hapur çështjen e ndryshimit të kufijve të Kosovës. “Kanë bërë ...
Politiko | 17-Jan-2020 22:59
Ish-ministrja për Dialog në Kosovë, Edita Tahiri akuzoi presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se kanë gabuar, duke e hapur çështjen e ndryshimit të kufijve të Kosovës. “Kanë bërë ...

Ish-kryenegociatorja e Kosovës: Rama dhe Thaçi gabuan me kufijtë
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar Presidentin, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim historik, ...
Lapsi | 17-Jan-2020 22:41
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar Presidentin, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim historik, ...

Thaçi e Rama hapë çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim historik, edhe ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 22:56
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim historik, edhe ...

Edita Tahiri tregon kush i ka fajet për mosmarrëveshjen e koalicionit LVV-LDK
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po......
Zeri | 17-Jan-2020 22:10
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po......

Tahiri: Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar
“VV-ja po tregon një etje për pushtet të pakontrolluar. VV-ja është një faktor i panjohur, dhe nuk dihet si do të përfmormojë sepse asnjëherë nuk ka qenë në pushtet”, është shprehur Tahiri. E për problemin te ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:07
“VV-ja po tregon një etje për pushtet të pakontrolluar. VV-ja është një faktor i panjohur, dhe nuk dihet si do të përfmormojë sepse asnjëherë nuk ka qenë në pushtet”, është shprehur Tahiri. E për problemin te ...

Tahiri: Thaçi e Rama bënë gabim historik, unë s’e lejova Serbinë të hapë tema territoresh
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë ...
Zeri | 17-Jan-2020 22:04
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë ...

Tahiri: Thaçi e Rama bënë gabim historik, unë s’e lejova Serbinë të hapë tema territoresh
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 21:59
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, se e kanë hapur çështjen e prekjes së kufijve të Kosovës. “Kanë bërë gabim ...

Edita Tahiri: VV-ja ka një etje për pushtet të pakontrolluar
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:54
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po ...

Edita Tahiri: VV’ja ka një etje për pushtet të pakontrolluar
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 21:45
Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, në emisionin “A Show” të T7 ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka një etje për pushtet të pakontrolluar, andaj edhe sipas saj, marrëveshja për një koalicion qeverisës nuk po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved