ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 00:27

“Pas ndeshjes Chelsea – Barcelona, reputacioni im shkoi në fund të pusit”

“Pas ndeshjes Chelsea – Barcelona, reputacioni im shkoi në fund të pusit”
Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions League të vitit 2009, gjithmonë “Kam pranuar atë ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 18:35
Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions League të vitit 2009, gjithmonë “Kam pranuar atë ...

16:42 Super sfida mes Pejës dhe Sigal Prishtinës Xhiroja e 21-të e Superligës së...
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 16:44
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...

Super sfida mes Pejës dhe Sigal Prishtinës
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 16:42
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...

‘Adoleshenti’ Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë superderbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 16:37
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë superderbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...

Super-sfida mes Pejës dhe Sigal Prishtinës po vjen
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që......
Zeri | 17-Jan-2020 15:11
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që......

Supersfida midis Pejës dhe Sigal Prishtinës
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:03
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka ...

Super sfida mes Pejës dhe Sigal Prishtinës
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës, transmeton Ekonomia Online. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 14:08
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës, transmeton Ekonomia Online. Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë ...

Super sfida mes Pejës dhe Sigal Prishtinës
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës.
Kosova Press | 17-Jan-2020 13:38
Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës.

Raporti i Policisë së Kosovës pas sulmit të autobusit të KB Bashkimit në Mitrovicë
Policia e Kosovës ka lëshuar një raport në lidhje me sulmin e mbrëmshëm (e enjte) që i është bërë autobusit të klubit basketbollistik, Bashkimi në Mitrovicë. Bashkimi ka fituar derbin e rivalëve të vjetër ndaj Trepçës ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 11:21
Policia e Kosovës ka lëshuar një raport në lidhje me sulmin e mbrëmshëm (e enjte) që i është bërë autobusit të klubit basketbollistik, Bashkimi në Mitrovicë. Bashkimi ka fituar derbin e rivalëve të vjetër ndaj Trepçës ...

12:57 Policia njofton për demolimin e autobusit të Bashkimit në Mitrovicë Derbi i xhiros së 20-të i...
Derbi i xhiros së 20-të i Superligës së Kosovës në basketboll, i zhvilluar të enjten mbrëma në Mitrovicë ndërmjet Trepçës dhe Bashkimit, ka pasur përfundim me eksese. Loja pati përfundim dramatik pasi Bashkimi fitoi në ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 13:02
Derbi i xhiros së 20-të i Superligës së Kosovës në basketboll, i zhvilluar të enjten mbrëma në Mitrovicë ndërmjet Trepçës dhe Bashkimit, ka pasur përfundim me eksese. Loja pati përfundim dramatik pasi Bashkimi fitoi në ...

Renditja e klubeve, në Superligë
Ka përfunduar edhe xhiroja e 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Sigal Prishtina prin në tabelë me 32 pikë, një më pak se Rahoveci që është në pozitën e dytë. Topkatërshen e mbyllin Ylli dhe Bashkimi me nga 30 ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 12:55
Ka përfunduar edhe xhiroja e 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Sigal Prishtina prin në tabelë me 32 pikë, një më pak se Rahoveci që është në pozitën e dytë. Topkatërshen e mbyllin Ylli dhe Bashkimi me nga 30 ...

Policia njofton për demolimin e autobusit të Bashkimit në Mitrovicë
Derbi i xhiros së 20-të i Superligës së Kosovës në basketboll, i zhvilluar të enjten mbrëma në Mitrovicë ndërmjet Trepçës dhe Bashkimit, ka pasur përfundim me eksese, shkruan Gazeta Express. Loja pati përfundim dramatik ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:28
Derbi i xhiros së 20-të i Superligës së Kosovës në basketboll, i zhvilluar të enjten mbrëma në Mitrovicë ndërmjet Trepçës dhe Bashkimit, ka pasur përfundim me eksese, shkruan Gazeta Express. Loja pati përfundim dramatik ...

Raporti i Policisë së Kosovës pas sulmit të autobusit të KB Bashkimit në Mitrovicë
Bashkimi ka fituar derbin e rivalëve të vjetër ndaj Trepçës në Mitrovicë me rezultat 69:70 (18:15, 19:10, 17:25, 15:20) në takimin e fundit për xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Megjithatë, jo ...
Zeri | 17-Jan-2020 11:30
Bashkimi ka fituar derbin e rivalëve të vjetër ndaj Trepçës në Mitrovicë me rezultat 69:70 (18:15, 19:10, 17:25, 15:20) në takimin e fundit për xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Megjithatë, jo ...

Sulmohet autobusi i KB Bashkimit në Mitrovicë
Rikthehen incidentet në ndeshjet e basketbollit kosovar pas ndeshjes Trepça – Bashkimi. Edhe pse ndeshja kaloi në mënyrën më të mirë të mundshme, me prizrenasit që fituan ndeshjet, përfundimi i saj nuk doli të jetë edhe ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 23:03
Rikthehen incidentet në ndeshjet e basketbollit kosovar pas ndeshjes Trepça – Bashkimi. Edhe pse ndeshja kaloi në mënyrën më të mirë të mundshme, me prizrenasit që fituan ndeshjet, përfundimi i saj nuk doli të jetë edhe ...

“Pas ndeshjes Chelsea – Barcelona, reputacioni im shkoi në fund të pusit” Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions Leagu
Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions League të vitit 2009, gjithmonë “Kam pranuar atë ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 23:31
Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions League të vitit 2009, gjithmonë “Kam pranuar atë ...

“Pas ndeshjes Chelsea – Barcelona, reputacioni im shkoi në fund të pusit”
Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions League të vitit 2009, gjithmonë “Kam pranuar atë ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 23:18
Tom Henning Ovrebo vazhdon të kujtojë momentin që sipas tij, ia ndryshojë karrierë për të keq. Kur flitet për ndeshjen Chelsea vs Barceloan në gjysmëfinale të Champions League të vitit 2009, gjithmonë “Kam pranuar atë ...

Sulmohen zyrtarët dhe autobusi i KB Bashkimit në Mitrovicë pas ndeshjes ndaj Trepçës
Është sulmuar autobusi i KB Bashkimit pas ndeshjes së sotme të zhvilluar në Mitrovicë ndaj Trepçës, e gjithashtu ka pasur edhe sulme fizike ndaj zyrtarëve të klubit nga Prizreni. Këtë e ka konfirmuar klubi i Bashkimit ...
Koha.net | 16-Jan-2020 22:54
Është sulmuar autobusi i KB Bashkimit pas ndeshjes së sotme të zhvilluar në Mitrovicë ndaj Trepçës, e gjithashtu ka pasur edhe sulme fizike ndaj zyrtarëve të klubit nga Prizreni. Këtë e ka konfirmuar klubi i Bashkimit ...

LAJM I FUNDIT: Sulmohet autobusi i KB Bashkimit në Mitrovicë
Rikthehen incidentet në ndeshjet e basketbollit kosovar. Pavarësisht se ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Bashkimi kaloi në mënyrën më të mirë të mundshme, me prizrenasit që fituan ndeshjet, përfundimi i saj nuk doli të jetë ...
Zeri | 16-Jan-2020 22:42
Rikthehen incidentet në ndeshjet e basketbollit kosovar. Pavarësisht se ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Bashkimi kaloi në mënyrën më të mirë të mundshme, me prizrenasit që fituan ndeshjet, përfundimi i saj nuk doli të jetë ...

Sulmohet autobusi i klubit KB Bashkimi Klubi basketbollistik KB Bashkimi ka treguar se autobusi i tyre është sulmuar nga persona të panjohur. Po ashtu ata kanë treguar se ka pasur tentime që t’i sulmojnë edhe zyrtarët e...
Klubi basketbollistik KB Bashkimi ka treguar se autobusi i tyre është sulmuar nga persona të panjohur. Po ashtu ata kanë treguar se ka pasur tentime që t’i sulmojnë edhe zyrtarët e klubit. Lexoni edhe: Çiljeta si rrush ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 22:34
Klubi basketbollistik KB Bashkimi ka treguar se autobusi i tyre është sulmuar nga persona të panjohur. Po ashtu ata kanë treguar se ka pasur tentime që t’i sulmojnë edhe zyrtarët e klubit. Lexoni edhe: Çiljeta si rrush ...

LAJMI I FUNDIT: Sulmohet autobusi i klubit të Bashkimit!
Sot u zhvillua takimi mes KB Trepçës dhe KB Bashkimit në kuadër të Superligës së Kosovës në Basketboll. Klubi i BashkimiT ka fituar derbin ndaj Trepçës në Mitrovicë me rezultatin 69:70, shkruan GazetaBlic. Megjithatë, ...
InFokusi | 16-Jan-2020 22:33
Sot u zhvillua takimi mes KB Trepçës dhe KB Bashkimit në kuadër të Superligës së Kosovës në Basketboll. Klubi i BashkimiT ka fituar derbin ndaj Trepçës në Mitrovicë me rezultatin 69:70, shkruan GazetaBlic. Megjithatë, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved