ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 22:56

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton ...
Arbresh | 18-Jan-2020 01:24
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë në më shumë se 10 milionë brenda një viti. Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton ...

Pasuria e Rita Orës u dyfishua për kaq milionë dollarë brenda një viti
Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton . Ajo fitoi paratë falë muzikës, marrëveshjeve të kampanjave reklamuesve dhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:41
Shifrat e reja të këngëtares zbulojnë se brenda 12 muajsh ajo rriti pasurinë nga 4.9 milionë në 10.2 milionë funta, shkruan TheSun, transmeton . Ajo fitoi paratë falë muzikës, marrëveshjeve të kampanjave reklamuesve dhe ...

Bashkëshorti i Tunës shpërthen ndaj LDK-së: Ma honkshi *****
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 20:30
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...

Kaq para fiton Rita Ora brenda vetëm një viti
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:41
Rita Ora ka dyfishuar pasurinë e saj në një vit, me para të gatshme në kompanitë e saj prej mbi 13 milionë dollarë. Shifrat e reja për këngëtaren me talent biznesi zbulojnë se në hapësirën prej 12 muajsh, të ardhurat e ...

Pasuritë e Rita Orës dyfishohen nga 4.9 milionë në 10.2 milionë në një vit, falë muzikës dhe reklamave fitimprurëse
Pasuria e Rita Ora është dyfishuar në vetëm 12 muaj në 10.2 milionë falë një prurjes fitimprurëse të muzikës, marrëveshjeve reklamuese dhe investimeve në pronë. Krijuesja e hitit “Girls”, 29 vjeçe, fitoi 5.3 milionë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:14
Pasuria e Rita Ora është dyfishuar në vetëm 12 muaj në 10.2 milionë falë një prurjes fitimprurëse të muzikës, marrëveshjeve reklamuese dhe investimeve në pronë. Krijuesja e hitit “Girls”, 29 vjeçe, fitoi 5.3 milionë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved