ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:52

Mourinho flet për Lo Celso, dëshiron qëndrimin e lojtarit

Mourinho flet për Lo Celso, dëshiron qëndrimin e lojtarit
Mesfushori argjentinas është lotjar kartoni i të cilit i takon skuadrës së Real Betis, por po luan si i huazuar te Tottenham Hotspur. Mourinho shpreson që Lo Celso do të vazhdojë qëndrimin e tij në Londrën veriore, për ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:52
Mesfushori argjentinas është lotjar kartoni i të cilit i takon skuadrës së Real Betis, por po luan si i huazuar te Tottenham Hotspur. Mourinho shpreson që Lo Celso do të vazhdojë qëndrimin e tij në Londrën veriore, për ...

Mourinho me plan të qartë, synon mbrojtësin e Manchester Cityt
Jose Mourinho po kërkon një mbrojtës të djathtë dhe ka nisur nga puna për ta transferuar në Londrën Veriore. Objektivi i trajnerit të Tottenham është Joao Cancelo, i cili la Juventusin verën e kaluar për të kaluar te ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:50
Jose Mourinho po kërkon një mbrojtës të djathtë dhe ka nisur nga puna për ta transferuar në Londrën Veriore. Objektivi i trajnerit të Tottenham është Joao Cancelo, i cili la Juventusin verën e kaluar për të kaluar te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved