ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:39

Rikthehet në skenë shkëmbimi Rakitic – Bernardeschi

Rikthehet në skenë shkëmbimi Rakitic – Bernardeschi
Raportimet e fundit që vijnë nga Spanja dhe Italia, shkruajnë se Juventus mund të përpiqet të sjellë Ivan Rakitic nga Barcelona në këmbim të Federico Bernardeschit. Propozimi ishte sugjeruar edhe gjatë verës, por kurrë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:35
Raportimet e fundit që vijnë nga Spanja dhe Italia, shkruajnë se Juventus mund të përpiqet të sjellë Ivan Rakitic nga Barcelona në këmbim të Federico Bernardeschit. Propozimi ishte sugjeruar edhe gjatë verës, por kurrë ...

Barcelona klasike, apo gjenerata e re? Tri formacione se si mund të luajnë katalunasit nën drejtimin e Quique Setién
Barcelona ka shkarkuar Ernesto Valverde dhe ka emëruar Quique Setién si trajnerin e ri të tyre. 61-vjeçari spanjoll ka marrëveshje për dy vjet e gjysmë me klubin nga Camp Nou dhe atij i kërkohet rikthimin në lojë i ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 19:25
Barcelona ka shkarkuar Ernesto Valverde dhe ka emëruar Quique Setién si trajnerin e ri të tyre. 61-vjeçari spanjoll ka marrëveshje për dy vjet e gjysmë me klubin nga Camp Nou dhe atij i kërkohet rikthimin në lojë i ...

Setien: Unë trajner i Barcelonës? Kur u zgjova e besova realisht
Quique Setien nuk e beson ende se është bërë trajneri i Barcelonës. 61-vjeçari ka dhënë një prononcim interesant për Barça TV, aty ku thekson se dita e prezantimit ka qenë një ndër më të bukurat e jetës. Trajneri i ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:34
Quique Setien nuk e beson ende se është bërë trajneri i Barcelonës. 61-vjeçari ka dhënë një prononcim interesant për Barça TV, aty ku thekson se dita e prezantimit ka qenë një ndër më të bukurat e jetës. Trajneri i ...

Opsioni fantastik, Iniesta: Unë dhe Xavi te Barcelona? Nuk tingëllon keq
Andres Iniesta dhe Xavi janë një ndër dyshet më të forta të historisë. Dy mesfushorët zhvilluan një futboll spektakolar te Barcelona dhe ishin një ndër shkaqet kryesorë të fitimit të shumë trofeve nga klubi katalanas. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:30
Andres Iniesta dhe Xavi janë një ndër dyshet më të forta të historisë. Dy mesfushorët zhvilluan një futboll spektakolar te Barcelona dhe ishin një ndër shkaqet kryesorë të fitimit të shumë trofeve nga klubi katalanas. ...

Rikthehet në skenë shkëmbimi Rakitic – Bernardeschi
Raportimet e fundit që vijnë nga Spanja dhe Italia, shkruajnë se Juventus mund të përpiqet të sjellë Ivan Rakitic nga Barcelona në këmbim të Federico Bernardeschit. Propozimi ishte sugjeruar edhe gjatë verës, por kurrë ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 22:59
Raportimet e fundit që vijnë nga Spanja dhe Italia, shkruajnë se Juventus mund të përpiqet të sjellë Ivan Rakitic nga Barcelona në këmbim të Federico Bernardeschit. Propozimi ishte sugjeruar edhe gjatë verës, por kurrë ...

Barcelona klasike, apo gjenerata e re? Tri formacione se si mund të luajnë katalunasit nën drejtimin e Quique Setién
Barcelona ka shkarkuar Ernesto Valverde dhe ka emëruar Quique Setién si trajnerin e ri të tyre. 61-vjeçari spanjoll ka marrëveshje për dy vjet e gjysmë me klubin nga Camp Nou dhe atij i kërkohet rikthimin në lojë i ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 20:59
Barcelona ka shkarkuar Ernesto Valverde dhe ka emëruar Quique Setién si trajnerin e ri të tyre. 61-vjeçari spanjoll ka marrëveshje për dy vjet e gjysmë me klubin nga Camp Nou dhe atij i kërkohet rikthimin në lojë i ...

Xavi arrinë ta fitojë trofeun e dytë si trajner
Al-Sadd nën drejtimin e Xavit shpallet kampion në kupën e Katarit. Klubi i drejtuar nga ish futbollisti i Barcelonës ka shënuar fitore me rezultat 0-4 në Al-Duhail , kurse ky është trofeu i dytë i Xavit në rolin e ti si ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:47
Al-Sadd nën drejtimin e Xavit shpallet kampion në kupën e Katarit. Klubi i drejtuar nga ish futbollisti i Barcelonës ka shënuar fitore me rezultat 0-4 në Al-Duhail , kurse ky është trofeu i dytë i Xavit në rolin e ti si ...

Quique Setien me një vendim të rëndësishëm për Riqui Puig
Puig është një nga lojtarët me të ardhmen më të ndritur në akademinë e Barcelonës, por për Valverde dukej se nuk ishte akoma i gatshëm që të luante me skuadrën e parë. Me ardhjen e Quique Setien dhe situatën aktuale në ...
Lajminet | 17-Jan-2020 16:48
Puig është një nga lojtarët me të ardhmen më të ndritur në akademinë e Barcelonës, por për Valverde dukej se nuk ishte akoma i gatshëm që të luante me skuadrën e parë. Me ardhjen e Quique Setien dhe situatën aktuale në ...

Zidane komenton shkarkimin e Valverdes nga Barcelona Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka shprehur keqardhje për shkarkimin e Ernesto Valverde nga posti i trajnerit të Barcelonës, duke thënë se ai ishte trajner i mirë dhe se ka respekt të
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka shprehur keqardhje për shkarkimin e Ernesto Valverde nga posti i trajnerit të Barcelonës, duke thënë se ai ishte trajner i mirë dhe se ka respekt të madh për të. ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 15:29
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka shprehur keqardhje për shkarkimin e Ernesto Valverde nga posti i trajnerit të Barcelonës, duke thënë se ai ishte trajner i mirë dhe se ka respekt të madh për të. ...

Zidane komenton shkarkimin e Valverdes nga Barcelona
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka shprehur keqardhje për shkarkimin e Ernesto Valverde nga posti i trajnerit të Barcelonës, duke thënë se ai ishte trajner i mirë dhe se ka respekt të madh për të. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 15:20
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka shprehur keqardhje për shkarkimin e Ernesto Valverde nga posti i trajnerit të Barcelonës, duke thënë se ai ishte trajner i mirë dhe se ka respekt të madh për të. ...

Setien dhuron “show” në stërvitjen e Barcelonës (VIDEO)
Quique Setien ka shfaqur aftësitë e tij me topin gjatë stërvitjes së Barcelonës.
Kosova Press | 17-Jan-2020 15:17
Quique Setien ka shfaqur aftësitë e tij me topin gjatë stërvitjes së Barcelonës.

Mesazhi për Valverden, Zidane flet për Barcelonën e Setien
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur para ndeshjes kundër Sevillas. Ai shprehu keqardhjen e tij për largimin e Ernesto Valverdes nga skuadra e Barcelonës. Francezi fitues mendon se Barcelona do të ...
Politiko | 17-Jan-2020 15:14
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur para ndeshjes kundër Sevillas. Ai shprehu keqardhjen e tij për largimin e Ernesto Valverdes nga skuadra e Barcelonës. Francezi fitues mendon se Barcelona do të ...

Iniesta, i hapur ndaj idesë që legjendat ta qeverisin Barcelonën Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur.
Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur edhe për mundësi që klubi të ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 10:43
Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur edhe për mundësi që klubi të ...

Iniesta, i hapur ndaj idesë që legjendat të qeverisin Barcelonën
Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur edhe për mundësi që klubi të ...
Lexo | 17-Jan-2020 10:40
Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur edhe për mundësi që klubi të ...

Iniesta, i hapur ndaj idesë që legjendat ta qeverisin Barcelonën
Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur edhe për mundësi që klubi të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 10:18
Andres Iniesta e ka pranuar se ai është i hapur ndaj mundësisë për ta formuar një partneritet si trajnerë bashkë me legjendën tjetër të Barcelonës, Xavi Hernandez, përderisa ka folur edhe për mundësi që klubi të ...

Fati i dy Valverdëve, njëri po prek majat, tjetri në “fund të pusit”
Barcelona ditë më parë shkarkoi trajnerin Ernesto Valverden dhe caktoi Quique Setien si trajner të ri. Ernesto Valverde “mbushi kupën” me humbjen ndaj Atletico Madridit në gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës, edhe pse ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 08:51
Barcelona ditë më parë shkarkoi trajnerin Ernesto Valverden dhe caktoi Quique Setien si trajner të ri. Ernesto Valverde “mbushi kupën” me humbjen ndaj Atletico Madridit në gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës, edhe pse ...

8 çështjet kryesore që duhet të sqarojë Quique Setien te Barça
Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në një klub si Barça zakonisht ka pak kohë për të marrë vendime. ...
Shenja | 17-Jan-2020 08:40
Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në një klub si Barça zakonisht ka pak kohë për të marrë vendime. ...

Trajneri Setien zgjedh formacionin e ri të Barcelonës
Quique Setien e ka gati formacionin bazë të Barcelonës. Trajneri i ri i gjigantit katalan ka zgjedhur njëmbëshjetëshen e parë të skuadrës nga Camp Nou, raporton “Mundo Deportivo”, transmeton . Në portë, askush nuk e ...
Lajminet | 17-Jan-2020 08:37
Quique Setien e ka gati formacionin bazë të Barcelonës. Trajneri i ri i gjigantit katalan ka zgjedhur njëmbëshjetëshen e parë të skuadrës nga Camp Nou, raporton “Mundo Deportivo”, transmeton . Në portë, askush nuk e ...

8 çështjet kryesore që duhet të sqarojë Quique Setien te Barcelona Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në...
Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në një klub si Barça zakonisht ka pak kohë për të marrë vendime. ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 20:48
Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në një klub si Barça zakonisht ka pak kohë për të marrë vendime. ...

8 çështjet kryesore që duhet të sqarojë Quique Setien te Barcelona
Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në një klub si Barça zakonisht ka pak kohë për të marrë vendime. ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 20:47
Trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setién, duhet t’i kenë mjaftuar dy ditë në krye të skuadrës për të marrë vendimet e para për ndryshimin e situatës. Në një klub si Barça zakonisht ka pak kohë për të marrë vendime. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved