ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 13:33

Pikëpyetjet e “heqjes së vizës amerikane” për Lulzim Bashën dhe a është kjo arsyeja, pse u ul në tryezë

Pikëpyetjet e “heqjes së vizës amerikane” për Lulzim Bashën dhe a është kjo arsyeja, pse u ul në tryezë
Ditë pasi krejt në mënyrë të beftë, opozita egërshane bëhet “pulë” e ulet në tryezën e reformës zgjedhore, për më tepër me dy të urryer – Damian Gjiknurin dhe Rudina Hajdarin – vijojnë pikëpyetjet e mëdha se ç’e detyroi ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 09:43
Ditë pasi krejt në mënyrë të beftë, opozita egërshane bëhet “pulë” e ulet në tryezën e reformës zgjedhore, për më tepër me dy të urryer – Damian Gjiknurin dhe Rudina Hajdarin – vijojnë pikëpyetjet e mëdha se ç’e detyroi ...

PIKËPYETJA/ A është “viza amerikane” pas uljes së opozitës në Zgjedhore?
Ditë pasi krejt në mënyrë të beftë, opozita egërshane bëhet “pulë” e ulet në tryezën e Reformës Zgjedhore, për më tepër me dy të urryer – Damian Gjiknurin dhe Rudina Hajdarin – vijojnë pikëpyetjet e mëdha se ç’e detyroi ...
Tesheshi | 18-Jan-2020 09:19
Ditë pasi krejt në mënyrë të beftë, opozita egërshane bëhet “pulë” e ulet në tryezën e Reformës Zgjedhore, për më tepër me dy të urryer – Damian Gjiknurin dhe Rudina Hajdarin – vijojnë pikëpyetjet e mëdha se ç’e detyroi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved