ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 03:23

Horoskopi – 18 janar

Horoskopi – 18 janar
Dashi Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm në raport me ato të mëparshmet, pasi Hëna nuk do të ketë më ndikim te shenja juaj. Do të ndiheni më të fuqishëm dhe me më shumë energji, për shkak të punës tuaj. Demi E ...
Politiko | 17-Jan-2020 23:49
Dashi Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm në raport me ato të mëparshmet, pasi Hëna nuk do të ketë më ndikim te shenja juaj. Do të ndiheni më të fuqishëm dhe me më shumë energji, për shkak të punës tuaj. Demi E ...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 janar 2020
Dashi Marrëdhënia juaj ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do përjetoni ndjesi te reja. Beqaret do lëvizin çdo gur ne mënyrë qe te arrijnë ta ...
IliriaNews | 17-Jan-2020 23:01
Dashi Marrëdhënia juaj ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do përjetoni ndjesi te reja. Beqaret do lëvizin çdo gur ne mënyrë qe te arrijnë ta ...

Horoskopi e premte, 17 janar 2020
Dashi Kjo ditë parashikohet të jetë mjaft interesante, ku do të bëni të mundur vënien në jetë të një projekti. Mund të përballeni me mundësi vërtetë të frytshme. Shfrytëzojeni sa më mirë këtë ditë, pasi do të jeni të ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 06:47
Dashi Kjo ditë parashikohet të jetë mjaft interesante, ku do të bëni të mundur vënien në jetë të një projekti. Mund të përballeni me mundësi vërtetë të frytshme. Shfrytëzojeni sa më mirë këtë ditë, pasi do të jeni të ...

Horoskopi i datës 18 janar 2020
Dashi Në përgjithësi euforia do rikthehet në jetën tuaj dhe do keni plot momente të këndshme. Ju të dashuruarit do kaloni një ditë fantastike falë përkudjesit të Venusit dhe Marsit. Do jeni sensualë dhe shprehës. Për ju ...
Dritare | 17-Jan-2020 21:16
Dashi Në përgjithësi euforia do rikthehet në jetën tuaj dhe do keni plot momente të këndshme. Ju të dashuruarit do kaloni një ditë fantastike falë përkudjesit të Venusit dhe Marsit. Do jeni sensualë dhe shprehës. Për ju ...

Fati yt sot/ horoskopi 18 janar 2020
Dashi – Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm në raport me ato të mëparshmet, pasi Hëna nuk do të ketë më ndikim te shenja juaj. Do të ndiheni më të fuqishëm dhe me më shumë energji, për shkak të punës tuaj. Demi ...
Lexo | 17-Jan-2020 21:02
Dashi – Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm në raport me ato të mëparshmet, pasi Hëna nuk do të ketë më ndikim te shenja juaj. Do të ndiheni më të fuqishëm dhe me më shumë energji, për shkak të punës tuaj. Demi ...

Si do të jetë 2020-a me pak fjalë për secilën shenjë
DASHI, 2020-a i përket karrierë, që është e ngarkuar me energji. Fokusohuni te puna dhe do të keni shumë sukses. DEMI, këtë vit duhet të organizoni patjetër udhëtimin e largët që keni pasur ëndërr gjithmonë. Do t’ju ...
Lexo | 17-Jan-2020 16:32
DASHI, 2020-a i përket karrierë, që është e ngarkuar me energji. Fokusohuni te puna dhe do të keni shumë sukses. DEMI, këtë vit duhet të organizoni patjetër udhëtimin e largët që keni pasur ëndërr gjithmonë. Do t’ju ...

Mësoni arsyet pse mund të tradhtoheni nga partneri/ja, sipas horoskopit
Dashi: Fajtor i gëzuar; ai tradhton për argëtim Tradhtia është si një aventurë për të. Ai takon njerëz të rinj, tradhton partnerin e tij dhe nuk ndjehet keq për këtë, në fakt ai e bën atë të duket si faji i viktimës. ...
Politiko | 17-Jan-2020 15:23
Dashi: Fajtor i gëzuar; ai tradhton për argëtim Tradhtia është si një aventurë për të. Ai takon njerëz të rinj, tradhton partnerin e tij dhe nuk ndjehet keq për këtë, në fakt ai e bën atë të duket si faji i viktimës. ...

E gjetëm çfarë ju acaron më shumë?
Sigurisht nuk kemi nga ta dimë ndryshe, nëse nuk analizojmë shenjën tuaj të horoskopit Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka lidhje me durimin, është mankth për njerëzit e shenjës së Dashit. Rradhët e gjata, pritja në telefon, ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:15
Sigurisht nuk kemi nga ta dimë ndryshe, nëse nuk analizojmë shenjën tuaj të horoskopit Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka lidhje me durimin, është mankth për njerëzit e shenjës së Dashit. Rradhët e gjata, pritja në telefon, ...

“Kjo shenjë HOROSKOPI do përjetojë një moment krize”/ Ja çfarë parashikon Meri
Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit. Sipas astrologes Planeti Mërkur është shkaktar që disa nga shenjat do përjetojnë mërzi, lodhje, zhgënjim. Lexoni më poshtë parashikimin për të ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit. Sipas astrologes Planeti Mërkur është shkaktar që disa nga shenjat do përjetojnë mërzi, lodhje, zhgënjim. Lexoni më poshtë parashikimin për të ...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 janar 2020
Dashi Marrëdhënia juaj ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do përjetoni ndjesi te reja. Beqaret do lëvizin çdo gur ne mënyrë qe te arrijnë ta ...
Portalb | 17-Jan-2020 12:58
Dashi Marrëdhënia juaj ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do përjetoni ndjesi te reja. Beqaret do lëvizin çdo gur ne mënyrë qe te arrijnë ta ...

Tentoi të kontrabandonte pikturën e Picasos, dënohet me burg koleksionisti miliarder
Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit. Sipas astrologes Planeti Mërkur është shkaktar që disa nga shenjat do përjetojnë mërzi, lodhje, zhgënjim. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 12:20
Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit. Sipas astrologes Planeti Mërkur është shkaktar që disa nga shenjat do përjetojnë mërzi, lodhje, zhgënjim. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha ...

Horoskopi për sot, si do të jetë dashuria dhe puna për ju
Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie, por nuk është gjithmonë e lehtë të kuptosh njëri-tjetrin. Dhe pastaj Venusi (dashuria) ju injoron. ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 11:33
Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie, por nuk është gjithmonë e lehtë të kuptosh njëri-tjetrin. Dhe pastaj Venusi (dashuria) ju injoron. ...

Horoskopi per sot, 17 janar 2020
Dashi Ekziston mundësia që gjatë kësaj të premte të keni nevojë për ndihmë. Do të gjeni mbështetje tek vëllai apo motra juaj. Do të ndjeni mungesën e komunikimit me dikë që e doni shumë. Përpiquni të mos qëndroni vetëm ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 09:24
Dashi Ekziston mundësia që gjatë kësaj të premte të keni nevojë për ndihmë. Do të gjeni mbështetje tek vëllai apo motra juaj. Do të ndjeni mungesën e komunikimit me dikë që e doni shumë. Përpiquni të mos qëndroni vetëm ...

Horoskopi ditor, e premte 17 Janar 2020
Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie, por nuk është gjithmonë e lehtë të kuptosh njëri-tjetrin. Dhe pastaj Venusi (dashuria) ju injoron. ...
Bordo | 17-Jan-2020 09:06
Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie, por nuk është gjithmonë e lehtë të kuptosh njëri-tjetrin. Dhe pastaj Venusi (dashuria) ju injoron. ...

Ky është horoskopi për ditën e sotme
Dashi Me ndikimin e madh te Diellit ne jetën tuaj ne çift, çdo gjë do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret, për shkak te mundësive te ...
Indeks Online | 23-Jul-2017 08:22
Dashi Me ndikimin e madh te Diellit ne jetën tuaj ne çift, çdo gjë do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret, për shkak te mundësive te ...

Ja se ç’do të ndodhë me shenjën tënde të HOROSKOPIT
Horoskopi i datës 17 janar 2020 shënohet me kalimin e Mërkurit në Ujor. Pas vetëm dy javësh në Bricjap, Mërkuri do të jetë gati për t’u përballur me një sfidë të re në shenjën e radhës, Ujor. Në këtë pozicion, ky trup ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 07:48
Horoskopi i datës 17 janar 2020 shënohet me kalimin e Mërkurit në Ujor. Pas vetëm dy javësh në Bricjap, Mërkuri do të jetë gati për t’u përballur me një sfidë të re në shenjën e radhës, Ujor. Në këtë pozicion, ky trup ...

E gjetëm çfarë ju acaron më shumë?
Sigurisht nuk kemi nga ta dimë ndryshe, nëse nuk analizojmë shenjën tuaj të horoskopit Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka lidhje me durimin, është mankth për njerëzit e shënjës së dashit. Rradhët e gjata, pritja në telefon, ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 17:05
Sigurisht nuk kemi nga ta dimë ndryshe, nëse nuk analizojmë shenjën tuaj të horoskopit Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka lidhje me durimin, është mankth për njerëzit e shënjës së dashit. Rradhët e gjata, pritja në telefon, ...

Horoskopi – 17 janar
Dashi Jeni disi nervoz për shkak të punës, ndaj mundohuni që të mos ushqeni tensione në dashuri. Në mbrëmje gjërat do të përmirësohen, ndaj mundohuni që të shfrytëzoni mundësitë. Demi Do të ndiheni disi në siklet, për ...
Politiko | 16-Jan-2020 23:51
Dashi Jeni disi nervoz për shkak të punës, ndaj mundohuni që të mos ushqeni tensione në dashuri. Në mbrëmje gjërat do të përmirësohen, ndaj mundohuni që të shfrytëzoni mundësitë. Demi Do të ndiheni disi në siklet, për ...

Horoskopi ditor, e premte 17 janar 2020
Dashi Atmosfera yjore do jete goxha e favorshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni mjaft mire me personin qe keni ne krah dhe do filloni te mendoni paksa edhe për te ardhmen. Beqaret nuk duhet ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 21:23
Dashi Atmosfera yjore do jete goxha e favorshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni mjaft mire me personin qe keni ne krah dhe do filloni te mendoni paksa edhe për te ardhmen. Beqaret nuk duhet ...

Horoskopi ditor, e premte 17 janar 2020
Dashi Atmosfera yjore do jete goxha e favorshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni mjaft mire me personin qe keni ne krah dhe do filloni te mendoni paksa edhe për te ardhmen. Beqaret nuk duhet ...
IliriaNews | 16-Jan-2020 21:12
Dashi Atmosfera yjore do jete goxha e favorshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni mjaft mire me personin qe keni ne krah dhe do filloni te mendoni paksa edhe për te ardhmen. Beqaret nuk duhet ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved