ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 16:49

Modelja që ‘çmendi’ kalimtarët me fustanin e hapur

Modelja që ‘çmendi’ kalimtarët me fustanin e hapur
Më shumë rri e zh veshur, se sa e veshur. Por, edhe kur vesh ndonjë gjë në trup, modelja e njohur CJ Sparxx kujdeset që t’i nxjerr në pah asetet trupore. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në ...
Lexo | 17-Jan-2020 21:37
Më shumë rri e zh veshur, se sa e veshur. Por, edhe kur vesh ndonjë gjë në trup, modelja e njohur CJ Sparxx kujdeset që t’i nxjerr në pah asetet trupore. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në ...

Dua Lipa poza provokuese, tregon më shumë se që duhet
Dua Lipa dinë si të na bëjë për vete me secilën paraqitje që bën. Këngëtarja 24 vjeçare sot konsiderohet jo vetëm si një prej artisteve më të suksesshme në botë, por edhe një prej femrave më seksi. E që është e tillë, ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 19:40
Dua Lipa dinë si të na bëjë për vete me secilën paraqitje që bën. Këngëtarja 24 vjeçare sot konsiderohet jo vetëm si një prej artisteve më të suksesshme në botë, por edhe një prej femrave më seksi. E që është e tillë, ...

Kur dy modelet më seksi shqiptare bëhen bashkë
Ato numërojnë mijëra ndjekës në Instagram, ndërsa janë mjaft të përfolura në mediat rozë. Bëhet fjalë për dy modelet e njohura shqiptare, Aurela Hoxha dhe Dorina Gegiçi, të cilat së fundi kanë pozuar pranë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 17:50
Ato numërojnë mijëra ndjekës në Instagram, ndërsa janë mjaft të përfolura në mediat rozë. Bëhet fjalë për dy modelet e njohura shqiptare, Aurela Hoxha dhe Dorina Gegiçi, të cilat së fundi kanë pozuar pranë ...

Modelja e njohur, ekspozon linjat “bombastike”
Modelja e njohur ruse ka sjellur imazhe të reja “përvëluese”. Anastasia Kvitko po shijon pushimet dhe nga atje ka sjellur poza provokuese vetëm në bikini, në të cilat vuri në pah asetet e saj “bombastike”. 25 vjeçarja ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 10:24
Modelja e njohur ruse ka sjellur imazhe të reja “përvëluese”. Anastasia Kvitko po shijon pushimet dhe nga atje ka sjellur poza provokuese vetëm në bikini, në të cilat vuri në pah asetet e saj “bombastike”. 25 vjeçarja ...

Dhurata Dora shfaqet seksi në mal, s’e bën hesap të ftohtin (FOTO)
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 23:24
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...

Modelja e njohur, ekspozon linjat “bombastike”
Modelja e njohur ruse ka sjellur imazhe të reja “përvëluese”. Anastasia Kvitko po shijon pushimet dhe nga atje ka sjellur poza provokuese vetëm në bikini, në të cilat vuri në pah asetet e saj “bombastike”. 25 vjeçarja ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 23:12
Modelja e njohur ruse ka sjellur imazhe të reja “përvëluese”. Anastasia Kvitko po shijon pushimet dhe nga atje ka sjellur poza provokuese vetëm në bikini, në të cilat vuri në pah asetet e saj “bombastike”. 25 vjeçarja ...

Dhurata Dora shfaqet seksi në mal, s’e bën hesap të ftohtin
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...
InFokusi | 16-Jan-2020 20:36
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...

Dhurata Dora shfaqet seksi në mal, s’e bën hesap të ftohtin
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 20:09
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...

Dhurata Dora shfaqet seksi në mal, s’e bën hesap të ftohtin
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...
Zeri | 16-Jan-2020 20:09
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...

Dhurata Dora shfaqet seksi në mal, s’e bën hesap të ftohtin
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 20:00
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...

U ndanë se e rr ihte gruaja, Saimir Çili tregon shkakun: Gjithë kohës kemi bërë sh err, e bukura ishte se… (RRËFIMI)
Sajmir Cili, Drejtori i Cirkut Kombëtar, ishte një moment në qendër të lajmeve rozë për ndarjen nga gruaja e tij, Suela Kalaja. E para ishte Suela, ajo që kërkoi urdhër-mbrojtje ndërsa, pas saj, ishte kantautori ai që ...
Lexo | 16-Jan-2020 19:07
Sajmir Cili, Drejtori i Cirkut Kombëtar, ishte një moment në qendër të lajmeve rozë për ndarjen nga gruaja e tij, Suela Kalaja. E para ishte Suela, ajo që kërkoi urdhër-mbrojtje ndërsa, pas saj, ishte kantautori ai që ...

Dhurata Dora rrëmben vëmendje me dukjen atraktive në pozat e reja
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 13:22
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për ...

Denoncoi bashkëshorten për dhunë fizike, Sajmir Çili tregon për çfarë bënte sherr me Suelën
Kantautori dhe drejtori i Cirkut Kombëtar Saimir Çili ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të divorcit nga bashkëshortja Suela Kalaja. Ata u diskutuan për shkak të denoncimeve ndaj njëri-tjetrit për dhunë. Ishte ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 11:49
Kantautori dhe drejtori i Cirkut Kombëtar Saimir Çili ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të divorcit nga bashkëshortja Suela Kalaja. Ata u diskutuan për shkak të denoncimeve ndaj njëri-tjetrit për dhunë. Ishte ...

“Miss Kosova 1997”, publikohen foto të rralla të Adelina Ismailit
Kantautori dhe drejtori i Cirkut Kombëtar Saimir Çili ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të divorcit nga bashkëshortja Suela Kalaja. Ata u diskutuan për shkak të denoncimeve ndaj njëri-tjetrit për dhunë. Ishte ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 14:30
Kantautori dhe drejtori i Cirkut Kombëtar Saimir Çili ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të divorcit nga bashkëshortja Suela Kalaja. Ata u diskutuan për shkak të denoncimeve ndaj njëri-tjetrit për dhunë. Ishte ...

Dhurata Dora zhvishet në pikë të dimrit, kaq joshëse nuk e keni parë
Duke qenë e suksesshme në karrierën e saj muzikore, Dhurata Dora është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale. Vetëm në profilin e saj në Instagram, këngëtarja numëron mbi 1.8 milion ndjekës, të cilës mezi presion ...
Arbresh | 16-Jan-2020 13:46
Duke qenë e suksesshme në karrierën e saj muzikore, Dhurata Dora është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale. Vetëm në profilin e saj në Instagram, këngëtarja numëron mbi 1.8 milion ndjekës, të cilës mezi presion ...

Divorci i bujshëm; Saimir Çili rrëfen arsyen përse zihej më shpesh me Suelën
“Soiree” me Jonida Shehun këtë të mërkurë kishte mbledhur artistë që jetojnë nën një strehë apo që vijnë nga e njëjta familje. Sajmir Çili bashkë me vajzën e tij Isea ishin ndër të ftuarit për të folur se si është të ...
Bordo | 16-Jan-2020 12:30
“Soiree” me Jonida Shehun këtë të mërkurë kishte mbledhur artistë që jetojnë nën një strehë apo që vijnë nga e njëjta familje. Sajmir Çili bashkë me vajzën e tij Isea ishin ndër të ftuarit për të folur se si është të ...

Pas divoricit të bujshëm, flet Sajmir Çili: Ja për çfarë zihesha më shpesh me Suelën
TIRANE Emisioni “Soiree” këtë të mërkurë mblodhi artistë që jetojnë nën një strehë apo që vijnë nga e njëjta familje. Sajmir Çili bashkë me vajzën e tij, Isea ishin ndër të ftuarit për të folur se si është të jesh babë ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 09:37
TIRANE Emisioni “Soiree” këtë të mërkurë mblodhi artistë që jetojnë nën një strehë apo që vijnë nga e njëjta familje. Sajmir Çili bashkë me vajzën e tij, Isea ishin ndër të ftuarit për të folur se si është të jesh babë ...

Një tjetër pozë tërheqëse e Ritës me kostum larjeje
Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe një arsye e madhe për këtë veç projekteve është edhe dukja e saj. Në llogarinë personale Instagram, ajo numëron 15.8 milionë ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 10:34
Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe një arsye e madhe për këtë veç projekteve është edhe dukja e saj. Në llogarinë personale Instagram, ajo numëron 15.8 milionë ...

Rita Ora ekspozon gjoksin gjigant në bikini
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë një personazh mjaft i pëlqyer në rrjetet sociale. Kjo ngase ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, së cilës në koleksion nuk i mungojnë ...
Arbresh | 16-Jan-2020 10:50
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë një personazh mjaft i pëlqyer në rrjetet sociale. Kjo ngase ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, së cilës në koleksion nuk i mungojnë ...

Xhensila Myrtezaj pozon plot stil në fotosesionin e ri
Krahas të qenit këngëtare e suksesshme, Xhensila Myrtezaj pëlqehet edhe për dukjen e saj. Këngëtarja nga Shqipëria numëron mbi 1.4 milion ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku kohë pas kohë ndan imazhe të ndryshme ...
Arbresh | 16-Jan-2020 09:06
Krahas të qenit këngëtare e suksesshme, Xhensila Myrtezaj pëlqehet edhe për dukjen e saj. Këngëtarja nga Shqipëria numëron mbi 1.4 milion ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku kohë pas kohë ndan imazhe të ndryshme ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved