ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 17:46

Nga kapiten në ultras – Andrea Raggi nuk e harron Monacon dhe në çdo ndeshje është në shkallë për ta përkrahur ekipin

Nga kapiten në ultras – Andrea Raggi nuk e harron Monacon dhe në çdo ndeshje është në shkallë për ta përkrahur ekipin
Andrea Raggi, megjithëse e mbylli karrierën me klubin e Monacos, ai vazhdon të mbetet i lidhur me klubin. Pasi disa vitesh si kapiten, ai tani është kthyer në një tifoz, ku nuk mungon në shkallët e stadiumit, siç bëri ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 22:18
Andrea Raggi, megjithëse e mbylli karrierën me klubin e Monacos, ai vazhdon të mbetet i lidhur me klubin. Pasi disa vitesh si kapiten, ai tani është kthyer në një tifoz, ku nuk mungon në shkallët e stadiumit, siç bëri ...

Nga kapiten në ultras, lidhja e ngushtë e italianit me Monacon
Ditën e djeshme Monaco priti në shtëpi kampionët e Francës, PSG, për të rikuperuar ndeshjen që ishte parashikuar për tu luajtur në javën e 15 të kampionatit. PSG arriti një fitore me goleadë 1-4, ku Kylian Mbappe shënoi ...
ABCNews | 16-Jan-2020 21:23
Ditën e djeshme Monaco priti në shtëpi kampionët e Francës, PSG, për të rikuperuar ndeshjen që ishte parashikuar për tu luajtur në javën e 15 të kampionatit. PSG arriti një fitore me goleadë 1-4, ku Kylian Mbappe shënoi ...

Nga kapiten në ultras – Andrea Raggi nuk e harron Monacon dhe në çdo ndeshje është në shkallë për ta përkrahur ekipin
Andrea Raggi, megjithëse e mbylli karrierën me klubin e Monacos, ai vazhdon të mbetet i lidhur me klubin. Pasi disa vitesh si kapiten, ai tani është kthyer në një tifoz, ku nuk mungon në shkallët e stadiumit, siç bëri ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 23:03
Andrea Raggi, megjithëse e mbylli karrierën me klubin e Monacos, ai vazhdon të mbetet i lidhur me klubin. Pasi disa vitesh si kapiten, ai tani është kthyer në një tifoz, ku nuk mungon në shkallët e stadiumit, siç bëri ...

Mbappe: Pse festova?! I respektova dhe më ofenduan
PSG mposhti 1-4 skuadrën e Monaco dhe protagonist në këtë përballje ishte edhe sulmuesi Kylian Mbappe, autor i dy golave. Francezi i shënoi ish-skuadrës së tij golin e parë dhe të fundit, ndërkohë që respekti i la ...
ABCNews | 16-Jan-2020 09:53
PSG mposhti 1-4 skuadrën e Monaco dhe protagonist në këtë përballje ishte edhe sulmuesi Kylian Mbappe, autor i dy golave. Francezi i shënoi ish-skuadrës së tij golin e parë dhe të fundit, ndërkohë që respekti i la ...

Mbappe çmendi ish-tifozët e tij, tregon pse festoi golin e dytë
PSG fitoi 1-4 ndaj Monacos me Kylian Mbappe që shënoi dy gola. Sulmuesi kryesor i francezëve realizoi dy gola në këtë sfidë. Ai nuk festoi te goli i parë, ndërsa festoi te goli i dytë. Sulmuesi tregoi se pse e bëri një ...
Politiko | 16-Jan-2020 10:12
PSG fitoi 1-4 ndaj Monacos me Kylian Mbappe që shënoi dy gola. Sulmuesi kryesor i francezëve realizoi dy gola në këtë sfidë. Ai nuk festoi te goli i parë, ndërsa festoi te goli i dytë. Sulmuesi tregoi se pse e bëri një ...

PSG nuk gabon dy herë, triumfon bindshëm ndaj Monaco
Tri ditë më parë PSG dhe Monaco u ndanë në një barazim spektakolar 3-3 në “Parc Des Princes”, por skuadra nga principata nuk ia doli të bëjë dot asgjë mbrëmjen e sotme për të ndalur sërish kampionët në fuqi të Francës.
Top Channel | 16-Jan-2020 00:07
Tri ditë më parë PSG dhe Monaco u ndanë në një barazim spektakolar 3-3 në “Parc Des Princes”, por skuadra nga principata nuk ia doli të bëjë dot asgjë mbrëmjen e sotme për të ndalur sërish kampionët në fuqi të Francës.

PSG fiton me rezultat bindës në udhëtim te Monaco
Paris Saint-Germaini e ka mposhtur Monacon me rezultat 4-1 në kuadër të javës së 20-të në Ligue 1. Kylian Mbappe e shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 24-të me një asistim të Angel di Marias. Kur u mendua se ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 01:00
Paris Saint-Germaini e ka mposhtur Monacon me rezultat 4-1 në kuadër të javës së 20-të në Ligue 1. Kylian Mbappe e shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 24-të me një asistim të Angel di Marias. Kur u mendua se ...

PSG fiton pa problem në Monaco, vazhdon shkëputjen në Ligue 1
Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germain (PSG) po shkon drejt titullit ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 00:42
Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germain (PSG) po shkon drejt titullit ...

PSG fiton pa problem në Monaco, vazhdon shkëputjen në Ligue 1 Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germai
Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germain (PSG) po shkon drejt titullit ...
Kosova Sot | 15-Jan-2020 23:20
Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germain (PSG) po shkon drejt titullit ...

PSG fiton pa problem në Monaco, vazhdon shkëputjen në Ligue 1
Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germain (PSG) po shkon drejt titullit ...
Gazeta Express | 15-Jan-2020 23:03
Paris Saint-Germain e ka fituar derbin e xhiros së 20-të në Francë duke e mposhtur në St Louis Monacon me rezultat 1-4. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Kylian Mbappe Paris Saint-Germain (PSG) po shkon drejt titullit ...

PSG fiton me rezultat bindës në udhëtim te Monaco
Paris Saint-Germaini e ka mposhtur Monacon me rezultat 4-1 në kuadër të javës së 20-të në Ligue 1. Kylian Mbappe e shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 24-të me një asistim të Angel di Marias. Kur u mendua se ...
Telegrafi | 15-Jan-2020 22:59
Paris Saint-Germaini e ka mposhtur Monacon me rezultat 4-1 në kuadër të javës së 20-të në Ligue 1. Kylian Mbappe e shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 24-të me një asistim të Angel di Marias. Kur u mendua se ...

Neymar dyfishon epërsinë për PSG
Sulmuesi brazilian ka shënuar nga penalltia PSG ka avancuar në fund të pjesës së parë me rezultat 2-0. Nga penalltia ka shënuar Neymar në minutën e dytë shtesë të pjesës së parë. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova ...
Kosova Sot | 15-Jan-2020 22:11
Sulmuesi brazilian ka shënuar nga penalltia PSG ka avancuar në fund të pjesës së parë me rezultat 2-0. Nga penalltia ka shënuar Neymar në minutën e dytë shtesë të pjesës së parë. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved