ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 09:21

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të plagosur rëndë

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të plagosur rëndë
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...
Top Channel | 16-Jan-2020 21:30
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të lënduar rëndë
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 20:03
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...

Përgjaket Shqipëria! Aksidentet ku gjen vdekjen një person e plagosen të tjerë
Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës. Katër ...
Standard | 17-Jan-2020 13:01
Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës. Katër ...

Katër makina përplasen me njëra-tjetrën në Vlorë, disa të plagosur
Një aksident i rëndë është shënuar këtë të enjte tek rruga Pylli i Sodës në Vlorë. Sipas informacioneve, në aksident janë përfshirë katër automjete. Tri prej makinave kanë qenë në lëvizje në momentin e përplasjes, ...
VizionPlus | 16-Jan-2020 13:27
Një aksident i rëndë është shënuar këtë të enjte tek rruga Pylli i Sodës në Vlorë. Sipas informacioneve, në aksident janë përfshirë katër automjete. Tri prej makinave kanë qenë në lëvizje në momentin e përplasjes, ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, ka të lënduar
Tetovë, 16 janar – Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 20:00
Tetovë, 16 janar – Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të plagosur rëndë (FOTO)
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 19:52
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...

Aksident i rëndë në hyrje të Tetovës
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përp lasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 19:51
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përp lasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të plagosur rëndë
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...
Flaka | 16-Jan-2020 19:42
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...

Aksident në Vlorë, disa persona të plagosur
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...
Telegraf | 16-Jan-2020 12:18
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një vetfamiljare. Për pasojë makina familjare ka ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 19:39
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një vetfamiljare. Për pasojë makina familjare ka ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të plagosur rëndë
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 19:30
Para pak çastesh në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një veturë familjare. Për pasojë makina familjare ka ...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Zhelinë, 2 të plagosur rëndë
Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një makinë. Për pasojë makina ka shpërthyer në flakë ...
Shprehja | 16-Jan-2020 19:27
Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën e vjetër Tetovë – Zhelinë. Sipas informatave të para një kamion i tonazhit të rëndë ka përplasur një makinë. Për pasojë makina ka shpërthyer në flakë ...

Aksident me 3 të plagosur në Vlorë, si u përplasën katër makina
Katër makina janë perfshirë në një aksident para pak minutash tek rruga e Pyllit të Sodës në Vlorë. Tre automjete kanë qenë duke ardhur në drejtime të ndryshme teksa një i katërt ka qenë i parkuar. Nga aksidenti ka ...
Lapsi | 16-Jan-2020 13:10
Katër makina janë perfshirë në një aksident para pak minutash tek rruga e Pyllit të Sodës në Vlorë. Tre automjete kanë qenë duke ardhur në drejtime të ndryshme teksa një i katërt ka qenë i parkuar. Nga aksidenti ka ...

Aksident në Vlorë, raportohet për të plagosur
Katër automjete janë përplasur në zonën e Pyllit të Sodës në afërsi të Tri Portit në Vlorë.
Top Channel | 16-Jan-2020 11:56
Katër automjete janë përplasur në zonën e Pyllit të Sodës në afërsi të Tri Portit në Vlorë.

Aksident në Vlorë, disa persona të plagosur
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 13:14
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...

Aksident në Vlorë, disa persona të plagosur
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 12:18
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...

Aksident në Vlorë, disa persona të plagosur
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 12:14
Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, në rrugën që të çon në Zvërnec. Sipas informacioneve paraprake në aksident, pranë zonës së Triportit, janë përfshirë 4 automjete. Raportohet se një person është ...

Aksident në Vlorë, ka të plagosur
Katër automjete janë përplasur në zonën e Pyllit të Sodës në afërsi të Tri Portit në Vlorë. Siç mësohet nga sksidenti ka të plagosur. Ne perditesim… l.h/ dita
Gazeta Dita | 16-Jan-2020 12:07
Katër automjete janë përplasur në zonën e Pyllit të Sodës në afërsi të Tri Portit në Vlorë. Siç mësohet nga sksidenti ka të plagosur. Ne perditesim… l.h/ dita

Aksident me katër makina në Vlorë, ka të lënduar
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Gazetari Elton Nika bën me dije për abcnews.al se në aksidentin që ndodhi afër zonës së Triportit janë përfshirë katër makina. ...
ABCNews | 16-Jan-2020 11:48
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Gazetari Elton Nika bën me dije për abcnews.al se në aksidentin që ndodhi afër zonës së Triportit janë përfshirë katër makina. ...

Aksident i rende ne Kavaje/ Perplasen dy automjete, plagoset nje person
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mengjes në Kavajë, pranë vendit të quajtur Kryeluzje. Policia dhe ambulanca shkuan në vend ngjarje. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve një person ka mbetur i lënduar dhe po ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 09:41
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mengjes në Kavajë, pranë vendit të quajtur Kryeluzje. Policia dhe ambulanca shkuan në vend ngjarje. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve një person ka mbetur i lënduar dhe po ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved