ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 01:45

Receta/ Pija e natës që vret kilet!

Receta/ Pija e natës që vret kilet!
Dëshironi të humbisni kile shpejt, lehtë dhe natyrshëm? Ja një recetë natyrale, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht para se të bini në gjumë dhe do të shikoni sesi ...
Dritare | 18-Jan-2020 00:29
Dëshironi të humbisni kile shpejt, lehtë dhe natyrshëm? Ja një recetë natyrale, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht para se të bini në gjumë dhe do të shikoni sesi ...

Pija ‘magjike’ që zhduk shtresat e dhjamit të barkut ndërkohë që flini. Ja si ta përgatisni…
Të gjithë duam të kemi një trup në formë, por humbja e yndyrës është një sfidë e madhe për të gjithë. Edhe pse ushtrohemi nëpër palestra dhe djersitim shumë, sërish zhdukja e asaj shtrese yndyre në barkun tonë, na duket ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 00:56
Të gjithë duam të kemi një trup në formë, por humbja e yndyrës është një sfidë e madhe për të gjithë. Edhe pse ushtrohemi nëpër palestra dhe djersitim shumë, sërish zhdukja e asaj shtrese yndyre në barkun tonë, na duket ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved