ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 12:00

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun. Ajo fitoi ...
TetovaSot | 18-Jan-2020 18:49
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun. Ajo fitoi ...

Rita Ora, brenda 12 muajsh rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun. Ajo fitoi ...
PortaliOnline | 18-Jan-2020 09:15
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun. Ajo fitoi ...

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun. Ajo fitoi ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 07:47
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun. Ajo fitoi ...

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton ...
Arbresh | 18-Jan-2020 01:24
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton ...

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti
Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton . Ajo fitoi paratë falë muzikës, marrëveshjeve të kampanjave reklamuesve dhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:41
Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton . Ajo fitoi paratë falë muzikës, marrëveshjeve të kampanjave reklamuesve dhe ...

Bashkëshorti i Tunës shpërthen ndaj LDK-së: Ma honkshi *****
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 20:30
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...

Kaq para fiton Rita Ora brenda vetëm një viti
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:41
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...

Pasuritë e Rita Orës dyfishohen nga 4.9 milionë në 10.2 milionë në një vit, falë muzikës dhe reklamave fitimprurëse
Pasuria e Rita Ora është dyfishuar në vetëm 12 muaj në 10.2 milionë falë një prurjes fitimprurëse të muzikës, marrëveshjeve reklamuese dhe investimeve në pronë. Krijuesja e hitit “Girls”, 29 vjeçe, fitoi 5.3 milionë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:14
Pasuria e Rita Ora është dyfishuar në vetëm 12 muaj në 10.2 milionë falë një prurjes fitimprurëse të muzikës, marrëveshjeve reklamuese dhe investimeve në pronë. Krijuesja e hitit “Girls”, 29 vjeçe, fitoi 5.3 milionë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved