ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 15:38

Rezervat e këmbimit valutor të Rusisë tejkaluan nivelet e para krizës

Rezervat e këmbimit valutor të Rusisë tejkaluan nivelet e para krizës
Rezervat e këmbimit të arit dhe valutës së Rusisë arritën në 557.5 miliardë dollarë në 10 ditët e para të vitit të ri, sipas të dhënave të fundit nga banka qendrore ruse. Që nga fundi i vitit 2019, Moska ka rritur ...
Tesheshi | 18-Jan-2020 11:19
Rezervat e këmbimit të arit dhe valutës së Rusisë arritën në 557.5 miliardë dollarë në 10 ditët e para të vitit të ri, sipas të dhënave të fundit nga banka qendrore ruse. Që nga fundi i vitit 2019, Moska ka rritur ...

Rusia: Ushtria e Kosovës kërcënim serioz për siguri në Ballkan
Moska konsideron se krijimi i Ushtrisë së Kosovës paraqet “kërcënim serioz për siguri në Ballkan’. Sipas komunikatës të Ministrisë së Jashtme të Rusisë, “krijimi i Ushtrisë së Kosovë dhe përkrahja e anëtareve kryesore ...
Shprehja | 17-Jan-2020 15:03
Moska konsideron se krijimi i Ushtrisë së Kosovës paraqet “kërcënim serioz për siguri në Ballkan’. Sipas komunikatës të Ministrisë së Jashtme të Rusisë, “krijimi i Ushtrisë së Kosovë dhe përkrahja e anëtareve kryesore ...

Moska e konsideron “Ushtrinë e Kosovës kërcënim serioz për Ballkanin”
Moska konsideron se krijimi i Ushtrisë së Kosovës përbën kërcënim serioz për sigurinë në Ballkan, ka njoftuar Ministria e Jashtme e Rusisë, raportojnë mediat serbe. Sipas kësaj Ministrie, krijimi i Ushtrisë së Kosovës, ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 14:57
Moska konsideron se krijimi i Ushtrisë së Kosovës përbën kërcënim serioz për sigurinë në Ballkan, ka njoftuar Ministria e Jashtme e Rusisë, raportojnë mediat serbe. Sipas kësaj Ministrie, krijimi i Ushtrisë së Kosovës, ...

Moska e konsideron “Ushtrinë e Kosovës kërcënim serioz për Ballkanin”
konsideron se krijimi i Ushtrisë së Kosovës përbën kërcënim serioz për sigurinë në Ballkan, ka njoftuar Ministria e Jashtme e Rusisë, raportojnë mediat serbe, transmeton Koha.net. Sipas kësaj Ministrie, krijimi i ...
Koha.net | 17-Jan-2020 14:48
konsideron se krijimi i Ushtrisë së Kosovës përbën kërcënim serioz për sigurinë në Ballkan, ka njoftuar Ministria e Jashtme e Rusisë, raportojnë mediat serbe, transmeton Koha.net. Sipas kësaj Ministrie, krijimi i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved