ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:46

Milan i rikthehet objektivit të verës, synon mesfushorin e Juves

Milan i rikthehet objektivit të verës, synon mesfushorin e Juves
Milan po kërkon një mesfushor dhe ka hedhur sytë nga Juventusi. Maldini, Boban dhe Pioli pëlqejnë shumë Emre Can, të pakënaqurin e madh të bardhezinjve. Sportmediaset raporton se kuqezinjtë e tentuan gjermanin edhe në ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:48
Milan po kërkon një mesfushor dhe ka hedhur sytë nga Juventusi. Maldini, Boban dhe Pioli pëlqejnë shumë Emre Can, të pakënaqurin e madh të bardhezinjve. Sportmediaset raporton se kuqezinjtë e tentuan gjermanin edhe në ...

Kjaer: S’kam probleme me Ibran, prania e tij na motivon
Kampionatit italian pritet t’i bashkohet një tjetër futbollist i kombëtares shqiptare, transmeton OraNews. Bëhet fjalë për Giacomo Vrionin, i cili sipas mediave italiane ka arritur akordin me Juventusin. Talenti i ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 20:15
Kampionatit italian pritet t’i bashkohet një tjetër futbollist i kombëtares shqiptare, transmeton OraNews. Bëhet fjalë për Giacomo Vrionin, i cili sipas mediave italiane ka arritur akordin me Juventusin. Talenti i ...

Talenti i kombëtares shqiptare drejt Juventusit
Kampionatit italian pritet t’i bashkohet një tjetër futbollist i kombëtares shqiptare, transmeton OraNews Bëhet fjalë për Giacomo Vrionin , i cili sipas mediave italiane ka arritur akordin me Juventusin. Talenti i ...
Portalb | 16-Jan-2020 18:48
Kampionatit italian pritet t’i bashkohet një tjetër futbollist i kombëtares shqiptare, transmeton OraNews Bëhet fjalë për Giacomo Vrionin , i cili sipas mediave italiane ka arritur akordin me Juventusin. Talenti i ...

Media italiane tregon detajet: Sulmuesi shqiptar pranë Juventusit
Giacomo Vrioni i cili ka provuar të vesh edhe fanellën e kombëtares shqiptarë të futbollit me U-21 vjeçarët pritet të vesh fanellën e Juventusit. Bëhet fjalë për ekipin U23 të bardhezinjve, që militon në Serinë C. Sipas ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 09:17
Giacomo Vrioni i cili ka provuar të vesh edhe fanellën e kombëtares shqiptarë të futbollit me U-21 vjeçarët pritet të vesh fanellën e Juventusit. Bëhet fjalë për ekipin U23 të bardhezinjve, që militon në Serinë C. Sipas ...

E BUJSHME: Juventusi merr lojtarin e kombëtares shqiptare, jep 3 lojtarë në këmbim
Juventusi nuk arriti te mbrojtësi Marash Kumbulla. Ekipi juventin nuk ia doli të rrëmbente lojtarin në verë për ekipin e dytë dhe duket se ka hedhur grepat te një tjetër shqiptar. Sulmuesi Giacomo Vrioni po tentohet nga ...
Politiko | 16-Jan-2020 11:18
Juventusi nuk arriti te mbrojtësi Marash Kumbulla. Ekipi juventin nuk ia doli të rrëmbente lojtarin në verë për ekipin e dytë dhe duket se ka hedhur grepat te një tjetër shqiptar. Sulmuesi Giacomo Vrioni po tentohet nga ...

E bujshme, Juventusi transferon sulmuesin e Kombëtares shqiptare
Një lajm i bujshëm vjen nga Italia, më saktësisht nga “Sky Sport”, të cilët njoftojnë se sulmuesi shqiptarë, Xhakomo Vrioni do të bashkohet me Juventusin, përcjellë “infOSport.mk”. Sulmuesi i shpresave të kombëtares ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 02:46
Një lajm i bujshëm vjen nga Italia, më saktësisht nga “Sky Sport”, të cilët njoftojnë se sulmuesi shqiptarë, Xhakomo Vrioni do të bashkohet me Juventusin, përcjellë “infOSport.mk”. Sulmuesi i shpresave të kombëtares ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved