ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:36

Linda Halimi gjoksin në “shesh”, nga pushimet në Xhamajka

Linda Halimi gjoksin në “shesh”, nga pushimet në Xhamajka
Linda Halimi ka nisur pushimet verore. Ajo ka zgjedhur ishujt e Xhamajkas për tu relaksuar bashkë me familjen e saj. Këngëtarja nga Kosova e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në ...
InFokusi | 17-Jan-2020 23:58
Linda Halimi ka nisur pushimet verore. Ajo ka zgjedhur ishujt e Xhamajkas për tu relaksuar bashkë me familjen e saj. Këngëtarja nga Kosova e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në ...

Linda Halimi gjoksin në “shesh”, nga pushimet në Xhamajka
Linda Halimi ka nisur pushimet verore. Ajo ka zgjedhur ishujt e Xhamajkas për tu relaksuar bashkë me familjen e saj. Këngëtarja nga Kosova e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:41
Linda Halimi ka nisur pushimet verore. Ajo ka zgjedhur ishujt e Xhamajkas për tu relaksuar bashkë me familjen e saj. Këngëtarja nga Kosova e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në ...

Tuna shijon pushimet në Republikën Domenikane
Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka zgjedhur që këtë fillim vit ta nisë me pushime. Ajo bashkë me djalin e saj kanë udhëtuar për në një destinacion mjaft të largët dhe luksoz. Këngëtarja ndodhet në Republikën ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:00
Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka zgjedhur që këtë fillim vit ta nisë me pushime. Ajo bashkë me djalin e saj kanë udhëtuar për në një destinacion mjaft të largët dhe luksoz. Këngëtarja ndodhet në Republikën ...

Edhe Meda me Lulen zgjedhin Dubain për pushime
Dubai është bërë destinacion i preferuar për artistët në vendin tonë, të cilët gjatë periudhës së dimrit nisen drejt një destinacioni me klimë të ngrohtë. Këtë së fundi e ka bërë edhe këngëtari i mirënjohur Meda, i cili ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 20:14
Dubai është bërë destinacion i preferuar për artistët në vendin tonë, të cilët gjatë periudhës së dimrit nisen drejt një destinacioni me klimë të ngrohtë. Këtë së fundi e ka bërë edhe këngëtari i mirënjohur Meda, i cili ...

Edhe Meda nis pushimet në Dubai
Shumë prej këngëtarëve tanë kanë zgjedhur që vitin 2020 ta nisin në pushime, për t’u mbushur me energji për projektet e reja, shkruan . Një numër i madh i tyre kanë zgjedhur Dubain për pushime, e këtë ‘rend’ nuk e ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:03
Shumë prej këngëtarëve tanë kanë zgjedhur që vitin 2020 ta nisin në pushime, për t’u mbushur me energji për projektet e reja, shkruan . Një numër i madh i tyre kanë zgjedhur Dubain për pushime, e këtë ‘rend’ nuk e ...

Kaq shumë është rritur djali i Tunës e Patrisit, do të befasoheni
Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite......
Zeri | 17-Jan-2020 18:23
Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite......

E papritur, Arbenita shfaqet duke u puthur me një mashkull, por s’është Fero!
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. Kujtojmë se “Amoni” ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 13:01
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. Kujtojmë se “Amoni” ...

Linda Halimi atraktive nga pushimet, ekspozon linjat në bikine
Linda Halimi ka lënë angazhimet anash për të marr disa ditë pushim. Si destinacion të radhës ka zgjedhur, Jamaican nga ku edhe ka bërë postime të ndryshme të “nxehta” nga atje. Këngëtarja e njohur ka publikuar një ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 10:21
Linda Halimi ka lënë angazhimet anash për të marr disa ditë pushim. Si destinacion të radhës ka zgjedhur, Jamaican nga ku edhe ka bërë postime të ndryshme të “nxehta” nga atje. Këngëtarja e njohur ka publikuar një ...

Nga pushimet në Jamaica, Linda filmon trupin nga afër e veshur në bikini
Linda Halimi ka nisur pushimet në Jamaica. Këngëtarja Linda Halimi ka vendosur që për pushime gjatë këtij muaji të udhëtojë në Jamaica, shkruan lajmi.net. Ajo ka sjellë imazhet e para nga vendi magjepsës ku po qëndron, ...
Zeri | 17-Jan-2020 09:24
Linda Halimi ka nisur pushimet në Jamaica. Këngëtarja Linda Halimi ka vendosur që për pushime gjatë këtij muaji të udhëtojë në Jamaica, shkruan lajmi.net. Ajo ka sjellë imazhet e para nga vendi magjepsës ku po qëndron, ...

Linda Halimi atraktive nga pushimet, ekspozon linjat në bikine
Linda Halimi ka lënë angazhimet anash për të marr disa ditë pushim. Si destinacion të radhës ka zgjedhur, Jamaican nga ku edhe ka bërë postime të ndryshme të “nxehta” nga atje. Këngëtarja e njohur ka publikuar një ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 23:57
Linda Halimi ka lënë angazhimet anash për të marr disa ditë pushim. Si destinacion të radhës ka zgjedhur, Jamaican nga ku edhe ka bërë postime të ndryshme të “nxehta” nga atje. Këngëtarja e njohur ka publikuar një ...

Në mes të dimrit, Tuna nis pushimet verore
Si shumë emra të njohur të skenës së muzikës në vendin tonë që zgjedhin muajit e dimrit për tun relaksuar në një vend bregdetar, këtë e ka bërë edhe Tuna. Këngëtarja e njohur, bashkë me djalin e saj ka zgjedhur plazhin ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 21:52
Si shumë emra të njohur të skenës së muzikës në vendin tonë që zgjedhin muajit e dimrit për tun relaksuar në një vend bregdetar, këtë e ka bërë edhe Tuna. Këngëtarja e njohur, bashkë me djalin e saj ka zgjedhur plazhin ...

Tuna zgjedh këtë vend për pushime
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane, shkruan lajmi.net. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 20:57
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane, shkruan lajmi.net. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. ...

Tuna zgjedh këtë vend për pushime
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. Kujtojmë se “Amoni” ...
InFokusi | 16-Jan-2020 20:57
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. Kujtojmë se “Amoni” ...

Tuna zgjedh këtë vend për pushime
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane, shkruan lajmi.net. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. ...
Zeri | 16-Jan-2020 20:39
Edhe Tuna Sejdiu ka nisur pushimet. Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane, shkruan lajmi.net. Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. ...

E dashuruar kokë e këmbë, Dua Lipa publikon një fotografi në përqafim të të dashurit
Dua Lipa vitin 2020 e filloi me pushime, për t’u çlodhur dhe mbledhur energji për të nisur punën rreth projekteve të reja. Në rrjete sociale, ajo këto ditë ka publikuar fotografi të shumta nga pushimet, ku pothuajse në ...
Zeri | 16-Jan-2020 20:39
Dua Lipa vitin 2020 e filloi me pushime, për t’u çlodhur dhe mbledhur energji për të nisur punën rreth projekteve të reja. Në rrjete sociale, ajo këto ditë ka publikuar fotografi të shumta nga pushimet, ku pothuajse në ...

Tuna zgjedh këtë vend për pushime
Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane, shkruan . Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. Kujtojmë se “Amoni” mban titullin projekti i ...
Lajminet | 16-Jan-2020 20:34
Tuna Sejdiu si destinacion për pushimet e fillimvitit e zgjodhi Republikën Domenikane, shkruan . Nga atje, këngëtarja solli pamjet e para nga plazhi në të cilin po qëndron. Kujtojmë se “Amoni” mban titullin projekti i ...

E dashuruar kokë e këmbë, Dua ndan një foto në përqafim të të dashurit
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një tjetër imazh nga pushimet me të dashurin. Dua Lipa vitin 2020 e filloi me pushime, për t’u çlodhur dhe mbledhur energji për të nisur punën rreth projekteve të reja. Në rrjete sociale, ...
InFokusi | 16-Jan-2020 19:42
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një tjetër imazh nga pushimet me të dashurin. Dua Lipa vitin 2020 e filloi me pushime, për t’u çlodhur dhe mbledhur energji për të nisur punën rreth projekteve të reja. Në rrjete sociale, ...

Linda Halimi shijon pushimet në Xhamajka
Këngëtarja Linda Halimi i ka bërë vetes disa ditë pushimi, shkruan . Ajo e ka zgjedhur Xhamajkën për t’u argëtuar me vajzën e saj me të cilën edhe po ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale. Bashkëshorti i saj nuk ...
Lajminet | 16-Jan-2020 09:18
Këngëtarja Linda Halimi i ka bërë vetes disa ditë pushimi, shkruan . Ajo e ka zgjedhur Xhamajkën për t’u argëtuar me vajzën e saj me të cilën edhe po ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale. Bashkëshorti i saj nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved