ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 15:45

Mediat britanike tregojnë fëmijët e pasur të Instagramit, mes tyre një shqiptar!

Mediat britanike tregojnë fëmijët e pasur të Instagramit, mes tyre një shqiptar!
Fëmijët e pasur të Instagramit treguan se “trishtimi i janarit“ nuk është për ta. Kur shumica prej nesh përballet me të ftohtin therës, ata nuk i kanë të tilla probleme. Fëmijët e pasur në Dubai, Nigeri e Tiranë kanë ...
Bordo | 18-Jan-2020 00:01
Fëmijët e pasur të Instagramit treguan se “trishtimi i janarit“ nuk është për ta. Kur shumica prej nesh përballet me të ftohtin therës, ata nuk i kanë të tilla probleme. Fëmijët e pasur në Dubai, Nigeri e Tiranë kanë ...

FOTOT/ “Nga hotelet luksoze, tek avionët privat”: Njihuni me jetën e fëmijëve të pasur në Shqipëri dhe Dubai
Ndërsa shumica prej nesh po “luftojnë” me të ftohtin dhe nuk kemi mundësi për pushime dimërore, “fëmijët e pasur të Instagramit” nuk kanë probleme të tilla. Fotografi që hedhin në llogarinë e Instagramit të “Rich Kids” ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 11:21
Ndërsa shumica prej nesh po “luftojnë” me të ftohtin dhe nuk kemi mundësi për pushime dimërore, “fëmijët e pasur të Instagramit” nuk kanë probleme të tilla. Fotografi që hedhin në llogarinë e Instagramit të “Rich Kids” ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved