ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 14:03

Selimi thotë se Thaçi nuk do ta lejojë të ndodhë koalicioni VV-LDK

Selimi thotë se Thaçi nuk do ta lejojë të ndodhë koalicioni VV-LDK
Selimi ka thënë se Hashim Thaçi nuk do ta lejojë të ndodhë koalicioni VV-LDK. Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë ...
Arbresh | 18-Jan-2020 00:34
Selimi ka thënë se Hashim Thaçi nuk do ta lejojë të ndodhë koalicioni VV-LDK. Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë ...

Rexhep Selimi e fajëson Thaçin pse VV e LDK s’po arrijnë koalicion
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 23:58
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes ...

Trondit Rexhep Selimi: Ky personalitet i lartë i shtetit ka thënë se s’do të lejojë kurrë të ndodhë koalicioni VV-LDK
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes ...
InFokusi | 17-Jan-2020 23:46
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes ...

Selimi: Thaçi ka dezinformuar kur tha se unë do të jem dëshmitar i Speciales
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se presidenti Thaçi ka pohuar se Selimi do të jetë dëshmitar i Gjykatës Speciale. “Ka qenë Presidenti Thaci që është kujdesur në vazhdimësi ...
Arbresh | 17-Jan-2020 23:43
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se presidenti Thaçi ka pohuar se Selimi do të jetë dëshmitar i Gjykatës Speciale. “Ka qenë Presidenti Thaci që është kujdesur në vazhdimësi ...

Selimi: Thaçi ka thënë se s’do të lejojë të ndodhë koalicioni VV-LDK sa të jetë president
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe ...
Zeri | 17-Jan-2020 23:37
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe ...

Selimi: Thaçi ka thënë se s’do të lejojë të ndodhë koalicioni VV-LDK sa të jetë president
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi, s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:34
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi, s’do të lejojë të ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes ...

Selimi: Thaçi provon t’i shantazhojë, t’i mashtrojë e t’i blejë kundërshtarët
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka hedhur një mori akuzash ndaj presidentit të vendit, Hashim Thaçi. Selimi ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, se ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:18
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka hedhur një mori akuzash ndaj presidentit të vendit, Hashim Thaçi. Selimi ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, se ...

Selimi: Thaçi ka dezinformuar kur tha se unë do të jem dëshmitar i Speciales
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani të T7, ka thënë se presidenti Thaçi ka dezinformuar kur ka thënë se Selimi do të jetë dëshmitar i Gjykatës Speciale. “Ka ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 23:09
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani të T7, ka thënë se presidenti Thaçi ka dezinformuar kur ka thënë se Selimi do të jetë dëshmitar i Gjykatës Speciale. “Ka ...

Selimi: Thaçi ka dezinformuar kur tha se unë do të jem dëshmitar i Speciales
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani të T7, ka thënë se presidenti Thaçi ka dezinformuar kur ka thënë se Selimi do të jetë dëshmitar i Gjykatës Speciale. “Ka ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:04
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në emisionin DPT te Fidani të T7, ka thënë se presidenti Thaçi ka dezinformuar kur ka thënë se Selimi do të jetë dëshmitar i Gjykatës Speciale. “Ka ...

Selimi: S’kam kërkuar mbrojtje nga ndërkombëtaret, nëse do të duhej ua kisha kërkuar Policisë së Kosovës
Deputeti Rexhep Selimi ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë për mbrojtje dhe këtë nuk do ta ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 18:35
Deputeti Rexhep Selimi ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë për mbrojtje dhe këtë nuk do ta ...

Selimi: S’jam kërcënuar nga askush e as s’kam nevojë për ndonjë mbrojte
Deputeti Rexhep Selimi ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë për mbrojtje dhe këtë nuk do ta ...
Arbresh | 17-Jan-2020 18:00
Deputeti Rexhep Selimi ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë për mbrojtje dhe këtë nuk do ta ...

Selimi: S’jam kërcënuar nga askush e as s’kam nevojë për ndonjë mbrojte
Deputeti Rexhep Selimi në një përgjigje për Gazetën Express ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë ...
Zeri | 17-Jan-2020 17:50
Deputeti Rexhep Selimi në një përgjigje për Gazetën Express ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë ...

Selimi: S’jam kërcënuar nga askush e as s’kam nevojë për ndonjë mbrojtje
Deputeti Rexhep Selimi në një përgjigje për Gazetën Express ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 17:50
Deputeti Rexhep Selimi në një përgjigje për Gazetën Express ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Gjykata Speciale. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë kërcënim, e se nuk ka nevojë ...

Selimi: S’jam kërcënuar nga askush e as s’kam nevojë për ndonjë mbrojtje
Deputeti Rexhep Selimi në një përgjigje për Gazetën Express ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:43
Deputeti Rexhep Selimi në një përgjigje për Gazetën Express ka mohuar lajmet se ka kërkuar mbrojtje ndërkombëtare pas intevistimit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Selimi thotë se nuk ka marrë ndonjë ...

Abazi i përgjigjet Kuçit: Jeni i fundit që mund të flisni për transparencë politike
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, në emisionin DPT te Fidani në T7 i është përgjigjur Hajredin Kuçit të Partisë Demokratike të Kosovës i cili ka thënë se do PDK’në do ta kërkojnë ...
Arbresh | 17-Jan-2020 00:53
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, në emisionin DPT te Fidani në T7 i është përgjigjur Hajredin Kuçit të Partisë Demokratike të Kosovës i cili ka thënë se do PDK’në do ta kërkojnë ...

Abazi i përgjigjet Kuçit: Jeni i fundit që mund të flisni për transparencë politike
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, në emisionin DPT te Fidani në T7 i është përgjigjur Hajredin Kuçit të Partisë Demokratike të Kosovës i cili ka thënë se do PDK’në do ta kërkojnë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 00:00
Deputeti i zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, në emisionin DPT te Fidani në T7 i është përgjigjur Hajredin Kuçit të Partisë Demokratike të Kosovës i cili ka thënë se do PDK’në do ta kërkojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved