ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 12:10

Pse gratë Mauritaniane festojnë divorcin?

Pse gratë Mauritaniane festojnë divorcin?
Në një kthesë unike nga norma, gratë Mauritaniane gjithnjë e më shumë po festojnë divorcin e tyre. Rasti shoqërohet edhe me darka festive dhe muzikë për ta mirëpritur ngrohtësisht përsëri në shtëpinë e familjes së saj. ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 14:42
Në një kthesë unike nga norma, gratë Mauritaniane gjithnjë e më shumë po festojnë divorcin e tyre. Rasti shoqërohet edhe me darka festive dhe muzikë për ta mirëpritur ngrohtësisht përsëri në shtëpinë e familjes së saj. ...

Pse gratë Mauritaniane festojnë divorcin?
Në një kthesë unike nga norma, gratë Mauritaniane gjithnjë e më shumë po festojnë divorcin e tyre. Rasti shoqërohet edhe me darka festive dhe muzikë për ta mirëpritur ngrohtësisht përsëri në shtëpinë e familjes së saj. ...
ScanTv | 18-Jan-2020 13:18
Në një kthesë unike nga norma, gratë Mauritaniane gjithnjë e më shumë po festojnë divorcin e tyre. Rasti shoqërohet edhe me darka festive dhe muzikë për ta mirëpritur ngrohtësisht përsëri në shtëpinë e familjes së saj. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved