ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 14:13

Super prezantimi i Sedat Berishës nga ana e Struga Trim Lum (VIDEO)

Super prezantimi i Sedat Berishës nga ana e Struga Trim Lum (VIDEO)
Sedat Berisha pas dy viteve të plota rikthehet të luajë në futbollin tonë vendor. Mbrojtësi shkupjan mbrëmjen e sotme u transferua te skuadra e Struga Trim Lum, të cilët në këtë mënyrë bënë edhe goditjen e dytë në ...
InfoSport.mk | 18-Jan-2020 00:01
Sedat Berisha pas dy viteve të plota rikthehet të luajë në futbollin tonë vendor. Mbrojtësi shkupjan mbrëmjen e sotme u transferua te skuadra e Struga Trim Lum, të cilët në këtë mënyrë bënë edhe goditjen e dytë në ...

Zyrtare: Sedat Berisha prezantohet te Struga Trim&Lum
Mbrojtësi shkupjan Sedat Berisha ka hapur faqe të re në karrierën e tij. Vetëm disa orë pasi ndërpreu bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit, shtatëlarti u prezantua si përforcim i madh për Struga Trim&Lum. Pas firmosjes ...
Shenja | 17-Jan-2020 23:41
Mbrojtësi shkupjan Sedat Berisha ka hapur faqe të re në karrierën e tij. Vetëm disa orë pasi ndërpreu bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit, shtatëlarti u prezantua si përforcim i madh për Struga Trim&Lum. Pas firmosjes ...

VIDEO | Sedat Berisha me ekip të ri, prezantim super
Sedat Berisha rikthehet të luajë në Maqedoninë e Veriut. Një ditë më parë ka mbyllur bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit dhe kjo erdhi pas një viti me klubin dardan. Më parë qendërmbrojtësi kishte provuar edhe ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:31
Sedat Berisha rikthehet të luajë në Maqedoninë e Veriut. Një ditë më parë ka mbyllur bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit dhe kjo erdhi pas një viti me klubin dardan. Më parë qendërmbrojtësi kishte provuar edhe ...

Berisha: I lumtur të jem te Struga Trim Lum, drejtuesit besuan te unë
Mbrojtësi shkupjan Sedat Berisha ka hapur faqe të re në karrierën e tij. Vetëm disa orë pasi u nda me Dritën e Gjilanit, shtatëlarti u prezantua si përforcim i madh për Struga Trim&Lum. Pas firmosjes dhe prezantimit, ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 22:53
Mbrojtësi shkupjan Sedat Berisha ka hapur faqe të re në karrierën e tij. Vetëm disa orë pasi u nda me Dritën e Gjilanit, shtatëlarti u prezantua si përforcim i madh për Struga Trim&Lum. Pas firmosjes dhe prezantimit, ...

Ish futbollisti i Dritës që u largua dje, sot u prezantua te skuadra e re
Sedat Berisha rikthehet të luajë në Maqedoninë e Veriut. Një ditë më parë ka mbyllur bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit dhe kjo erdhi pas një viti me klubin dardan. Më parë qendërmbrojtësi kishte provuar edhe ...
Zeri | 17-Jan-2020 22:13
Sedat Berisha rikthehet të luajë në Maqedoninë e Veriut. Një ditë më parë ka mbyllur bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit dhe kjo erdhi pas një viti me klubin dardan. Më parë qendërmbrojtësi kishte provuar edhe ...

Ekskluzive, Sedat Berisha shumë shpejtë gjen skuadrën e tij të re!
Sedat Berisha prej sot edhe zyrtarisht më nuk do të jetë pjesë e Dritës së Gjilanit. Mbrojtësi shkupjan i dha fund aventurës së tij në futbollin kosovar, mirëpo i njëjti nuk do mbetet gjatë kohë pa skuadër, pasi burime ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 21:25
Sedat Berisha prej sot edhe zyrtarisht më nuk do të jetë pjesë e Dritës së Gjilanit. Mbrojtësi shkupjan i dha fund aventurës së tij në futbollin kosovar, mirëpo i njëjti nuk do mbetet gjatë kohë pa skuadër, pasi burime ...

Sedat Berisha largohet nga Drita e Gjilanit
Sedat Berisha dhe Drita e Gjilanit përfundimisht kanë ndarë rrugët, me shkupjanin që është larguar nga skuadra kosovare dhe tashmë është futbollist i lirë. Konfirmimi ka ardhur nga vet klubi i Dritës, të cilët përmes ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 20:36
Sedat Berisha dhe Drita e Gjilanit përfundimisht kanë ndarë rrugët, me shkupjanin që është larguar nga skuadra kosovare dhe tashmë është futbollist i lirë. Konfirmimi ka ardhur nga vet klubi i Dritës, të cilët përmes ...

Flamurtari i Prishtinës nuk mundet pa maqedonas, transferon ish sulmuesin e Sileksit
Flamurtari i Prishtinës gjatë ditës së sotme ka prezantuar 6 futbollistë të rinj, në mesin e të cilëve edhe sulmuesin maqedonas, Bllagoj Gucev, njofton “infOSport.mk”. Sulmuesi me origjinë nga Strumica në këtë mënyrë ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 19:49
Flamurtari i Prishtinës gjatë ditës së sotme ka prezantuar 6 futbollistë të rinj, në mesin e të cilëve edhe sulmuesin maqedonas, Bllagoj Gucev, njofton “infOSport.mk”. Sulmuesi me origjinë nga Strumica në këtë mënyrë ...

Ashtu siç paralajmëroi ‘Zëri’, Drita njofton largimin e Sedat Berishës
Me marrëveshje të dyanshme është ndërprerë bashkëpunimi me qendërmbrojtësin shkupjan, Sedat Berisha. Berisha te klubi ynë erdhi në janar të vitit të kaluar nga Tirana dhe qëndroi për një vit. Njoftimin e ka bërë......
Zeri | 17-Jan-2020 13:35
Me marrëveshje të dyanshme është ndërprerë bashkëpunimi me qendërmbrojtësin shkupjan, Sedat Berisha. Berisha te klubi ynë erdhi në janar të vitit të kaluar nga Tirana dhe qëndroi për një vit. Njoftimin e ka bërë......

Maqedoni e Veriut – Kosovë: Goran Pandev e “kërcënon” Kosovën, e cilëson si ndeshje për jetë a vdekje
KF Drita ka komunikuar një njoftim publik me të cilin ka njoftuar që e ka liruar mbrojtësin, Sedat Berisha. Me marrëveshje të dyanshme është ndërpre bashkëpunimi me qendërmbrojtësin shkupjan Sedat Berisha. Berisha ishte ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 13:17
KF Drita ka komunikuar një njoftim publik me të cilin ka njoftuar që e ka liruar mbrojtësin, Sedat Berisha. Me marrëveshje të dyanshme është ndërpre bashkëpunimi me qendërmbrojtësin shkupjan Sedat Berisha. Berisha ishte ...

Drita dhe Berisha ndërpresin bashkëpunimin
Shkup, 17 janar – Sedat Berisha nuk do të jetë më futbollist i Dritës nga Gjilani. Lajmin për largimin e shkupjanit nga Gjilani e ka konfirmuar vetë skuadra kosovare në faqen e saj zyrtare në Facebook, përcjell gazeta ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 13:08
Shkup, 17 janar – Sedat Berisha nuk do të jetë më futbollist i Dritës nga Gjilani. Lajmin për largimin e shkupjanit nga Gjilani e ka konfirmuar vetë skuadra kosovare në faqen e saj zyrtare në Facebook, përcjell gazeta ...

Largime të reja, çdo ditë, Drita njofton largimin e Sedat Berishës
Me marrëveshje të dyanshme është ndërprerë bashkëpunimi me qendërmbrojtësin shkupjan Sedat Berisha. Berisha tek klubi jonë erdhi në janar të vitit të kaluar nga Tirana dhe qëndroi për një vit. Njoftimin e ka bërë vet ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 12:11
Me marrëveshje të dyanshme është ndërprerë bashkëpunimi me qendërmbrojtësin shkupjan Sedat Berisha. Berisha tek klubi jonë erdhi në janar të vitit të kaluar nga Tirana dhe qëndroi për një vit. Njoftimin e ka bërë vet ...

Sedat Berisha me ekip të ri, zgjedh sërish klub shqiptar
Vllaznia ekipi i parë në Superiore, më pas një eksperiencë te Tirana. Sedat Berisha, qendërmbrojtësi shqiptar nga Maqedonia e Veriut, tanimë ka mbyllur bashkëpunimin edhe me Dritën e Gjilanit dhe do të rikthehet sërish ...
ABCNews | 17-Jan-2020 08:42
Vllaznia ekipi i parë në Superiore, më pas një eksperiencë te Tirana. Sedat Berisha, qendërmbrojtësi shqiptar nga Maqedonia e Veriut, tanimë ka mbyllur bashkëpunimin edhe me Dritën e Gjilanit dhe do të rikthehet sërish ...

ZYRTARE: Futbollisti i mirënjohur largohet nga Drita
Mbrojtësi i mirënjohur Sedat Berisha, është larguar nga Drita e Gjilanit, raporton Zëri.info. Lajmi konfirmohet nga burime shumë të sigurta të Zëri.info. Drita dhe Berisha e kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe e ...
Zeri | 16-Jan-2020 22:06
Mbrojtësi i mirënjohur Sedat Berisha, është larguar nga Drita e Gjilanit, raporton Zëri.info. Lajmi konfirmohet nga burime shumë të sigurta të Zëri.info. Drita dhe Berisha e kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe e ...

ZYRTARE: Mbrojtësi i mirënjohur kosovar ndan rrugët me Ferizajn
Ferizaj nuk do të mundet të llogaritë në shërbimet e Dardan Jasharit për pjesën e mbetur të edicionit 2019/2020. Mbrojtësi i mirënjohur kosovar me marrëveshje të dyanshme ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e ...
Zeri | 16-Jan-2020 12:22
Ferizaj nuk do të mundet të llogaritë në shërbimet e Dardan Jasharit për pjesën e mbetur të edicionit 2019/2020. Mbrojtësi i mirënjohur kosovar me marrëveshje të dyanshme ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved