ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 00:16

Haradinaj paralajmëron Ramën: E kam kursyer, por ka edhe më shumë

Haradinaj paralajmëron Ramën: E kam kursyer, por ka edhe më shumë
mapo.al Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj e nisi duke komentuar padinë ndaj tij. “ Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia ”, tha ai. Haradinaj ...
Mapo | 17-Jan-2020 22:30
mapo.al Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj e nisi duke komentuar padinë ndaj tij. “ Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia ”, tha ai. Haradinaj ...

Haradinaj: Rama e Vuçiç donin të ndanin Trepçen, humbnim 10 mld euro
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaron se i qëndron çdo akuze ndaj Edi Ramës, madje ka edhe prova të tjera që është i investuar edhe me lobingje për ndarjen e Kosovës. “Jam i habitur me mobilizimin ...
Telegraf | 17-Jan-2020 22:56
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaron se i qëndron çdo akuze ndaj Edi Ramës, madje ka edhe prova të tjera që është i investuar edhe me lobingje për ndarjen e Kosovës. “Jam i habitur me mobilizimin ...

Pse përkrahësit e Ramushit i janë vërsulur Ramës e nuk po presin vendimin e gjykatës së Prishtinës?!
Nga Ylli Pata Ka një dalldi nga mbështetës të Ramush Haradinajt për të sulmuar Edi Ramën pas padisë që Kryeministri i Shqipërisë ka paraqitur në gjykatën e Prishtinës ndaj kryeministrit në detyrë të Kosovës. Në dukje ky ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 12:58
Nga Ylli Pata Ka një dalldi nga mbështetës të Ramush Haradinajt për të sulmuar Edi Ramën pas padisë që Kryeministri i Shqipërisë ka paraqitur në gjykatën e Prishtinës ndaj kryeministrit në detyrë të Kosovës. Në dukje ky ...

“Rama tradhtar, Haradinaj patriot!”, Vasili: Këtë s’ka bir nëne që ta diskutojë
Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 11:30
Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ...

“Përballja e radhës Rama-Haradinaj, në gjykatë”, media kosovare: Padia që shkaktoi zemërim në Kosovë e gëzim në Serbi
Padia e kryeministrit Edi Rama ndaj kryeministrit në detyrë të Kosovës Ramush Haradinaj ka sjellë reagime të shumta në skenën politike shqiptare, këtej e andej kufirit. Përfaqësues të opozitës shqiptare kanë kritikuar ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 09:42
Padia e kryeministrit Edi Rama ndaj kryeministrit në detyrë të Kosovës Ramush Haradinaj ka sjellë reagime të shumta në skenën politike shqiptare, këtej e andej kufirit. Përfaqësues të opozitës shqiptare kanë kritikuar ...

Tit Vasili i LSI i vë “vulën”: Rama tradhtar, Haradinaj patriot! Këtë s’ka bir nëne që ta diskutojë
Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 11:36
Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ...

“Padia e Ramës për Haradinajn që shkaktoi zemërim në Prishtinë e gëzim në Serbi”, çfarë shkruajnë mediat kosovare
Ideja e shkëmbimit të territoreve edhe një herë ka përplasur kryeministrin e Kosovës në detyrë Ramush Haradinajn me homologun e tij nga Shqipëria Edi Ramën. Kryeministri i Shqipërisë të mërkurën paditi Haradinajn për ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 09:16
Ideja e shkëmbimit të territoreve edhe një herë ka përplasur kryeministrin e Kosovës në detyrë Ramush Haradinajn me homologun e tij nga Shqipëria Edi Ramën. Kryeministri i Shqipërisë të mërkurën paditi Haradinajn për ...

Haradinaj: Kosova u hodh në rulotë ruse – ka pasur një koordinim mes Ramës dhe Thaçit
Kosova është hedhur në ruletë ruse nga Edi Rama dhe Hashim Thaçi. Kështu është shprehur gjatë intervistës së tij për Syri TV, kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj. Sipas tij, presidenti i Kosovës dhe ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:53
Kosova është hedhur në ruletë ruse nga Edi Rama dhe Hashim Thaçi. Kështu është shprehur gjatë intervistës së tij për Syri TV, kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj. Sipas tij, presidenti i Kosovës dhe ...

“Rama e urren Shqipërinë, ndërsa Haradinaj derdh gjak për Kosovën”, Vasili: Këtë s’ka bir nëne që ta diskutojë
Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ...
Telegraf | 17-Jan-2020 12:17
Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili ...

Haradinaj paralajmëron Ramën: Ka edhe më shumë, nuk i kam thënë sepse kam kursyer kombin
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar padinë që i bëri kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Në një intervistë për syrinet, ka thënë se ka thënë se ka edhe më shumë të thotë. “Kjo është më larg ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:04
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar padinë që i bëri kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Në një intervistë për syrinet, ka thënë se ka thënë se ka edhe më shumë të thotë. “Kjo është më larg ...

Vasili: Edi Rama tradhëtar e hajdut zgjedhjesh, Haradinaj patriot
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili bëri një koment në lidhje me padinë e kryeministrit Rama ndaj Ramush Haradinajt. Vasili shkruan në faqen e tij në facebook se nuk ka asnjë dyshim që Rama eshte tradhetar dhe Haradinaj ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 11:57
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili bëri një koment në lidhje me padinë e kryeministrit Rama ndaj Ramush Haradinajt. Vasili shkruan në faqen e tij në facebook se nuk ka asnjë dyshim që Rama eshte tradhetar dhe Haradinaj ...

Padia e Ramës ndaj Haradinajt/ Kushtrim Palushi, avokati i kryeministrit të Shqipërisë
Top Channel ka siguruar një pjesë të padisë, 30 faqe, në të cilën kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj përveç akuzës për shpifje mbi "Idenë e shkëmbimit të territoreve", akuzohet edhe për deklarimet se ...
Top Channel | 16-Jan-2020 20:36
Top Channel ka siguruar një pjesë të padisë, 30 faqe, në të cilën kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj përveç akuzës për shpifje mbi "Idenë e shkëmbimit të territoreve", akuzohet edhe për deklarimet se ...

Rama e Haradinaj bëjnë më të vështirë bashkëpunimin Kosovë – Shqipëri
Përplasjet ndërmjet dy kryeministrave, atij të Shqipërisë, Edi Rama, dhe atij të Kosovës, Ramush Haradinaj, kanë vënë në një pozitë jo të mirë marrëdhëniet mes dy shteteve, thonë analistë të çështjeve politike dhe ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:53
Përplasjet ndërmjet dy kryeministrave, atij të Shqipërisë, Edi Rama, dhe atij të Kosovës, Ramush Haradinaj, kanë vënë në një pozitë jo të mirë marrëdhëniet mes dy shteteve, thonë analistë të çështjeve politike dhe ...

Padia e Ramës kundër Haradinajt, tenori Lahaj: Gjithmonë ka pasur çakoj që e kanë përmbysë sofrën e vet dhe e kanë gëzuar armikun
Tenori Ramë Lahaj, ka reaguar pas padisë që i ka bërë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama kundër kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj. Lahaj ka thënë se në vend se Shqipëria të bëj ë padi kund ër Serbisë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 12:14
Tenori Ramë Lahaj, ka reaguar pas padisë që i ka bërë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama kundër kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj. Lahaj ka thënë se në vend se Shqipëria të bëj ë padi kund ër Serbisë ...

Padia e Ramës, Tritan Shehu: Synon të dobësojë Haradinajn si kundërshtar aktiv i Vuçiç
Ish- ministri i PD Tritan Shehu ka reaguar pasi kryeministri i Shqipërisë Edi Rama depozitoi në Gjykatën e Prishtinës padinë ndaj Ramush Haradinajt. Tritan Shehu thotë se kjo padi në sintoni me Vuçiç synon të dobësojë ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 17:24
Ish- ministri i PD Tritan Shehu ka reaguar pasi kryeministri i Shqipërisë Edi Rama depozitoi në Gjykatën e Prishtinës padinë ndaj Ramush Haradinajt. Tritan Shehu thotë se kjo padi në sintoni me Vuçiç synon të dobësojë ...

Haradinaj paralajmëron Ramën: Nuk e kam kursyer Ramën, por kam kursyer kombin
‘Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia. Nuk kursehem ndaj zotit Rama, por kursehem ndaj bashkëkombasve”. “Angazhimi i Ramës për ndarjen e Kosovës është tepër ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:56
‘Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia. Nuk kursehem ndaj zotit Rama, por kursehem ndaj bashkëkombasve”. “Angazhimi i Ramës për ndarjen e Kosovës është tepër ...

Haradinaj paralajmëron Ramën: Ka edhe më shumë, nuk i kam thënë sepse kam kursyer kombin
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka komentuar padinë e Edi Ramës që e ka ngritur ndaj tij. ‘Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia. Nuk ...
Medial | 17-Jan-2020 23:55
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka komentuar padinë e Edi Ramës që e ka ngritur ndaj tij. ‘Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia. Nuk ...

Haradinaj paralajmëron Ramën: Ka edhe më shumë, nuk i kam thënë sepse kam kursyer kombin
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka komentuar padinë e Edi Ramës që e ka ngritur ndaj tij. ‘Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia. Nuk ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 23:43
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka komentuar padinë e Edi Ramës që e ka ngritur ndaj tij. ‘Kjo është më larg nga sa kam parë se gjërat mund të shkojnë, kjo i ka tejkaluar parashikimet e mia. Nuk ...

Haradinaj: Rama e Thaçi e qitën Kosovë në “ruletë ruse”
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar përsëri homologun e tij shqiptar, Edi Rama, dhe presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, se kanë bërë veprime të dëmshme për Kosovën. Sipas tij, Rama dhe Thaçi ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:37
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar përsëri homologun e tij shqiptar, Edi Rama, dhe presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, se kanë bërë veprime të dëmshme për Kosovën. Sipas tij, Rama dhe Thaçi ...

Haradinaj: Pati koordinim mes Ramës e Thaçit për ta dëmtuar Kosovën
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, akuzoi përsëri Edi Ramën dhe presidentin kosovar Hashim Thaçi se e kanë dëmtuar shtetin më të ri të Evropës. Ai mendon se kryeministri shqiptar dhe kreu i shtetit ...
Politiko | 17-Jan-2020 23:26
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, akuzoi përsëri Edi Ramën dhe presidentin kosovar Hashim Thaçi se e kanë dëmtuar shtetin më të ri të Evropës. Ai mendon se kryeministri shqiptar dhe kreu i shtetit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved