ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:53

Eminem nxjerr papritur albumin e ri, kundër armëve

Eminem nxjerr papritur albumin e ri, kundër armëve
Eminem publikon në mënyrë të papritur një album të ri. Dalja e ‘Music to Be Murdered’ është njoftuar në Twitter dhe është titulli i këngës, Darkness, i inspiruar nga Alfred Hitchcock. Kënga shoqërohet edhe me një video ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 16:38
Eminem publikon në mënyrë të papritur një album të ri. Dalja e ‘Music to Be Murdered’ është njoftuar në Twitter dhe është titulli i këngës, Darkness, i inspiruar nga Alfred Hitchcock. Kënga shoqërohet edhe me një video ...

Eminem surpizon fansat me albumine ri
Pa lajmeruar me pare, reperi njoftoi ne Instagram se albumi “Music to be Murdered by” eshte publikuar dhe jemi te bindur se do te beje namin. I frymezuar nga Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshem anglez, ...
ikub.al | 17-Jan-2020 15:53
Pa lajmeruar me pare, reperi njoftoi ne Instagram se albumi “Music to be Murdered by” eshte publikuar dhe jemi te bindur se do te beje namin. I frymezuar nga Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshem anglez, ...

Eminem prezantoi albumin e ri!
Reperi prezantoi albumin e 11, “Music to Be Murdered By”. Albumi shërben edhe si një homazh për Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshëm anglez, i cili është konsideruar si një nga kineastët më me ndikim në ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 17:13
Reperi prezantoi albumin e 11, “Music to Be Murdered By”. Albumi shërben edhe si një homazh për Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshëm anglez, i cili është konsideruar si një nga kineastët më me ndikim në ...

Kritika të mëdha për albumin e ri të Eminem, reperi tallet me sulmin në Manchester
Eminem ka pranuar një mori kritikash pasi u tall me bombardimet në Manchester Arena, në një këngë të albumit të tij të ri, “Music to be murdered by”, shkruan TheSun, transmeton . Ai në një nga vargjet e këngës përmend ...
Lajminet | 18-Jan-2020 00:02
Eminem ka pranuar një mori kritikash pasi u tall me bombardimet në Manchester Arena, në një këngë të albumit të tij të ri, “Music to be murdered by”, shkruan TheSun, transmeton . Ai në një nga vargjet e këngës përmend ...

Kryebashkiaku i Manchesterit kritikon Eminem për talljen me tragjedinë në koncertin e Ariana Grandes
Kryetari i bashkisë së Manchesterit, Andy Burnham ka goditur në Eminem për një tekst “të panevojshëm të lënduar dhe thellësisht mosrespektues” në lidhje me sulmin me bombë të vitit 2017 në qytet. Në një këngë në albumin ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 23:34
Kryetari i bashkisë së Manchesterit, Andy Burnham ka goditur në Eminem për një tekst “të panevojshëm të lënduar dhe thellësisht mosrespektues” në lidhje me sulmin me bombë të vitit 2017 në qytet. Në një këngë në albumin ...

Eminem surprizon botën, publikon papritur albumin e ri
Përfundimisht, Eminem nuk ka asnjë lidhje me suspancën. Krejt papritur, ashtu si me rastin e “Kamikaze” në 2018-n, reperi prezantoi albumin e radhës, “Music to Be Murdered By” (Muzikë për t’u vrarë). Albumi i 11, i cili ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 22:56
Përfundimisht, Eminem nuk ka asnjë lidhje me suspancën. Krejt papritur, ashtu si me rastin e “Kamikaze” në 2018-n, reperi prezantoi albumin e radhës, “Music to Be Murdered By” (Muzikë për t’u vrarë). Albumi i 11, i cili ...

Pa paralajmërim, Eminem publikon albumin e ri
“Music to be Murdered by”, është albumi që askush nuk e ka pritur. Eminem befasoi fansat duke njoftuar lajmet e publikimit të albumit të tij të 11-të, transmeton portali . “Është funeralit yt..”, shkruan reperi. Arti i ...
Arbresh | 17-Jan-2020 18:32
“Music to be Murdered by”, është albumi që askush nuk e ka pritur. Eminem befasoi fansat duke njoftuar lajmet e publikimit të albumit të tij të 11-të, transmeton portali . “Është funeralit yt..”, shkruan reperi. Arti i ...

Eminem publikon albumin e ri “Music to be Murdered by”
Reperi njohur amerikan, Eminem, i ka surprizuar adhuruesit e tij me publikimin e një albumi pa paralajmërim, transmeton Klan Kosova. “Music to be Murdered by” është titulli i këtij projekti muzikor, i cili u publikua ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 18:08
Reperi njohur amerikan, Eminem, i ka surprizuar adhuruesit e tij me publikimin e një albumi pa paralajmërim, transmeton Klan Kosova. “Music to be Murdered by” është titulli i këtij projekti muzikor, i cili u publikua ...

Brenda një dite, Eminemi lanson albumin e ri dhe zë vendin e parë në iTunes
Eminemi sot ka publikuar albumin e tij “Music To Be Murdered By”. E në iTunes ai u rendit në vendin e parë, si më i degjuari në të gjithë botën, shkruan Indeksonline. Kështu ai mposhti Mac Miller. Aktualisht albumi i ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 14:43
Eminemi sot ka publikuar albumin e tij “Music To Be Murdered By”. E në iTunes ai u rendit në vendin e parë, si më i degjuari në të gjithë botën, shkruan Indeksonline. Kështu ai mposhti Mac Miller. Aktualisht albumi i ...

Pa paralajmëruar, Eminem publikon albumin e tij të ri, “Music to be murdered by”
Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij të 11, “Music to be murdered by”. Ai nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po nxjerr ndonjë ...
Telegraf | 17-Jan-2020 12:55
Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij të 11, “Music to be murdered by”. Ai nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po nxjerr ndonjë ...

Eminem publikon albumin e ri (Foto)
Eminem i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se e ka gati albumin e tij të ri. Pa lajmëruar më parë, reperi njoftoi në Instagram se albumi “Music to be Murdered by” është publikuar dhe jemi të bindur se do ...
Lapsi | 17-Jan-2020 14:29
Eminem i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se e ka gati albumin e tij të ri. Pa lajmëruar më parë, reperi njoftoi në Instagram se albumi “Music to be Murdered by” është publikuar dhe jemi të bindur se do ...

Eminemi, brenda një dite, promovon albumin e ri, zë vendin e parë në iTunes
Eminemi sot ka publikuar albumin e tij “Music To Be Murdered By”. E në iTunes ai u rendit në vendin e parë, si më i degjuari në të gjithë botën, shkruan Indeksonline. Kështu ai mposhti Mac Miller. Aktualisht albumi i ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 14:39
Eminemi sot ka publikuar albumin e tij “Music To Be Murdered By”. E në iTunes ai u rendit në vendin e parë, si më i degjuari në të gjithë botën, shkruan Indeksonline. Kështu ai mposhti Mac Miller. Aktualisht albumi i ...

Pa ndonjë paralajmërim, Eminem lanson albumin “Music to be Murdered by”
Eminem i ka befasuar fansat e tij të shumtë duke e publikuar albumin e tij të 11-të me radhë. “Music to be Murdered by” është titulli i materialeve të reja muzikore që u lansuan më 17 janar nga Aftermath Entertainment, ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 12:43
Eminem i ka befasuar fansat e tij të shumtë duke e publikuar albumin e tij të 11-të me radhë. “Music to be Murdered by” është titulli i materialeve të reja muzikore që u lansuan më 17 janar nga Aftermath Entertainment, ...

Pa paralajmëruar, Eminem publikon albumin e tij të ri, “Music to be murdered by”
Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij të 11, “Music to be murdered by”. Ai nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po nxjerr ndonjë ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 12:23
Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij të 11, “Music to be murdered by”. Ai nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po nxjerr ndonjë ...

Pa paralajmëruar, Eminem publikon albumin e tij të ri, “Music to be murdered by”
Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij të 11, “Music to be murdered by”. Ai nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po nxjerr ndonjë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:17
Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij të 11, “Music to be murdered by”. Ai nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po nxjerr ndonjë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved