ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 05:53

Rihanna ndahet nga Hassani, pas 3 vitesh në lidhje

Rihanna ndahet nga Hassani, pas 3 vitesh në lidhje
Rihanna raportohet se është një zonjushë beqare. Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë me miliarderin Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten. Bukuroshja nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia ...
Zeri | 17-Jan-2020 23:55
Rihanna raportohet se është një zonjushë beqare. Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë me miliarderin Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten. Bukuroshja nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia ...

Pas tri vitesh lidhje, Rihanna ndahet nga miliarderi Hassan Jameel
Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jammel, tha një burim për “Us Weekly”, të premten. Bukuroshja nga Barbados dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të cilët janë të dy 31 vjeç, ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:22
Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jammel, tha një burim për “Us Weekly”, të premten. Bukuroshja nga Barbados dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të cilët janë të dy 31 vjeç, ...

Rihanna ndahet nga i dashuri miliarder, pas tri vitesh
Rihanna raportohet se është një femër beqare. Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë me miliarderin, Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline. Bukuroshja ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 23:04
Rihanna raportohet se është një femër beqare. Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë me miliarderin, Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline. Bukuroshja ...

Rihanna ndahet nga miliarderi arab
Këngëtarja e njohur, Rihanna, është beqare, ajo u nda nga miliarderi Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten. 31 vjeçarja ishte për tre vjet në lidhje të dashurisë me biznesmenin nga Arabia Saudite. Sipas ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:53
Këngëtarja e njohur, Rihanna, është beqare, ajo u nda nga miliarderi Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten. 31 vjeçarja ishte për tre vjet në lidhje të dashurisë me biznesmenin nga Arabia Saudite. Sipas ...

Rihanna ndahet nga Hassani pas tri vitesh lidhje
Rihanna raportohet se është një zonjushë beqare. Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë me miliarderin Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten. Bukuroshja nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:38
Rihanna raportohet se është një zonjushë beqare. Këngëtarja e hitit “Diamonds” është ndarë me miliarderin Hassan Jameel, tha një burim për Us Weekly të premten. Bukuroshja nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia ...

Pas 3 vitesh lidhje, Rihanna ndahet nga i dashuri biznesmen
Këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna dhe i dashuri i saj prej 3 vitesh, biznesmeni Hassan Jameel, sipas Us Weekly i kanë dhënë fund lidhjes se tyre. Lidhja e tyre u bë e ditur për herë të parë në Qershor të vitit ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 22:04
Këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna dhe i dashuri i saj prej 3 vitesh, biznesmeni Hassan Jameel, sipas Us Weekly i kanë dhënë fund lidhjes se tyre. Lidhja e tyre u bë e ditur për herë të parë në Qershor të vitit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved