ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 05:11

Nis faza e dytë, Schalke cinike, dy “shuplaka” Gladbachut

Nis faza e dytë, Schalke cinike, dy “shuplaka” Gladbachut
Faza e dytë e Bundesligës nisi me një përplasje mes dy skuadrave që pretendojnë pjesën me të sipërme të renditjes, pse jo dhe për titullin kampion. Schalke 04 u ngjit në vendin e katërt, të paktën përkohësisht pas ...
Top Channel | 18-Jan-2020 00:06
Faza e dytë e Bundesligës nisi me një përplasje mes dy skuadrave që pretendojnë pjesën me të sipërme të renditjes, pse jo dhe për titullin kampion. Schalke 04 u ngjit në vendin e katërt, të paktën përkohësisht pas ...

Konjaspor e Erdon Dacit i jep fund serisë prej 10 ndeshjeve pa fitore (VIDEO)
Konjaspori i Erdon Dacit i ka dhënë fund serisë prej 10 ndeshjeve pa fitore, teksa sonte në ndeshjen e parë të javës së 18-të në Superligën turke mundi në udhëtim ekipin e Ankaraguxhu me rezultatin minimal 1:0, njofton ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 23:15
Konjaspori i Erdon Dacit i ka dhënë fund serisë prej 10 ndeshjeve pa fitore, teksa sonte në ndeshjen e parë të javës së 18-të në Superligën turke mundi në udhëtim ekipin e Ankaraguxhu me rezultatin minimal 1:0, njofton ...

VIDEO | Rikthehet Bundesliga, Schalke mposht pastër M’Gladbach
Schalke 04 e nisi me fitore vitin 2020. “Blutë Mbretërorë” mposhtën 2-0 në shtëpi ekipin e M’Gladbach me dy gola të shpejtë në pjesën e dytë. Golashënuesi më i mirë i ekipit, Suat Serdar zhbllokoi ndeshjen në minutën e ...
ABCNews | 17-Jan-2020 22:32
Schalke 04 e nisi me fitore vitin 2020. “Blutë Mbretërorë” mposhtën 2-0 në shtëpi ekipin e M’Gladbach me dy gola të shpejtë në pjesën e dytë. Golashënuesi më i mirë i ekipit, Suat Serdar zhbllokoi ndeshjen në minutën e ...

Nis faza e dytë, Schalke cinike, dy “shuplaka” Gladbachut
Faza e dytë e Bundesligës nisi me një përplasje mes dy skuadrave që pretendojnë pjesën me të sipërme të renditjes, pse jo dhe për titullin kampion. Schalke 04 u ngjit në vendin e katërt, të paktën përkohësisht pas ...
SuperSport | 17-Jan-2020 22:26
Faza e dytë e Bundesligës nisi me një përplasje mes dy skuadrave që pretendojnë pjesën me të sipërme të renditjes, pse jo dhe për titullin kampion. Schalke 04 u ngjit në vendin e katërt, të paktën përkohësisht pas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved