ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 07:45

O popull goditeni gjarpërin në kokë!

O popull goditeni gjarpërin në kokë!
Ilir Muharremi, kritik i artit Do të më interesonte shumë të dija se në cilen kohë sipas Nietzsche-s shpirti ishte Zot, e pastaj u bë njeri dhe tani u katandis në plebe mediokër. Ky shndërrim shekullor e historik ...
TetovaSot | 18-Jan-2020 00:09
Ilir Muharremi, kritik i artit Do të më interesonte shumë të dija se në cilen kohë sipas Nietzsche-s shpirti ishte Zot, e pastaj u bë njeri dhe tani u katandis në plebe mediokër. Ky shndërrim shekullor e historik ...

O popull goditeni gjarpërin në kokë!
Do të më interesonte shumë të dija se në cilen kohë sipas Nietzsche-s shpirti ishte Zot, e pastaj u bë njeri dhe tani u katandis në plebe mediokër. Ky shndërrim shekullor e historik njeriun e bën servil, por ndonëse e ...
Medial | 17-Jan-2020 17:43
Do të më interesonte shumë të dija se në cilen kohë sipas Nietzsche-s shpirti ishte Zot, e pastaj u bë njeri dhe tani u katandis në plebe mediokër. Ky shndërrim shekullor e historik njeriun e bën servil, por ndonëse e ...

O popull goditeni gjarpërin në kokë!
Do të më interesonte shumë të dija se në cilen kohë sipas Nietzsche-s shpirti ishte Zot, e pastaj u bë njeri dhe tani u katandis në plebe mediokër. Ky shndërrim shekullor e historik njeriun e bën servil, por ndonëse e ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 16:13
Do të më interesonte shumë të dija se në cilen kohë sipas Nietzsche-s shpirti ishte Zot, e pastaj u bë njeri dhe tani u katandis në plebe mediokër. Ky shndërrim shekullor e historik njeriun e bën servil, por ndonëse e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved