ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 21:09

Guardiola nuk është i lumtur me zërat që transferojnë Stones tek Arsenal – ja si përgjigjet

Guardiola nuk është i lumtur me zërat që transferojnë Stones tek Arsenal – ja si përgjigjet
Ylli i Manchester City, John Stones, tash e disa kohë po lidhet me një kalim të mundshëm tek Arsenal. Një pyetje lidhur me këto zëra i është drejtuar edhe trajnerit Pep Guardiola, i cili nuk e ka pritur aspak mirë, duke ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:30
Ylli i Manchester City, John Stones, tash e disa kohë po lidhet me një kalim të mundshëm tek Arsenal. Një pyetje lidhur me këto zëra i është drejtuar edhe trajnerit Pep Guardiola, i cili nuk e ka pritur aspak mirë, duke ...

PSG apo Barcelona? Zbulohet vendimi i Neymarit për të ardhmen
Neymar është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në “Parc des Princes”. “ESPN” raporton se ylli brazilian pritet të rinovojë kontratën me klubin e Paris Saint-Germainit pasi ai konsiderohet si një prej ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 15:24
Neymar është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në “Parc des Princes”. “ESPN” raporton se ylli brazilian pritet të rinovojë kontratën me klubin e Paris Saint-Germainit pasi ai konsiderohet si një prej ...

PSG apo Barcelona, ky është vendimi final nga Neymar
Neymar është i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re me Paris Saint-Germain. “ESPN” raporton se ylli brazilian është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në Parc des Princes, përcjell . Neymar gjatë vitit të fundit ...
Lajminet | 17-Jan-2020 09:49
Neymar është i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re me Paris Saint-Germain. “ESPN” raporton se ylli brazilian është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në Parc des Princes, përcjell . Neymar gjatë vitit të fundit ...

Messi zgjedh zëvendësuesin e Suarezit
Barcelona kërkon një sulmues për sezonin e ri. Portali spanjoll “Diariogol.com” raporton se ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi ka dhënë preferencën e tij. Messi ka njoftuar drejtuesit e klubit nga Camp Nou se ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 13:54
Barcelona kërkon një sulmues për sezonin e ri. Portali spanjoll “Diariogol.com” raporton se ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi ka dhënë preferencën e tij. Messi ka njoftuar drejtuesit e klubit nga Camp Nou se ...

Messi e luan “bosin” te Barcelona, kjo është kërkesa e tij
Barcelona është duke menduar që ta përforcojë skuadrën në repartin e sulmit, me Luis Suarezin që është drejt fundit të karrierës së tij tek katalunasit, shkruan Insporti.com Një ndër faktorët kyç tek Barcelona padyshim ...
Portalb | 16-Jan-2020 12:42
Barcelona është duke menduar që ta përforcojë skuadrën në repartin e sulmit, me Luis Suarezin që është drejt fundit të karrierës së tij tek katalunasit, shkruan Insporti.com Një ndër faktorët kyç tek Barcelona padyshim ...

Messi zgjedh përforcimin e madh te Barcelona
Barcelona kërkon një sulmues për sezonin e ri. Portali spanjoll “Diariogol.com” raporton se ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi ka dhënë preferencën e tij. Messi ka njoftuar drejtuesit e klubit nga Camp Nou se ...
Lajminet | 16-Jan-2020 11:19
Barcelona kërkon një sulmues për sezonin e ri. Portali spanjoll “Diariogol.com” raporton se ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi ka dhënë preferencën e tij. Messi ka njoftuar drejtuesit e klubit nga Camp Nou se ...

City pritet ta mposhtë Realin në garën për Mbappen, Guardiola është çelësi i transferimit
Manchester City është i etur të tregojë forcën e tyre financiare në betejën për sulmuesin francez të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe . Real Madrid vlerësohet si favorit kryesor për transferimin e francezit Mbappe, i ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 11:02
Manchester City është i etur të tregojë forcën e tyre financiare në betejën për sulmuesin francez të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe . Real Madrid vlerësohet si favorit kryesor për transferimin e francezit Mbappe, i ...

City pritet ta mposhtë Realin në garën për Mbappen, Guardiola është çelësi i transferimit
Manchester City është i etur të tregojë forcën e tyre financiare në betejën për sulmuesin francez të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe . Real Madrid vlerësohet si favorit kryesor për transferimin e francezit Mbappe, i ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 10:34
Manchester City është i etur të tregojë forcën e tyre financiare në betejën për sulmuesin francez të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe . Real Madrid vlerësohet si favorit kryesor për transferimin e francezit Mbappe, i ...

As Ramos dhe as Van Dijk, makthi i Messi-t është një i panjohur
Lionel Messi ka zbuluar emrin e kundërshtarit më të keq me të cilin është përballur dhe është një emër befasues. Zgjedhja e argjentinasit është Pablo Maffeo, mbrojtës i ri spanjoll, i cili u kthye në një makth për ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 10:05
Lionel Messi ka zbuluar emrin e kundërshtarit më të keq me të cilin është përballur dhe është një emër befasues. Zgjedhja e argjentinasit është Pablo Maffeo, mbrojtës i ri spanjoll, i cili u kthye në një makth për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved