ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:25

Pse duhet të pini një gotë ujë me mjaltë çdo ditë!

Pse duhet të pini një gotë ujë me mjaltë çdo ditë!
Mjalti është një produkt që përfitohet nga bleta. Shija, cilësia dhe aroma e tij ndryshon në varësi të ushqimit që ajo konsumon, pra nektarit të luleve dhe bimëve të tjera. Për të dhe vetitë shëruese është folur shumë. ...
Dritare | 18-Jan-2020 00:29
Mjalti është një produkt që përfitohet nga bleta. Shija, cilësia dhe aroma e tij ndryshon në varësi të ushqimit që ajo konsumon, pra nektarit të luleve dhe bimëve të tjera. Për të dhe vetitë shëruese është folur shumë. ...

Uthulla e ngrohtë e mollës- antibiotik natyral
Përdorimet e uthullës së mollës tanimë dihen. Ato datojnë që nga kohët e lashta, kur kjo lloj uthulle është përdorur për trajtime të problemeve të ndryshme shëndetësore. Uthulla e pa filtruar e mollës, që përmban lëndën ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 15:06
Përdorimet e uthullës së mollës tanimë dihen. Ato datojnë që nga kohët e lashta, kur kjo lloj uthulle është përdorur për trajtime të problemeve të ndryshme shëndetësore. Uthulla e pa filtruar e mollës, që përmban lëndën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved